PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ANKET!!Avatarlarımıza Kendi Fotoğraflarımızı Koyalım mı?

shoparr_
12/03/2007, 21:35
Hem birbirimizi daha iyi tanıyabilmek hemde buluşmalarda daha kolay tanışıp kaynaşabilmek için bu dostane foruma yeni bir uygulama getirmeye ne dersiniz?
Avatarlarımıza kendi fotoğraflarımızı koyalım ve uzun süredir sadece nicklerinden tanıdığımız arkadaşlarımızın yüzlerini de görelim.Daha sıcak daha samimi ve işe yarar bir durum yaratalım..Anket' e lütfen katılalım.

Ekleme:Uygulama elbetteki zorunlu değildir.Ancak anket sonucu kabul edilirse katılmanız hem sizin hem sitemiz için güzel olacaktır.

AWD
13/03/2007, 09:34
profil resmimiz bunun için var bence avatar diil de profil resmimize keni remimizi koysak daha ii olur diye düşünüyorum

unik06
13/03/2007, 09:35
profil resmimiz bunun için var bence avatar diil de profil resmimize keni remimizi koysak daha ii olur diye düşünüyorum

+1 :ok:

Bülent A.
13/03/2007, 09:38
Hem birbirimizi daha iyi tanıyabilmek hemde buluşmalarda daha kolay tanışıp kaynaşabilmek için bu dostane foruma yeni bir uygulama getirmeye ne dersiniz?
Avatarlarımıza kendi fotoğraflarımızı koyalım ve uzun süredir sadece nicklerinden tanıdığımız arkadaşlarımızın yüzlerini de görelim.Daha sıcak daha samimi ve işe yarar bir durum yaratalım..Anket' e lütfen katılalım.

Ekleme:Uygulama elbetteki zorunlu değildir.Ancak anket sonucu kabul edilirse katılmanız hem sizin hem sitemiz için güzel olacaktır.

Shopar keşke sende bir adım atıp resmini koysaydın anekti açarken.
Ben ilk üye olduğum günden beri gerçek resmimizi gerçek ismimizi kullanalım diyorum.
Mesela ben AWD yi bi yerde görsem aa AWD nbr desem tuaf olur yani :ebebe:

femoli
13/03/2007, 09:41
evet aslında olabilir ama bencede avatar deilde profil resmini kullana biliriz yine bu da kötü bir fikir deeğil...

shoparr_
13/03/2007, 10:39
profil resmi sürekli görünmediği için avatarı uygun gördüm.o da olur ama sürekli göz önünde olan avatarlarımız daha güzel olabilir.İsimlerimizi de imzalara ekleyelim derim.

CAGLARKA
13/03/2007, 10:40
bülente katılıyorum ben de ilk günden beri resmimi kullanıyorum. bence herkes resmini kullanmalı böylesi daha hoş ve sıcak bir ortam yaratır ve birbirimizi tanımamıza yardımcı olur

shoparr_
13/03/2007, 10:52
Anket sürerken bende kendi avatarımı değiştirdim.İsteyen arkadaşlar da imzalarına isimlerini,avatarlarına da kendi resimlerini koyabilirler.

flu
13/03/2007, 11:06
''Ben ilk üye olduğum günden beri gerçek resmimizi gerçek ismimizi kullanalım diyorum.
Mesela ben AWD yi bi yerde görsem aa AWD nbr desem tuaf olur yani :ebebe:''

Sana çok hak veriyorum gerçekten :) Çünkü bu foruma ilk üye olurken, nick sorulduğunda eyvah ne olsa acaba diye çok düşündüm, çünkü baktım kimsenin ismi yok, sanırım dedim isimini nick yapmak tuhaf oluyor :) Neyse bi panikle basın sözlüğünden rastgele bir sayfa açtım, ne çıksa beğenirsiniz ''Flu'' net olmayan, bulanık :( ya da grip, birdflu kuş gribi :( ne kötü dimi, gül gibi Hülya ismi dururken fluuuuu :ebebe:
Tabi bi süre sonra alışıyor insan ama, yeni uygulamaları desteklerim kesinlikle fotoğraf konusu için de geçerli.
:tabe:

AWD
13/03/2007, 11:16
yannız şöle bişey var hem kendi resmimiz için profil resimimiz var hemde profilimizde ismimiz soyadımız hatta kan grubumuz bile var bence her siteye bakana teşir etmektense merak edenler profile baksalar daha düzenli olur gibime gelio

unik06
13/03/2007, 11:19
yannız şöle bişey var hem kendi resmimiz için profil resimimiz var hemde profilimizde ismimiz soyadımız hatta kan grubumuz bile var bence her siteye bakana teşir etmektense merak edenler profile baksalar daha düzenli olur gibime gelio
buna da + 1 :ok:

shoparr_
13/03/2007, 11:24
fikirlere saygılıyım.Zaten zorunlu bir uygulama olmayacak bu.Profilini düzgünce hazırlamış kaan herkes bu düzeni tuttursa iyi ama profil resmini fazla koymuyor üyeler..Anket sonucu istekli üyeler uygular sorun olucağını sanmıyorum sonuçta teşir etmemizin bir zararını görmedim ben kendi adıma

femoli
13/03/2007, 11:25
bende avatarımı deiştirdim arkadaşlar madem öyle herkese uymak gerekir görmek isteyen görsün

teşhir edilmek diye bir yok ya her kes görebilir görseler ne olcakki

bu zamana kadar koymamamın sebebi resmimi görüp aşık felan olurlar diye yoksa başka bir nedenim yok yani:s17:

shoparr_
13/03/2007, 11:26
bu zamana kadar koymamamın sebebi resmimi görüp aşık felan olurlar diye yoksa başka bir nedenim yok yani:s17:

:band::rockband::s17:alemsin femoli

AWD
13/03/2007, 11:27
yannız gerçekten en azından üyeleri profillerini eksiksiz doldurmaları için teşvik etmemiz lazım

unik06
13/03/2007, 11:28
fikirlere saygılıyım.Zaten zorunlu bir uygulama olmayacak bu.Profilini düzgünce hazırlamış kaan herkes bu düzeni tuttursa iyi ama profil resmini fazla koymuyor üyeler..Anket sonucu istekli üyeler uygular sorun olucağını sanmıyorum sonuçta teşir etmemizin bir zararını görmedim ben kendi adıma

elbetteki bir zarar olduğunu düşünmüyorum bende, sadece , kendi adıma yani, "gereklilik" açısından düşündüm olayı.
profilden merak eden bakar bence...

unik06
13/03/2007, 11:30
yannız gerçekten en azından üyeleri profillerini eksiksiz doldurmaları için teşvik etmemiz lazım

yaw, kaan!

sen bu aralar epey tercümanlık yapmaya başladın yaw :ok:

Ziyaretçi047
13/03/2007, 11:31
evet bu problemleri bildiğim için ben gerçek resmimi ve gerçek ismimi kullanıyorum gördüğünüz gibi. bülentin dediği bu olay da buluşmada yaşandı zaten. herkese hem nicki hem ismi sormak zorunda kaldık. komik bir olay daha oldu. resim için arabayı parkettiğim sırada bir arkadaş geldi ve Cihan hoşgelmişin ben mikrop dedi gitti. Geri döndü. Ne mikrobu ya abi yanlış anlama dedi ve gerçek ismini söyledi :D baya bir güldük :)

BGRAYS
13/03/2007, 11:34
:D microabmıs demekkı cok zor bi tahmın ehehe :D

jeoenis
13/03/2007, 13:35
Benim zaten kendi resmim var. ama eve gidince daha düzgün bir resmimi koyarım.

uzman
13/03/2007, 14:10
Benim zaten kendi resmim var. ama eve gidince daha düzgün bir resmimi koyarım.
hakikaten nerede bu fotoğraf,ben aradım bulamadım.:icon_eek:

uzman
13/03/2007, 14:21
ben profilime foto koymak istedim,''Retrieval of remote file failed''mesajını verdi,hep de böyle oluyor,ne yapmam lazım imageshack da 100*80 olarak gerekli düzenlemeyide yaptım.olmadı.

jeoenis
13/03/2007, 14:30
hakikaten nerede bu fotoğraf,ben aradım bulamadım.:icon_eek:

avatar ismimizin altındaki foto değil mi ?(yanlış biliyorsam düzeltin lütfen) yandaki benim işte en azından 140 olduğum dönemlerdeki halim o yüzden değiştireyim dedim. ama şehir dışındayım eve gidince istediğiniz heryere resmimi koyarım. :) :) :) :)

Gkhan
13/03/2007, 14:32
resimlerden çok ben boyutuyla ilgileniyorum resim yerleri çok küçük :(

uzman
13/03/2007, 14:43
avatar ismimizin altındaki foto değil mi ?(yanlış biliyorsam düzeltin lütfen) yandaki benim işte en azından 140 olduğum dönemlerdeki halim o yüzden değiştireyim dedim. ama şehir dışındayım eve gidince istediğiniz heryere resmimi koyarım. :) :) :) :)
evet evet doğru,kusura bakma seni seçemedim,fonda renk cümbüşü içinde kaybolup gitmişsin de,şimdi gördüm.:zuha:

Bülent A.
13/03/2007, 17:07
resimlerden çok ben boyutuyla ilgileniyorum resim yerleri çok küçük :(
Abi sen boyuta fazla takılma.Mühim olan birbirimizi fotoğraflarlada olsa tanımak.
https://www.grandepuntotr.com/forum/images/icons/icon12.gif

Gkhan
13/03/2007, 18:23
Abi sen boyuta fazla takılma.Mühim olan birbirimizi fotoğraflarlada olsa tanımak.
https://www.grandepuntotr.com/forum/images/icons/icon12.gif

İyi hoş diyorsunuzda ben sizi sokakta görsem tanıyamam ki net değil foto ben boyuta o yüzden önem veriyorum

shoparr_
13/03/2007, 23:45
arkadaşlar oy kullanalım 34 kişi sadece çok az.yakışmıyor bize.5 sn ayırın oy kullanın lütfen

shoparr_
16/03/2007, 15:50
Sonuç belli..İlgili ve İstekli Arkadaşlar Lütfen Avatarınıza Kendi Fotoğrafınızı Koyunuz..Teşekkürler.

Gkhan
16/03/2007, 16:31
Benim karıncalı avatarım iyiydi ama yaw.Peki öyle olsun bakalım kendi fotolarımızı koyalım ama ben arada bi çıkıntılık yapabilirim.

polatçakmak
18/03/2007, 08:34
evt.kendi fotolar konulsunki dışarda bile görsek birbirimizi tanıyalım! birde foto boyutu biraz daha büyüsün.

CAGLARKA
18/03/2007, 11:12
kendi fotoğraflarınız olması daha iyi. dün gökhanla() tanıştık bi sorun yaşamadık çünkü ikimizinde fotoları var. daha sıcak bir ortam yaratıyor bu. herkesin kendi bileceği iş ama böylesi daha iyi olur diye düşünüyorum

smtg
18/03/2007, 12:02
bende koyuyom fotomu.. bencede böle daha bi sıcak olunur..

CaGRi
18/03/2007, 13:49
we hatta herkes Kişisel Rütbe Başlığı'na kendi adını yazsa.bölece birbirimizi daha iyi tanımış oluruz.

Misafır
18/03/2007, 18:04
hem resim hem de isim konusuna tamamen katılıyorum.
en doğru uygulama bu olacak kanımca :)