PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir zafer de Beşiktaştan

GP COSKUN
26/11/2009, 08:30
şampiyolar ligindeki temsilcimiz beşiktaşın dün akşam manchester unıted karşısında aldığı hemde deplasmanda aldığı galibiyeti yürekten kutluyorum
tüm beşiktaşlı arkadaşlarımıza bayram hediyesi olsun

06kaymak
26/11/2009, 09:00
Beşiktaşi tebrik ediyorum....helal olsun...

femoli
26/11/2009, 09:27
ben daha bişi demiyorum Beşiktaş coştu birkere .. :)

Beşiktaşımı yürekten kutluyorum açıldık ama biraz geç açıldık ne vardı daha önceleride bu şekilde oynasaydıkta tur şansını rahatca alsaydık :)

arslanbicakci
26/11/2009, 09:47
coşştu bikere kartal
csk moskavayı da devirelim uefa da devam edelim gerisi onemli degil
yalnız futbolcuların yarısı curuge ayrıldı.

ReNoVaTio
26/11/2009, 11:37
Hepsine helal olsun .işte beşiktaş bu

sersev
26/11/2009, 11:58
ingilizleri oldum olası hiç sevmem onlarda bizi sevmezler

dün beşiktaşım mukemmel oynadı ve alkolık ıngılızlerı kendı evınde 8 yıldır yenılmeyen ıngılızlerı yendık tebrıkler kartalım

bazı basın organlarında besıktası cekemeyen spor yazarları manchester unıtedın genc takım ıle sahaya cıktıklarını soyleyerek galıbıyete golge dusurmeye kalktılar onlarada su cevabı vermek ıstıyorum

old trafford futbolun beşigi macı ızleyen 80.000 taraftar dunyanın bır numaralı(herkes tarafından kabul edılen) spor klubu genc takım dedıgınız takımda oynayan oyuncular vıdıc,brown,park su jıng,owen,evra bunlar oynayan aslar dıger oyunculara da gelırsek forvettekı genc oyuncu oveta mı neydı onun yerıne ben rooneyın oynamasını ısterdım adam ıbrahım i hallac pamugu gıbı dagıttı attı rooney bunu yapamazdı kısaca dun manchesterın 11,i nerden baksanız besıktası bonservıs olarak 10 a katlardı ama yıne tarıhı yazan besıktas oldu

tebrıkler kartalım

Mjet
26/11/2009, 11:58
tebrikler büyük bi başarı oldu bjk için

KaMiKaZe
26/11/2009, 12:04
Hepsine helal olsun .işte beşiktaş bu

burak abi öldün bittin belkide evde :D bende ses falan kalmadı :D

Erdem Bozdağ
26/11/2009, 13:10
önce rüştüyü sora beşiktaşı sonra da tüm beşiktaşlı arkadaşları tebrik ederim

ABNEW
26/11/2009, 13:35
BJK yı tebrik ederim.Manchesterin yenilmezlik ünvanlarını hep Türk Takımları bitiriyor:) Bu galibiyetle lige devam edebilseydi keşke.Sanıyorum matematiksel olarak 2. lik şansı yok Beşiktaşın?

no_fear
26/11/2009, 13:37
Besıktasımıza tebrıkler Coşkun sende artık fahri Besıktaslı oldun :)

Erdem Bozdağ
26/11/2009, 14:17
BJK yı tebrik ederim.Manchesterin yenilmezlik ünvanlarını hep Türk Takımları bitiriyor:) Bu galibiyetle lige devam edebilseydi keşke.Sanıyorum matematiksel olarak 2. lik şansı yok Beşiktaşın?

Arda abi 2.lik şansı yok artık

3.lük şansı bile zor

son maçını yenip,wolsburgun da manchester karşısında puan almasını bekleyecek 3.lük için

KaMiKaZe
26/11/2009, 14:47
wolfsburg demek istedin heralde.

Erdem Bozdağ
26/11/2009, 18:31
wolfsburg demek istedin heralde.

aynen öle :):):)

plastro
26/11/2009, 20:01
Bende beşiktaş'ımızı canı gönülden kutluyorum başarılarının devamını diliyorum

https://img6.imageshack.us/img6/2826/030720091891.jpg

ERDEM1907
26/11/2009, 22:28
beşiktaşı tebrik ederim. 8JK arkadaşların bunu abartmasını anlamıyorum. Manu zaten gruptan çıkmayı garantilemiş ve yedek kadroyla çıkmış. Feneri 5 sene sonra sahanda yendin tamam ona sevin:))))

şampiyolar ligindeki temsilcimiz beşiktaşın dün akşam manchester unıted karşısında aldığı hemde deplasmanda aldığı galibiyeti yürekten kutluyorum
tüm beşiktaşlı arkadaşlarımıza bayram hediyesi olsun

ZaMBroTTa_1903
26/11/2009, 22:34
beşiktaşı tebrik ederim. 8JK arkadaşların bunu abartmasını anlamıyorum. Manu zaten gruptan çıkmayı garantilemiş ve yedek kadroyla çıkmış. Feneri 5 sene sonra sahanda yendin tamam ona sevin:))))

Cok eziksiniz ve hep oyle kalacaksınız...:)

GP COSKUN
26/11/2009, 22:36

istersen benim profilimi aç bir incele
ilgi alanında fenerbahçe yazıyor
bende en az senin kadar fenerbehçeliyim ama bükemediğin bileği öpeceksin
derler ya
sonuçta onlarda bizim 13 sene önce yaptığımızı yaptılar
tebrik etmek yakışır bize
:cool0000:

ERDEM1907
26/11/2009, 22:43
bizim kadıköyde 3-0 maç var Tuncay atmıştı. o zaman bu beşiktaşılılar ne demişti? Manu yedek kadrsuyla çıktı(C.ronaldo oynuyordu bu arada).. Beşiktaş en son 6-7 sene önce dışarda maç almış kim ezik o da ayrı bir konu:)

istersen benim profilimi aç bir incele
ilgi alanında fenerbahçe yazıyor
bende en az senin kadar fenerbehçeliyim ama bükemediğin bileği öpeceksin
derler ya
sonuçta onlarda bizim 13 sene önce yaptığımızı yaptılar
tebrik etmek yakışır bize
:cool0000:

Dikici
26/11/2009, 23:37
bizim kadıköyde 3-0 maç var Tuncay atmıştı. o zaman bu beşiktaşılılar ne demişti? Manu yedek kadrsuyla çıktı(C.ronaldo oynuyordu bu arada).. Beşiktaş en son 6-7 sene önce dışarda maç almış kim ezik o da ayrı bir konu:)

Bu "eziklik" konusu uzadı sanırım biraz :) Beşiktaşın en son 6-7 sen önce dışarıda maç alması size göre bir eziklik, geçen hafta fenerbahçenin beşiktaşa 3-0 yenilmesi başkasına göre eziklik. sonçta burası anti-zırt,anti-wırt gibi bir taraftar sitesi değil. Coşkun Abimiz fenerbahçeli olduğu halde kendi ülkesindne bi takımını Manu yendiği için tebrik etmiş...Keyfli forumlar :)

Genius
28/11/2009, 13:34
Hem keyfim yerine geldi hemde gururlandım. Burada ingilizlere hava atmanın keyfi daha bir başka oluyor :D