PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toplantı sonunda tur atarken çevrenizde yaşadığınız ilginç olaylar

matrox
12/03/2007, 00:41
Arkadaşlar umarım doğru yere açmışımdır
bugün toplantı sonunda tur atarken çok ilginç gözlemlerim oldu sizlerinde olmuştur
mesela bahçeliden geçerken bir taksici abi bu ne diye sordu toplantı dedim fiat toplantısımı diye sordu bende evet dedim
tüh ya kaçırdık demezmi :)
yoldan birileri ne bu abi bilgisayarmı diye sordu :D
siz nelerle karşılaştınız?

erdiyilmaz
12/03/2007, 00:42
....yoldan birileri ne bu abi bilgisayarmı diye sordu :D

abi buna koptum ya :D waLLa bak haLa güLüyorum bu işe, müzigi açınca biLgisayar sandı demek :D

matrox
12/03/2007, 00:46
bende nereden çıkardı bilemiyorum
renk beğenenler vardı ,
bu ne markaymış ya reklam diyen vardı
fiat bu arabayı ne zaman yapmış diyen vardı,
mendil satan bir kız çoçuğu aynen yazıyorum "abi ne iş " diye sordu
:D

tempesty
12/03/2007, 00:49
ben,karşıdan karşıya geçmek isteyen insanların yada sokaktan caddeye çıkmak isteyen arabaların ilk puntoyu görüdklerinde umursamaz gözle bakmalarına fakat arkadan gelen her çeşit renk aynı punto arabaları gördüklerinde şaşkın gözlerle etraflarına bakıp içlerinden ''ben burda kaldım heralde hayatta karşıya geçemem artık delimidir nedir bunlar?'' gibisinden bakmalarına güldüm :)

ama en bomba olanı bahçeli 7 den geçerken polisin arabadan anons yaparak ''şu müziğin sesini kısın beyler bagajı kapatın,bir daha da açmayın!!'' demesiydi..

--ha birde durakladığımız bir yerde,bu konuyu açan matrox arkadaşımızın arabasının yanından otobüs geçmeye çalışırken (daha doğrusu sığmaya çalışırken) soğuk terler dökmesi,hepimize arabalarımızın kıymetini hatırlatmış oldu :)

shoparr_
12/03/2007, 00:52
kapatın o bagajı :D:D:D

matrox
12/03/2007, 00:53
cidden ölüyordum orada arabada otururken otobüse bilet atacak kadar yakındım :D

tempesty
12/03/2007, 00:54
walla polis aynen öyle söyledi hatta ilk önce ses ben,m arabadan geliyo sandı azarı tam bana basacakken arkamdaki açık bagajlı gp yi görünce adam şok oldu walla :) bir daha da açmayın !! dedi :)

erdiyilmaz
12/03/2007, 00:55
7. caddede hiç foto çekiLmedi mi merak ettim şu görüntüyü ya.

poLisin anonsu komik oLmuş da.. GrandePuntoTR aiLesi oLarak çevreyi fazLa rahatsız etmesek, poLisin anonsuna gerek kaLmasa daha hoş oLurdu 8O

tempesty
12/03/2007, 00:58
erdi walla haklısın kardeş ama sanırım caddedekiler halen bizi konuşuyordur yani ses 500 metreden duyulmuştur yani,verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özürdileriz :) polis amcam gereğini yaptı :)

(resim çekemedik sanırım çünkü hiç durmadan geçtik caddeyi :(

shoparr_
12/03/2007, 01:00
benim mahallem ora alışıktır bunlara:D babam da görmüş buarada sizi anlatıyo:D

matrox
12/03/2007, 01:05
babanın görüşlerini alabilirmiyiz? arkadaşım

dışarıdan nasıl görünüyorduk çok merak ettim

shoparr_
12/03/2007, 01:09
valla seninkiler caddedeydi bugün dedi .bende evet 50 araçlık buluşma vardı dedim. yok okadar değillerdi dedi.okadar.:Dama eminim harika olmuştur.hele de sayınız biraz fazla olaydı caddeyi düşünemiyorum valla:D

tempesty
12/03/2007, 01:10
efet ya 50 araçla çıktık istanbul yoluna ama caddeye gidene kadar sayımız 10 a düşmüştü :( yinede inanılmaz ilgi çekiciydi 50 araç olduğumuzu düşünemiyorum bile.

matrox
12/03/2007, 01:11
bütün arabalar girmeye kalksaydık kesin bahçeli 7 yi komple kapatırdık herhalde
o görüntüyü düşünemiyorum 10 araba ile başımıza gelenlerden sonra

Auto engineeR
12/03/2007, 01:13
yaw kazalar olcaktı :D yanımızdan geçen arabalardaki herkes dönüp dönüp şaşkın şaşkın bizlere bakıolardı! bi tane grande punto geçse de aramıza alsak diye bakındım hep ama olmadı.

istanbul yolundan u çekmeden önce (karfurun orda) sağ önde dolmuş sol arkada otobüsün arasından öyle bi geçtim ki anlatamam, hepsi konwoydan kopmamak için :D

shoparr_
12/03/2007, 01:14
ne diyosun yaa.süper olurdu off..hayalim odur zaten..caddenin başından sonuna grande punto renk renk gezip dolaşanların hali ne olurdu acaba..bahara süper olur fıkır fıkır 7.cadde.ağzım sulandı abi gece gece:D

Auto engineeR
12/03/2007, 01:18
ha aklıma gelmişken, morkoyunun arabaya bincem diye ben de konwoydan ayrıldım we morkoyunla ben eskişehir yolunu ağlattık :)

matrox
12/03/2007, 01:21
ben en çok kazadan korkuyordum neyse ki kazasız belasız atlattık yani benim bildiğim bir kaza olmadı
bahçeli 7 den 50 araba geçmesi güzel olur ama eyleme girebilir arkadaşlar bunu iyice araştırıp yapmamanız lazım yoksa polisle başımız derde girebilir
bu arada çiflikte kendimize sponsor bulduk (Mehmet bey) gelin akşamları buradayım indirim de ikram da yaparız dedi
tabi burada Mehmet kardeşimin (Femoli) katkıları unutulmaz

padawantr
12/03/2007, 08:45
ha aklıma gelmişken, morkoyunun arabaya bincem diye ben de konwoydan ayrıldım we morkoyunla ben eskişehir yolunu ağlattık :)

Ben de onu diycem bak morkoyun'un arabada ne var öyle chip mip felan mı? yok ben de kasayım dedim de olmadı. Kaptırdınız gittiniz odtü kavşağına doğru. Ben de korktum açıkcası daha da kasamadım :D

Bi de bi şiy diycem 06 ** 3103 (** yeri hatırlamıyorum) Siyah punto nun sahibi kimdir. Angel vardı yanılmıyosam dikiz aynasından gördüğüm kadarıyla. Nasıl yapılmıştır nerde yapılmıştır kimdir bu arkadaş merak ettim doğrusu...

padawantr
12/03/2007, 08:46
ben en çok kazadan korkuyordum neyse ki kazasız belasız atlattık yani benim bildiğim bir kaza olmadı
bahçeli 7 den 50 araba geçmesi güzel olur ama eyleme girebilir arkadaşlar bunu iyice araştırıp yapmamanız lazım yoksa polisle başımız derde girebilir
bu arada çiflikte kendimize sponsor bulduk (Mehmet bey) gelin akşamları buradayım indirim de ikram da yaparız dedi
tabi burada Mehmet kardeşimin (Femoli) katkıları unutulmaz

Aman abi GP almıyolar otobüse bildiğim kadarıyla :D:D

cNYs
12/03/2007, 09:24
06 BC 3103 bendim o pek aktif olamıyorum forumlarda kusura bakmayın dersler malum angel için ö.m. atarsanız yardımcı olurum şimdi buradan kastırmayalım...

CaGRi
12/03/2007, 10:12
yoldan birileri ne bu abi bilgisayarmı diye sordu :D
siz nelerle karşılaştınız?işte o soru yöneltilen kurban bendim:D

dagored
12/03/2007, 11:08
ama en bomba olanı bahçeli 7 den geçerken polisin arabadan anons yaparak ''şu müziğin sesini kısın beyler bagajı kapatın,bir daha da açmayın!!'' demesiydi.. :)

ben en çok buna koptum yaw :icon_eek: :muha:

memat
12/03/2007, 14:51
ben en çok buna koptum yaw :icon_eek: :muha:

walla bende en çok ona bide çiftliğe giderken lionun dans etmesine koptum:zuha: :zuha: :zuha: :zuha: :zuha: :zuha:

matrox
12/03/2007, 16:42
Aman abi GP almıyolar otobüse bildiğim kadarıyla :D:D
az daha alıyordu belediye otobüsü benide kart olmadığı için binemedim bahçeli 9 da durarak bana ecel terleri döktüren arkadaşlara teşekkürler :) kesin beni test ettiler ne kadar hızlı atabiliyor kalbim diye

matrox
12/03/2007, 16:44
işte o soru yöneltilen kurban bendim:D

ne cevap verdin ben onu duyamadım :)
soru çok zordu çünkü

femoli
12/03/2007, 19:04
her şey mükemmeldi ama yanlız bahçeliye kadar 25 felandık girdik15 kaldık nası oldu bilmiyorum özellikle canberk abicim sorarım sana

memat
12/03/2007, 20:38
taksicinini biri bana bu fiat bize göre böyle bi araba çıkarsınlar dedi ondan sonra adam leonun açtığı müzikle arabada oynamaya başladı yaaa
adam iyi coştu ama görülmeye değerdi

Auto engineeR
12/03/2007, 20:57
Ben de onu diycem bak morkoyun'un arabada ne var öyle chip mip felan mı? yok ben de kasayım dedim de olmadı. Kaptırdınız gittiniz odtü kavşağına doğru. Ben de korktum açıkcası daha da kasamadım :D

Bi de bi şiy diycem 06 ** 3103 (** yeri hatırlamıyorum) Siyah punto nun sahibi kimdir. Angel vardı yanılmıyosam dikiz aynasından gördüğüm kadarıyla. Nasıl yapılmıştır nerde yapılmıştır kimdir bu arkadaş merak ettim doğrusu...

yok abi o da 90 hp.
yalnız egsoz falan war sanırım hırlıyodu çünkü

canberkkilic
12/03/2007, 23:30
her şey mükemmeldi ama yanlız bahçeliye kadar 25 felandık girdik15 kaldık nası oldu bilmiyorum özellikle canberk abicim sorarım sana

bi ara sende farkettın cok abarttık. benımde kanımda var drift
yapmak pati çekmek falan ama halkın oldugu yerde hoşuma gıtmez bu tarz şeylerı uygulamak. bende o yuzden ayrıldım abicim..

jeoenis
13/03/2007, 14:00
Abi asıl o 9. cadde de durmak benim için bir ömre bedeldi. otobüs arabaya değecek diye harbi harbi ödüm patladı.

ümit yanardağ
13/03/2007, 20:33
tebrikler arkadaşlar

atombak
13/03/2007, 21:23
:s16: arkadaşlar ya bahçeli gezisi süper olmuştur gerçekten...biz istanbul yolunda ayrılıyoruz sanmıştık...trafik için sorun olur diye konuşulunca istanbul yolundan ayrıldık...keşke devam etseydik...neyse inşaalah bidahaki sefere inşaallah....:super:

matrox
14/03/2007, 00:00
bende aslında eve gitmek için aşti yoluna döndüm baktım önde ekip gidiyor takıldım peşlerine bir de baktım bahçelideyiz :)

tempesty
14/03/2007, 01:19
walla aynen öyle oldu sürüden ayrılşanlar bir kurda rastladılarmı bilmiyorum ama biz iyi eğlendik :)

femoli
14/03/2007, 08:55
hemen kaçmışsınız biraz takip etseydiniz bıraktınız gittiniz daha kalabalık olsaydık yapacak çok şey vardı ama neyse bir daha ki sefere

memat
15/03/2007, 18:58
inşallah bidahaki sefere bahçelide daha malabalık oluruz