PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balıkesir ve çevresi dostlar haydi buluşmaya

chngrrrrrr
19/11/2009, 21:46
Balıkesir buluşması fotoğrafları isimli konuda denedim ama sonuç alamadım.
Susurluk ulusoy outlet yada yörsanda buluşalım tanışalım kaynaşalım diye düşünüyorum.Tüm istekli dostlar davetlidir.
Çoğunluk sağlanırsa zaman ve saat belirleriz.
Ne dersiniz?

sowhat788
20/11/2009, 10:39
Bayramda akçaydayım ama ablamın megane ile gideceğiz :)

chngrrrrrr
20/11/2009, 23:25
olsun buluşmak için puntomuz şart değil
maksat muhabbet...
yok mu başka kimse

10kaan35
27/11/2009, 22:18
merhaba cihangir abi evet sölediğin gibi maksat tanısmak ama burada pek birbirini destekleyen vede değişik insanlar tanımak isteyen kişiler mevcut değill die düşünüyorum. ben gene sana sölediğim gibi bandırmadaki kendi cabamızla yapacağımız bir bulusma olsun isterim bize burdan fayda var ;)) görüşürüzz a.e.o

ABNEW
28/11/2009, 01:03
merhaba cihangir abi evet sölediğin gibi maksat tanısmak ama burada pek birbirini destekleyen vede değişik insanlar tanımak isteyen kişiler mevcut değill die düşünüyorum. ben gene sana sölediğim gibi bandırmadaki kendi cabamızla yapacağımız bir bulusma olsun isterim bize burdan fayda var ;)) görüşürüzz a.e.o

Kaan, zaten buluşmayı kendi başınıza yapacaksınız ilk başlarda.O bölgelerde bulunan arkadaşlarımız gün geçtikçe buluşmaya katılacaklardır muhakkak.Sayıya bakmadan 2-3 kişi de olsa aranızda buluşmanız güzel olur.Zamanla sayı daha da artacaktır.O yüzden sitem etmek yerine buluşmak için çabalayın bence, bunun faydası daha fazla ;)

chngrrrrrr
28/11/2009, 01:29
ardacım biz kaan la zaten hemen hemen her gün buluşuyoruz.
kaan sitem etmekte haklı aslında
gerçi malum piyasa şartları insanların ister istemez elini kolunu bağlıyor.
mesela atıyorum bursadan susurluğa ya da bandırmaya gel git aşağı yukarı 200 km.
200 lira yaksa araban
40 lirayı gözden çıkaracaksın yakıt için
e bişeyler ye iç derken
bi buluşmaya en az 100 lira bütçe ayırmak şart.
günümüz koşullarında 100 lira da çok azımsanacak bi miktar değil.
kaan kardeşimiz hevesli çocuk
buluşmalar olsun organizasyonlar olsun istiyor.
kış buluşmak biraz zor bende farkındayım
yaza doğru inşallah piyasalar da havalarda açılacak ve çok güzel organizasyonlar olacak
ben bu siteye güveniyorum açıkçası ve gelecek görüyorum.
hepinize hayırlı bayramlar

mustafaf
28/11/2009, 10:57
hevesınız sakın kırılmasın, Arda Abı'nın dedıgı gıbı 2-3 kısı bıle olsa onemlı olan ılk bulusmayı gerceklestırebılmek.devamı gelecektır...

Genius
28/11/2009, 13:15
İzmir'de otursamda Balıkesir'liyim ve her fırsatta gelmeye çalışıyorum. 6 Eylül İlkokulu ve Balıkesir Orta Okulunda okudum. Sonra Askeri okula girince uzaklaştık. Hala pek çok arkadaşım var orada, ayrıca mezarlık ziyaretleri içinde hep geliyorum. Buluşmaya denk gelemesemde, görüşüp tanışmak isterim.

ABNEW
28/11/2009, 15:46
Cihangir, ne güzel işte buluşuyorsunuz ama 2 kişi ama 3 kişi.Bu sitede birçok buluşma, tanışma bu şekilde başladı zaten.Sonuçta punto severler telefonlaşıp, yazışıp buluşmalar düzenlediler çokca.Zaman içinde buluşma ve katılımcı sayıları arttı.Bu sayede nice dostluklar edinildi.Hatta bu sayede evlenen arkadaşlarımız bile oldu,

Şehir ve mekanlar da çok önemli tabi.Büyükşehirlerde üye sayısı daha fazla olduğundan buluşma ve katılımcı sayısı daha çok olabilmekte.Sizler bu şekilde buluşmaya devam ederseniz ileride sayı mutlaka artacaktır, bu anlamda sitem etmek gereksiz demiştim...

10kaan35
28/11/2009, 16:42
anladım azla yetinemeyen coğu bulamaz misali gibi yani. :)neyse kısmet olursa organızasyon olurda birgün hepinizi güzel bandırmamıza bekleriz ciğangir abiyle beraber.. kapılarımız daima acık... herkese hayırlı bayramlar diliyorum

JASMINE
28/11/2009, 17:45
İzmir buluşmalarının ilki de 5 kişi ile olmuş fakat en son buluşmada 28 araçtık. Pes etmeden inatla buluşmalısınız. Buluşma fotoğraflarının güzelliği diğer arkadaşlarımızda heyecan oluşturacak ve bir sonraki buluşmada sayı kesinlikle artacaktır. :)

chngrrrrrr
28/11/2009, 20:52
işte bu ya
bu kadar ilgi bile yeter bu siteye işte bu yüzden güveniyorum demiştim ben.
1 haftadır tek yazan yoktu
bu 12.mesajımız
buluşmalarda da sayı işte böyle artacak inşallah.
hepinize sevgiler saygılar ve tekrar hayırlı bayramlar

GP COSKUN
30/11/2009, 22:52
cihangir,kaan hiç bir zaman hevesinizi kırmayın
yaza doğru büyük buluşma yaptığımız zaman her yerden gelen olacak
ist,izmir,bursa,ankara,bolu,sakarya,mersin,adana,m uğla,ve siz balıkesir inşallah o zaman
onlarca araba olacağız
bugün 2 olur yarın 4 öbürgün 10 derken çığ gibi büyür
umudunuzu kaybetmeyin

chngrrrrrr
30/11/2009, 23:37
eyvallah coşkun
umudumuz hep var zaten yazdım ya yukarıda da
ben bu siteye güveniyorum
herşey gitgide daha da güzel olacak

10kaan35
01/12/2009, 10:55
hepinize cok cok tesekkürler saol.. :)

tyrant86
03/12/2009, 14:57
kaan bandırma'da buluşma zamanı ayarlayalım.bandırma'da puntocu çook.

chngrrrrrr
11/12/2009, 17:38
kaan ve kemal haydi bursa ya gidiyoruz:)

ABNEW
11/12/2009, 18:57
Güzel düşünce Cihangir:) Bence de bu şekilde başlayın; Belki bir sonraki buluşma Balıkesirde olur...

femoli
11/12/2009, 19:06
Way cihangir hazır gitmişken durmayın ankarayada bekleriz 20 aralıkta :)

GP COSKUN
11/12/2009, 20:58
evet hadi bakalım
balıkesir ,bandırma ,biga,susurluk ,karacabey,m.k.paşa ,erdek,
bursaya bekliyoruz buradaki puntocularıda

chngrrrrrr
12/12/2009, 00:15
Way cihangir hazır gitmişken durmayın ankarayada bekleriz 20 aralıkta :)

ah be mehmet
imkanlar el verse her yere gelirim de
yaşam şartlarımız izin vermiyor:(
yine de halimize binlerce kez şükürler olsun

mehmet ayrıca senden sticker ddesteği bekliyoruz buluşmamız için eksik olan kalmasın
sen coşkuna ulaştır stickerları o bizi stickerlasın

10kaan35
15/12/2009, 01:06
bana uyar cihangir abi fakat tek sorun biliyosun ki benim iş sıkıntım var zaman konusunda diğer konuda sıkıntı yok..bence süper olur bandırmadan bursaya mükemmel yani ordaki arkadaslarlada fırsatımız olur tanısmak için..

GP COSKUN
15/12/2009, 10:21
bana uyar cihangir abi fakat tek sorun biliyosun ki benim iş sıkıntım var zaman konusunda diğer konuda sıkıntı yok..bence süper olur bandırmadan bursaya mükemmel yani ordaki arkadaslarlada fırsatımız olur tanısmak için..

valla kaan bende izin alarak gelicem ne yap et o gün için izin al
3 ocak 2009 pazar saat 13:00

10kaan35
17/12/2009, 14:12
gelmek için bütün sansımı zorlucam:) şimdiden sabırsızlanıyorum umarım aksilik olmazz