PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Special & Punto Edition T-Jet

draJe
12/11/2009, 18:33
2009 model 16.040 Km araç garaj arabasidir kaza degişeni boya yoktur araci alacak kişi istediği yere gösterebilir, araç kendi sinifinin en dolusudur deri koltuk hariç !!! Ve seri ( 2 ) dir...

Teknik özellikler: Bluetooth telefon ipod bağlantisi dualogic kit (dualogic vites, esp, asr, msr, hba, hillholder kit (hi-fi müzik sistemi, blue&me sistemi) co-pilot kit (park sensörü, yağmur sensörü, cruise control, bagajda 12v priz)skydom eplus 4 airbag (perde hava yastiklari, yan hava yastiklari) vs. Vs. Ekstra olarak : Eibach spor yay 5 cm. Sonar mastir marka en iyi kalite cam filimi orjinal ön arka abarth logo

Fiyat: 27.400

smartmavi
12/11/2009, 19:28
süper araç. 2010 mart'a kadar ödemem olmasa değerlendirebilirdim.

Eşim için de bir araba düşünüyoruz...

Ogulcan.Öğüt
12/11/2009, 19:41
Tam Hayalimdeki punto desem yalan olmaz sanırım aracı yeni almamış olsam degerlendirirm gerçekten hayırlı satıslar ...

smartmavi
12/11/2009, 20:02
şimdi farkettim,

dualogic demişsiniz ama debriyaj görüyorum- vites de tiptronik vitesi değil.

Resimler alıntı mı?

draJe
12/11/2009, 23:53
şimdi farkettim,

dualogic demişsiniz ama debriyaj görüyorum- vites de tiptronik vitesi değil.

Resimler alıntı mı?
araçta dualogic kit mevcut (dualogic otomatik) vites yanlışlıkla yazıldı resimler alıntı degil

Romeo_er2
13/11/2009, 00:27
hayırlı satıslar..benım aracım serı 1 ama skydome harıc daha cok ozellıge sahıp bu fıyata satamam..kı sızın ıcınde zor bence bıraz kırmanız lazım fıyatı t-jetlerın pıyasası dusuk malesef..yoksa bu fıyatta 1 sene yatar ılanlarda

pepelepew
13/11/2009, 08:35
araçta dualogic kit mevcut (dualogic otomatik) vites yanlışlıkla yazıldı resimler alıntı degil

dualogic mevcut ise debriyaj nasil var? :l
benimde puntoda dualogic var ama debrija yok ?:l

Stalker
13/11/2009, 08:58
Güvenlik paketi ile dualogic kiti karıştırmış olmalı, ben de otomatik t-jet sport çıkartıyorlar mı diye düşünüyordum :)
Bence fiyatı normal, Ertuğ kendi aracın ile kıyaslamışsın ama 2009 model seri2 ve skydome + copilot kit bile yeter bu fiyata satılmasına.

Romeo_er2
13/11/2009, 09:19
co pılot la e bendede var sadece sky yok +bısuru sey..zaten kıyaslamak ıcın demedım..bızım arabaların degerı su an bu fıyatlara gore cok daha fazla bence..ama malesef pıyasa kotu..ucuza satılmasına ragmen kımse bu fıyatlara daha ıyı bı arac bulamıyacagını bılmıyo dısarda =) fıat oldugu ıcın herkes onyargılı malesef =( mesela ben kendı aracıma 30.000tl ısterım ama ımkansız ıste =))

Stalker
13/11/2009, 10:02
Biraz tok satıcı olmak lazım bence, fiat kötü diye fiyat kırmak isteyene git başka marka araç al o zaman demek gerek ama kendimiz bile araçlarımızın fiyatlarını böyle küçümsersek alıcılardan daha iyisini beklememek lazım :).
Belirtilen aracı şu anda sıfırını almak istesen 35.000den aşağı alamazsın 1-2ay bekletmeleri de cabası. Garantisi devam eden ve daha 1 yaşını doldurmamış araca 27.000 de pahalı denecekse o zaman bizim araçları satmayalım biz :(
Bence fiyat güzel hayırlı satışlar diyelim artık, ben de halihazırda birtane olmasa ben bile talip olurdum :D

narkoz30
13/11/2009, 10:19
Araç çok güzel babama da alıcaz ama 2 kapı işi bozuyor bir de yıllarca mercedes kullanmış kendileri muhtemelen benim bravodan ister konfor ve genişlik açısından. Ancak sizin punto da dolu bir paket keşke alırken 2 kapı değil de 4 kapılı alsaydınız gerçi 4 kapılarda para etmiyor 2. elde hem fiat punto hem bravonun 2. el piyasaları çok düşük desek de diğer markalardan en çok tutulan wv golf jetta cady gibi hatta transporter gibi araçların da piyasası çok düşük yani 2. el araçlar 10 000tl oynuyor bu rakam eskiden 5000 lira idi bence üretimin çok olması ve talebin sıfır araca fazla olması nedeni ile 2. el piyasası düşük. Hem size hem yeni sahibine hayırlı olması dileklerimle.

Romeo_er2
13/11/2009, 10:52
ben kendı aracımı almamıs olsaydım talıp olurdum cunku beyaz renk ve skydome dırek ısı bıtırıyo..

sersev
13/11/2009, 11:24
arkadasım aracına talıp olucagım forumdan once sahıbınden de gordum ılanı kendı aracımı satmaya calısıyorum 2009 passat var bır cok talıplısı var 500 tl ıcın 2 gundur 3 4 kısı ıle anlasamadık kısa zamanda satarım aracın kalırsada talıp olurum ...

t jet bır hastalık oldu kırmızı var bende de bır tane daha alıcagım hayırlısı artık

sersev
13/11/2009, 11:29
Araç çok güzel babama da alıcaz ama 2 kapı işi bozuyor bir de yıllarca mercedes kullanmış kendileri muhtemelen benim bravodan ister konfor ve genişlik açısından. Ancak sizin punto da dolu bir paket keşke alırken 2 kapı değil de 4 kapılı alsaydınız gerçi 4 kapılarda para etmiyor 2. elde hem fiat punto hem bravonun 2. el piyasaları çok düşük desek de diğer markalardan en çok tutulan wv golf jetta cady gibi hatta transporter gibi araçların da piyasası çok düşük yani 2. el araçlar 10 000tl oynuyor bu rakam eskiden 5000 lira idi bence üretimin çok olması ve talebin sıfır araca fazla olması nedeni ile 2. el piyasası düşük. Hem size hem yeni sahibine hayırlı olması dileklerimle.

2009 passat var bende de otv den almısdım 38.500

aracıma 3 kısı 36.000 5 kısı 37.000 verdı

dunde aracın ustunde ıkı kısı 38.000 verdı ama ben 38.500 olur dedım son

yanı demek ıstedıgım wolkswagen ınanılmaz tutuluyor yıllardır pıyasada hemen de satabılıyorsun bızım araclar ıse para etmıyor ozellıklede tek kapılar gercı otv den alanlar aynı fıyata yakın satabılıyorlar

draJe
13/11/2009, 19:10
hayırlı satıslar..benım aracım serı 1 ama skydome harıc daha cok ozellıge sahıp bu fıyata satamam..kı sızın ıcınde zor bence bıraz kırmanız lazım fıyatı t-jetlerın pıyasası dusuk malesef..yoksa bu fıyatta 1 sene yatar ılanlarda
senin aracın seri 1 oldugu halde bundan nasıl fazla özelliğe sahip anlayamadım ? bu arada fiyatı kırmaya gerek yok fiyat makul senin araban kaç para yapar onu bilmem

dualogic mevcut ise debriyaj nasil var? :l
benimde puntoda dualogic var ama debrija yok ?:l
yanlış yazıldı

arkadasım aracına talıp olucagım forumdan once sahıbınden de gordum ılanı kendı aracımı satmaya calısıyorum 2009 passat var bır cok talıplısı var 500 tl ıcın 2 gundur 3 4 kısı ıle anlasamadık kısa zamanda satarım aracın kalırsada talıp olurum ...

t jet bır hastalık oldu kırmızı var bende de bır tane daha alıcagım hayırlısı artık
inşş olur serdar beklerim

arkadaşlar burda aaraba satıyoruz kıyaslamıyoruz yinede bunu diyebilirim benim arabamın özelliklerinde ayarında punto yok araba tektir fiyatı da bence makul alan kişiyede hayırlı olsun

saolasın hakan abi araba güzel ewt 2 kapı birazgeçnlere hitap ediyo bnde 4 kapı arabaları sevmiyorum:) bunu da satarsam racing alcam hayırlısı hakan abi

Erdem Bozdağ
13/11/2009, 20:06
bence olabilcek en güzel punto
hem beyaz hem tjet
hayırlı satışlar eminim en kısa sürede satılır

berker
13/11/2009, 22:07
Bugüne kadar gördüğüm en güzel punto.
Fiyat bencede makul. İmkanım olsa direk alırdım.
Hayırlı satışlar

AGUS
13/11/2009, 22:49
vallahi ne denir ki insan böyle bir aracı satmaz.... aslında ama güzel fiyat güzel araba.... hayırlı satışlar alanada satanada hayırlısı olsun aracın bahtı açık olsun....!!!

gurik
13/11/2009, 23:05
Biraz tok satıcı olmak lazım bence, fiat kötü diye fiyat kırmak isteyene git başka marka araç al o zaman demek gerek ama kendimiz bile araçlarımızın fiyatlarını böyle küçümsersek alıcılardan daha iyisini beklememek lazım :).
Belirtilen aracı şu anda sıfırını almak istesen 35.000den aşağı alamazsın 1-2ay bekletmeleri de cabası. Garantisi devam eden ve daha 1 yaşını doldurmamış araca 27.000 de pahalı denecekse o zaman bizim araçları satmayalım biz :(
Bence fiyat güzel hayırlı satışlar diyelim artık, ben de halihazırda birtane olmasa ben bile talip olurdum :D

biz kendi sitemizde abuk sabuk şeyleri bahane edip aracımızı kötülersek millet tabi " fiat işte n'olcak kullananlar bile şikayetçi" muamaelesi gösterir.Ucuza kapatmaya çalışır.Halbuki kendisi de bilir bu sınıfta bu özellikte donanımda ve estetikte bir arabanın Türkiye piyasasında bulunmadığını. Sitemizde konu açarken bunlara dikkat edelim.
Arkadaşım hayırlı satışlar umarım maldan anlayan insaflı bir alıcı ile karşılaşırsın.

narkoz30
14/11/2009, 00:15

sersev ben zatenpassatı konu dışında sayıyorum passattan bahsetmedim ki diğer b ve c segmentindeki araçlarda 2. el zayıf passat kalite ve lüks olarak mercedesle yarışır kullanıcı kesimi de tabii ki farklı elbette piyasa yapacak bir araçtır. Ama diğer segmetledeki kıyaslarım bizzat sahibinden.com üzerindeki satış (galerici dışında sahipleri tarafından satılan araçlar) ilanlarından inceleme ile bu yorumu yaptım yanılsam da bu %5 ihtimal. ÖTV İNDİRİMİNden önce c180k aldım 34750 euro ya şu andaki fiyatı ne kadar bilmiyorum zaten 5 ay kullanabildim :) ve sonrasında değerinden daha yüksek fiyata takas ettim. Aslında borsayı bilen 20 koyup 100 alıyor biz de cesaret edemiyoruz iyi analiz etmek lazım zarar ve kar analizini arabalarla yapmamak lazım siz de elinizdeki imkanlar uygunken bence elden bir an önce çıkarın aracınızı yeni yılda modeller yaşlanacağı için fiyat da o kademede düşecektir buna dikkat yeni yıla 1 ay kaldı nerede ise.

draJe
14/11/2009, 00:20
biz kendi sitemizde abuk sabuk şeyleri bahane edip aracımızı kötülersek millet tabi " fiat işte n'olcak kullananlar bile şikayetçi" muamaelesi gösterir.Ucuza kapatmaya çalışır.Halbuki kendisi de bilir bu sınıfta bu özellikte donanımda ve estetikte bir arabanın Türkiye piyasasında bulunmadığını. Sitemizde konu açarken bunlara dikkat edelim.
Arkadaşım hayırlı satışlar umarım maldan anlayan insaflı bir alıcı ile karşılaşırsın.
serhat maldan anlayan kişiye gitmesini bnde isteerim araçın ayda 4 sefer kendim tarafımdan bizzat pasta cilasını ben yaparım cuzi miktarda pazarlık olur çok çok aşagı pazarlık hayatta olmazz racinge niyetlendik kısmetse bakalım hayırlısı

draJe
14/11/2009, 18:43
araç satılmıştır konu kilitlenebilir.