PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ciladan sonra kalan lekeler

chngrrrrrr
11/11/2009, 23:26
arkadaşlar geçende cila yaptım aracıma elimden geldiğince
salak mısın diyeceksiniz ama iş çıkışı saat 7-8 gb yaptım uygulamayı karanlıkta
arkadaş siyah yerlere sürme iz kalıyor demişti ama karanlıkta farkedemedim heralde kapı kolları ve cam arasındaki direkte yer yer beyaz lekeler kaldı.
ıslanınca belli olmuyo ama kuruyunca beyaz beyaz kusuyor cila.
ayrıca kaportanın bazı yerlerinde de kusma yapıyo cila
yediremedim mi n'aptım.
bu lekelerden(özellikle siyah yerlerden) nasıl kurtulabilirim yardımcı olur musunuz?
önerileriniz lütfen?
saygılar dostlar...

GP COSKUN
11/11/2009, 23:50
zamanla geçecektir merak etme
boyadaki lekelerde aynı şekilde herhalde uygularken tam yedirememekten olmuş
ama meraklanacak bir şey yok geçer

emrequzel
12/11/2009, 10:21
Aynen ilk bende bunu yaşamıstım.Ve birçok kişide yaşamıstır büyük ihtimal :) en yakın zamanda gececektir merak etme..

femoli
12/11/2009, 10:26
Bir kaç yıkamadan sonra kaybolur ;)

kara kız
12/11/2009, 13:24
araç koportasını microfiber bez ile iyice silmen gerekiyoo..hem kaportayı parlatır hemde cila artıklarını temizlerr..siyah yerkerdeki cilaya gelirsekk yapmadan once maskeleme bandıyla oraları kapaaydınn boyle bi sorun yasamazdınn ama canını sıkma gıtmesi için yıkamana falanda gerek yokk..yapmak gereken kırtasiyeye gidip 1 liraya beyaz bi silgi almam ve siyah yerdeki cila artıklarını silgiyle çıkartman..bukadar basıt..yanlız kapı direklerindekii siyah banta uygularken bıraz nazık ol yapışkanlı oldu gu için ısıdan kayabiliyoo..

Fiat_Can
12/11/2009, 15:10
o sıyah yerler cok onemlı degıl kalın sert bır bezle bastırarak gecersen cok rahatlıkla kaybolacaktır

chngrrrrrr
12/11/2009, 18:52
eyvallah dostlar
sağolun valla
içimi rahatlattınız

Lake
14/11/2009, 19:10
kara kız arkadaşımızın dediği gibi yüzey kuru iken kurşun kalem silgisiyle rahatlıkla çıkartabilirsiniz