PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cok problem yasıyorumm!

polatçakmak
11/03/2007, 13:10
Merhaba,
aracımda cok problem yasadım ve yaşıyorum.en son yasadığım olay konfor pk. bulunan kolçak cok gıcır gıcır yapıyo acaba herkesinki bölemi yoksa sadece benimmi!

06kaymak
11/03/2007, 15:52
slm
tekrar hosgeldin...bence servise basvrursan iyilestirme yaparlar...belki koltuga baglandi yerinde bir sorun olabilir...ben de boyle bir sorun yoktu...

CAGLARKA
11/03/2007, 16:09
sorunlu arabaya rastlamışsın. ben o hiç sorun yaşamadım. garanti bunun için var zaten.serviste hallederler hepsini

h k
12/03/2007, 00:22
benim kolcakta başlarda ses yapiyordu ama simdilerde sesi kesildi kendi kendine.

Mısafir
12/03/2007, 16:08
bence pek bi problem değil. Serviste 2 dakkada hallederler.

BGRAYS
12/03/2007, 16:10
Merhaba,
aracımda cok problem yasadım ve yaşıyorum.en son yasadığım olay konfor pk. bulunan kolçak cok gıcır gıcır yapıyo acaba herkesinki bölemi yoksa sadece benimmi!

kolcagın ıcıne koydugun seylerden yapıyo olabılır mı bende de ses yapıyodu kufur ettım snr ıcıne baktım icine koydugum gozluk yapıyomus :)

Gkhan
12/03/2007, 16:16
Bende bazen yaşıyorum.Kolçağın iç gözünde olan malzemelerden çoğunlukla ses geliyor.Onun dışında biraz boşluk varkapağın çukurlardada yapabilirim ama ben o sesi genellikle kolçağı kullanmadığım zamanlarda yani katladığımda duyuyorum..eee bende bunu katlamak için almadığıma göre ..

kadoku
12/03/2007, 16:47
kolçağın içi çok sert plastik içine bişi koydunmu çok ses yapıyor, o yüzden ben onu sadece kol dayamak için kullanıyorum bazende selpak, fiş vb.şeyleri koyuyorum belkide arkadaşların dediği gibi içine koyduğun bir şey yada monte edildiği yerdeki vidalarda gevşeme olabilir bunu bir sorun olarak fazla kafana takma bence, yaşamış olduğun sorunların bir listesini yap ve servise bildir servis halledicektir garanti ne için var ki... Belki sorunların bir kısmına burada da çözüm bulabilirsin :ok:

brvhgt
12/03/2007, 17:29
offf bende korktum çok sorun diyince

PuNToGiRL
12/03/2007, 17:36
geçmiş olsun, servise gittiğinde halledilir, sıkma canını arkadaşım ya ;)

Mısafır
12/03/2007, 18:16
Merhaba,

konu baslıgında acıklayıcı olursan daha sonra bu konuda problem yasayan ınsanlar kolayca bu baslıga ulasabılırler...
servıste gıcırtı ıcın bı sprey kullanıyorlar ıyı sonuc verebılır...
yasadıgınız problemlere servıs cozum bulamıyorsa ozaman dert olur ;)

femoli
12/03/2007, 18:22
servise gittinmi abi bir git istersen bunlar ufakşeyler allah daha büyük sorun vermesin boş ver bunlar yapılır..

PredatoR
12/03/2007, 18:49
herşeyi serviste hallederler diyoruz. arabayı servise götürmek için mi alıyoruz ? benim arabadada şuan düşünmeden sayabileceğim 5 sorun var. daha topluyorum toptan götüreceğim servise.

Lewent
13/03/2007, 10:11
herşeyi serviste hallederler diyoruz. arabayı servise götürmek için mi alıyoruz ? benim arabadada şuan düşünmeden sayabileceğim 5 sorun var. daha topluyorum toptan götüreceğim servise.

Aynen öyle, bende de bayağı bi birikti! İşten güçten serwise gitmeye de fırsat bulamıyorum. Seslere ilaveten bi de arka silecek eklendi ( su wermiyo arka tarafa ) ama hallederler diye düşünüyorum...

ORACLE
13/03/2007, 11:20
koldan olabilir su vermemesi. Fıskiye motoru çalışıyor mu?
Benim silecek kolu değişti bu yüzden

maviş
13/03/2007, 11:22
benimde silecek suyu hortumları ve motorla ilgli birkaç parça değişti
korkacak birsey yok daha iyi oldu şimdi :))