PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far kaşı bulamadım, Yardım ediniz

ravenseye
30/10/2009, 20:53
far kaşı istiyorum bulamadım bir türlü bi el atıverin.

berkeraaa
30/10/2009, 23:02
folyo kağıdı kullanabilirsiniz bu konuda....ancak düzgün bir kesim yapmanız zor olacaktır....

toggykaya
31/10/2009, 08:53
bende istiyorum.. yokmudur bunun hazırı?

batuhann80
31/10/2009, 09:32
burdaki firmalarla görüsürseniz belki yararı olur..
https://forum.grandepuntotr.com/modifiye/8192-yerli-ve-yabanci-uretim-tum-body-kit-ve-aksesuarlar.html

femoli
31/10/2009, 10:27
İlk msjda böyle bir soru çok kötü kendinizi tanıtsanız ortama katılsanız ve ondan sonra size yardımcı olabilecek çok kişiyi tanıyorum :)

ravenseye
31/10/2009, 16:30
vala nedesn haklısın femoli.1 seneden beri üyeyim.sürekli takip ediyorum forumu.okuyorum ediyorum ama işten güçten birtürlü vakit bulamıyorum.far kaşı için deli oldum artık dedim bi yazayım.ama buldum en sonunda.olgun otoya ulaştım en sonunda siparişini verdim bugün, salı günü gelir kısmetse.kalitesi hakkında muhakkak yorum yazıcam.hemen şimdi kendimide tanıtıyorum.

femoli
31/10/2009, 17:14
Diğer konunada yazacam burayada yazayım öncelikle hoşgeldin :)

Madem ürünü buldun far kaşı konusunda dikkat etmen gereken bir şey var sağ yada sol taraftan biri oturmuyor kalkık duruyor alacağın kişiye bunun garantisini isteyerek al kalıplarda hata olmuştu çünkü benden söylemesi ;)

ravenseye
31/10/2009, 21:55
olgun otodan alıyorum adamlar bihayli ilgili.far kaşının kalitesine göre tampon eklerinide alacağımı söyledim.bi sorun çıkmaz inşallah.

ravenseye
10/05/2010, 17:10
geçte olsa far kaşlarını taktım.evet biri kalkık duruyor ama pek belli olmuyor.çift taraflı bantla yapıştırmak istedim olmadı.silikon kullandım çok şık oldu.biraz esnettik malzemeyi güzelce banladık.sabaha taş gibiydi 10 numa oldu.yalnız 1 sefer sökmek zorunda kaldım farları açınca kaşlardan belli oluyordu.o yüzden tavsiyem siyah silikon kullanın.

brabus
12/05/2010, 12:32
hayırlı uğurlu olsun. fotolarını da paylaşır mısın? ben de kararsızım alayım mı almayım mı

geçte olsa far kaşlarını taktım.evet biri kalkık duruyor ama pek belli olmuyor.çift taraflı bantla yapıştırmak istedim olmadı.silikon kullandım çok şık oldu.biraz esnettik malzemeyi güzelce banladık.sabaha taş gibiydi 10 numa oldu.yalnız 1 sefer sökmek zorunda kaldım farları açınca kaşlardan belli oluyordu.o yüzden tavsiyem siyah silikon kullanın.