PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doblo'nun stopları nasıl sökülür?

agll2000
25/10/2009, 16:09
Arkadaşlar bilen söken vara yardımlarını bekliyorum. Doblonun stoplarını naıl sökeceğim delirtti resmen beni. 2 vidayı söküyorum ortada içte bir tutan bişey daha var. Arka kolonun olduğu bölümü söktüm orda bulunan lastiği çıkarınca tuhaf yıldız gibi ama lale yaprağı gibi bişey var. Onumu sökmek gerekiyor eğer oysa onu nasıl sökeceğiz neyle sökeceğiz. Siz anladınız derdimi. Lütfen acil yardım. Stoplara led yaptıracağım yeğene ölçü almam gerekiyor ama bi sökemedim.

MURAT_41_41
06/12/2009, 19:42
meraba yardımcı olım sana yuzmus yuzmus sonuna gelmıssın orda kalmıssın :) neyse normalde senın aracında bulunan trafık setının ıcınde var o takım L seklınde canta yoksa 17 lokma kısa kol cırcırla sökebılırsın

dowsoncrack
18/12/2009, 23:05
kolonun o muhafazasını kldırdıktan sonra oradakı sıyah kapagı cıkar arabaının alet cantasının ıcınde krıkonun yanında oluo genelde l seklınde bı anahtar var onunla sokeceksn aynı sorunu bnde yasadım ama dıkkat et vıdayı dusurme arabanın ıcınde kalıo hberın olsn cıkarabılecegn bı yerı yok cunku

agll2000
30/12/2009, 16:21
Her ikinizede teşekkür ederim arkadaşlar. Gerçi kargaburunla sökmeyi becerdikten sonra gördüm açıklamalarınızı ama anahtarın yerini söyledğiniz için teşekkür ederim. Anahtarla gevşetip kargaburunla devam etme lazım o zaman içine düşürmemek iiçin :D Teşekkürler tekrar her ikinizide