PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kışa girmeden cila ve koruma uygulaması

gurik
25/10/2009, 13:32
Kışa girmeden sevgili gp'me cila ve koruma yaptım. Bütün site başıma toplanmasaydı keyifli bir çalışma olacaktı.
Yine de kullandığım sonax cila, uygulaması kolay, keyifli ve muhteşem sonuç alınan bir ürün.

Erdem Bozdağ
25/10/2009, 13:35
maşallah abi çok güzel olmuş
parlıo canavar valla
abi sanki sitcker mı eksik ne arabada :)

gurik
25/10/2009, 13:45
çocuklar bırakmıyor abisi iki kere kazıdılar eski gp den buna da takamadık.

bluEyes
29/10/2009, 15:12
emeğinin karşılığını almışsın güzel olmuş abi trafikte sıfırmı diye sorarlar artık :)... bir de sorum olucak ben kendim yapmak istemiyorum araç siyah oldugundan dalgalanmalar falan olur diye o tarz bi sıkıntı olusuyomu bu üründe sana maliyeti ne kadar oldu ;)

ABNEW
29/10/2009, 17:08
emeğinin karşılığını almışsın güzel olmuş abi trafikte sıfırmı diye sorarlar artık :)... bir de sorum olucak ben kendim yapmak istemiyorum araç siyah oldugundan dalgalanmalar falan olur diye o tarz bi sıkıntı olusuyomu bu üründe sana maliyeti ne kadar oldu ;)

Mustafa, ben 2 defa kendi aracıma uyguladım boya koruma.Herhangi bir dalgalanma olmadı.Tabi profesyonelce uygulamamız çok zor ama uğraşıldıktan sonra buna yakın sonuçlar alınabilir,

Serhat, araç oldukça güzel görünüyor, kazasız sürüşler...

serdar2362
29/10/2009, 20:48
Ben güzele güzel demem arkada sticker olmayınca.:siritma::siritma:

gurik
02/11/2009, 11:09
hayır sorun olmuyor. uygulamayı sakin ve itinalı yapmanız yeterli. Temiz bir süngerle cilayı ince bir tabaka şeklinde iyice yayıyorsun ve kuruduktan sonra aracın dizayn çizgilerine paralel bir şekilde yumuşak bir bezle iyice parlayana kadar ovalıyorsun.Zaten üç geişten sonra tabaka oluşuyor ve mükemmel parlaklığı yakalıyorsun.Kullandığım ürün Sonax renkli nano pro3 cila ve koruyucu. Altında rötuş kalemi olanlardan.Kalemi pek işe yarama ama cila mükemmel. Renksizi de var aynı ürünün.Çok uzun süre koruma sağlıyor. bÜYÜK BOY BAUHAUSSdan 24 tl ye aldım . Tek maliyet bu.

gadget
17/11/2009, 22:28
valla on numara , sen bide nazar boncuğu tak ...
kazasız belasız sürüşler sana...

gurik
19/12/2009, 15:44
Sağolun arkadaşlar.

gurik
01/02/2010, 19:17
koruma halen etkisini sürdürüyor. Kar ve tuzlu su etkisi görmedim bugün yıkamadan sonra. Geçen hafta panorada aceleci bir vatandaş arka çamurluğa sürttü ve sadece hafif bir çizik tabaka oluştu.Tekrar uygulamada geçecek gibi.

gurik
26/08/2010, 12:07
gerçekten güzel olmuş bi daha yapayım ben zamanı geldi.

byspayn
26/08/2010, 12:15
Bence de Serhat Abi zamanı gelmiş ;)

serkankucuk
26/08/2010, 13:17
valla ben canım sıkılınca yapıorum bende de sonax nano extreme cila var. geçenlerde de turtle wax çizik giderici aldım swish miydi neydi adı da.
2 haftaya bir veya ayda bir yapıorum nerdeyse :) parlaklığı azalınca hemen gözüme batıyo.
bu arada sizin arabada da hemen toz yapışıyor mu?

Kriminal
26/08/2010, 14:52
Walla cix olmus ama ızmırde kışa falan gırmedıgımız ıcın boyle bır hazırlıgada gerek yok

gurik
06/09/2010, 11:23
valla ben canım sıkılınca yapıorum bende de sonax nano extreme cila var. geçenlerde de turtle wax çizik giderici aldım swish miydi neydi adı da.
2 haftaya bir veya ayda bir yapıorum nerdeyse :) parlaklığı azalınca hemen gözüme batıyo.
bu arada sizin arabada da hemen toz yapışıyor mu?

tam tersi toz tutmuyor. statiklenme yok.kullandınız bez polimer olabilir. pamuklu kullanın.