PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şikayet araçtan gelen sesler

ender
25/10/2009, 00:18
:agiskavgasi: ben gp kullanıcısıyım yeni aldım 5aylık ama içinden çok sesler duyuyorum arka taraftan direksiyon altından birde aracı çalıştırma anında ve stop etme anında bunları baska gp lerdede duydum servise götürüyorum yapamıyorlar ne yapacağım hatta sesleri duyamıyorlar bile.varmı fikri olan.

clax22
25/10/2009, 00:32
bendede 6 aylık gp var aynı sesler bendede vardı götürdüm yaptılar simdi hiç ses yok valla

gakkan
25/10/2009, 00:50
dierksiyonan gelen ses için direksiyonun ayarını biraz değiştir,yeniden sabitle.Benimki kesti.Ama sol ön kapıdan gelen sesi henüz kesemedim:) Servistekiler baştan savma iş yapıyorlar.Kapı ayarlarına baın dedim sözde bakmışlar ama değişiklik yokk...

iyi kötü çirkin
25/10/2009, 01:55
konsoldan gelen ses gösterge ekranına dokununca geçiyor lineada
direksiyondan gelen seste amortisör takozu olması lazım
garantiden değişiyor

smartmavi
25/10/2009, 10:59
Ön takımdan gelen ses var bende, servisin biri üç defa ayarladı sözde, ses kesilmedi. Başka bir servise gittim sorun direksiyon kutusuymuş. Garantiden yenisi istendi.
Bekliyoruz bakalım.

Gerçek şu ki, sessiz GP neredeyse imkansız.

Erdem Bozdağ
25/10/2009, 12:53
ne yaparsanız yapın sesler kesılmıyor kesilse bile en yakın zamanda yeni sesler sizi karşılıo en iyi çözüm bol sesli müzik dinlemek

34ozkankurtuldu34
25/10/2009, 13:07
Hehehe :)bende aldıgım günden beri gümbür gümbür müzik dinliyorum bende hiç ses yok valla ben duymuyorum bence sesi kesmek için masraf edeceginize gidin bir tesisat yaptırın bakın keyfinize :)

Erdem Bozdağ
25/10/2009, 13:08
hehehe :)bende aldıgım günden beri gümbür gümbür müzik dinliyorum bende hiç ses yok valla ben duymuyorum bence sesi kesmek için masraf edeceginize gidin bir tesisat yaptırın bakın keyfinize :)

+1910

ender
26/10/2009, 17:10
herkese yardımları için şimdiden teşekkürler kusura bakmayın bazı seyleri sormam lazım hayatımdakı ilk arabam heycanlıyım ama neyazıkki busesler beni öldürecek basımdan geçen birşeyi anlatıcam veaynı anda bu size bir soru.motoru çalıştırırken ve kapatırken ama cok iyi dinleyin ve debriyajı bırakırken bırde gazı ayaktan cekerken kısaca motorun esnemelerinde gıcırgıcır diye bıses serviste yapamadılar ve beni servisin içinde diğer dizel puntolara bindirdiler hepsini çalıştırdım stop ettim hepsinde o ses var bunu nasıl yapcaz ve bursa servislerinde hangisini önerirsiniz.

kocamanpunto35
07/01/2010, 22:59
aracı degiştir senin için özel sessiz bi araç yapsınlar yada denizaltı al kendine oldukca sessizdir yunusların konusmalarını bile duyabilirsin

Erdem Bozdağ
07/01/2010, 23:03
aracı degiştir senin için özel sessiz bi araç yapsınlar yada denizaltı al kendine oldukca sessizdir yunusların konusmalarını bile duyabilirsin

önce kendinizi tanışma kısmına tanıtırsanız seviniriz
ilk mesajdan bukadar ağır mesaj şaşırtıcı

bravo_sercan
07/01/2010, 23:06
herkese yardımları için şimdiden teşekkürler kusura bakmayın bazı seyleri sormam lazım hayatımdakı ilk arabam heycanlıyım ama neyazıkki busesler beni öldürecek basımdan geçen birşeyi anlatıcam veaynı anda bu size bir soru.motoru çalıştırırken ve kapatırken ama cok iyi dinleyin ve debriyajı bırakırken bırde gazı ayaktan cekerken kısaca motorun esnemelerinde gıcırgıcır diye bıses serviste yapamadılar ve beni servisin içinde diğer dizel puntolara bindirdiler hepsini çalıştırdım stop ettim hepsinde o ses var bunu nasıl yapcaz ve bursa servislerinde hangisini önerirsiniz.

Senin kulaklarda aşırı hassasmış yaa:busted_b:

M@GIC
07/01/2010, 23:33
Hehehe :)bende aldıgım günden beri gümbür gümbür müzik dinliyorum bende hiç ses yok valla ben duymuyorum bence sesi kesmek için masraf edeceginize gidin bir tesisat yaptırın bakın keyfinize :)

10 numara bir öneri. ::)
grande lerde tesisat yapmak için başka bahaneye gerek yok. :cool0000:

BSK
07/01/2010, 23:35
Dinlersen nefes alış verişin bile rahatsız edecektir belli bir süre sonra, dinlemeyeceksin! Yada gidip 100 bin liralık bişey alıcaksın bukadar ekmeğe bu kadar köfte koyuyor fiat. Zaten birçoğumuz bu paraya en iyi araç bu diye aldık. Piyasada satılan parasına göre en mantıklı araç bu yoksa herkesin aklında hala başka arabalar var. İnsan yinede istiyor ki az yaksın çukurları tümsekleri hissetmesin hiçbir ses gelmesin her gören dönüp dönüp bir daha baksın :)

axi
08/01/2010, 01:21
gösterge saatlerinin camından bnm de ses geliyor arkadan gelen sesler için stepnenin vidasını iyice sıkmanı ve stepne içindeki kriko vb gereçleri tam yerine oturtmanı tavsiye ederim.. ama fiat ın her modelinde bu tarz sesler normal bu ezelden beri böyle.. bende başta takıntı yapıyordum. şimdi yaptığım tesisatla müziğe veriyorum kendimi :D:D:D