PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım: Rüzgarlık hakkında

xmen
17/10/2009, 23:14
Arkadaşlar slm,

gecen gün netten rüzgarlık siparişi verdim geldi.

ürünü nereye tam olarak yapıştıracağımı kestiremedim.camın hemen üstüne yapıştırayım dedim olmadı. kapıdaki lastiklerin içine mi girmesi gerekiyor acaba? üstünde 3m bantlar var. basit bişey gibi ama tam oturmuyor yapışmıyor. bu üründen kullanan var mı ya da fikri olan ? tşk,

GP COSKUN
17/10/2009, 23:16
bundan femoli satıp takıyodur o yardımcı olabilir
cam rüzgarlıklarının fitil içine girenide var dıştan yapışanıda senin aldığın hangisinden acaba

StrawBeeRy
17/10/2009, 23:21
foto eklerseniz daha iyi olur bu konuda femoli abi uzman o hergün söküp takıyor yardımcı olur :D

jarahar
17/10/2009, 23:27
merhaba ümit
dıştan yapıştırırsan kötü gözüküyor ama dışa montajlamalısın,lastiklerin içine sokarsan cam motorunu bozarsın aman diyim durup dururken başına iş açma.çok lazımsa işine yarayacaksa rüzgarlık,dıştan yapışmalıdan al.zaten içeri sokupta cam motoruna zarar vermeyecek bir rüzgarlık yok piyasada ben çok araştırdım.

xmen
17/10/2009, 23:28
fitilin içine girmiyor , üstünde 3m bant var.

resim koymaya gerek yok. modacar ın ürünü. kapıya yapıştirim dedim yine olmuyor. neyseki şimdi baktım netten teknik destek veriyorlarmış :) olmazsa iade edeceğiz artık çünkü kapı ile de sanki paralel gitmiyor tam. ya da ben yapamıyorum o yüzden sordum kullanan var mı diye?

neyse artık sorcaz adamlara da..... tşk yanıtlar için

jarahar
17/10/2009, 23:38
ben denedim aldım montajı denedim,baktım bir türlü olmuyor geri verdim.dışarı yapıştıracaktım baktım çirkin duruyor,cam ile fitil arasına sıkıstıracaktım cam motoru riski ,vazgectim neticede

femoli
19/10/2009, 09:39
Arkadaşlar şuanda olan cam rüzgarlıklar malesef hatalı hele modakarın kinde kalıp hatası var çoğu ürününde olduğu gibi .. Biraz sabredin isterseniz yeni kalıp geliyor ;)

GP COSKUN
19/10/2009, 10:16
Arkadaşlar şuanda olan cam rüzgarlıklar malesef hatalı hele modakarın kinde kalıp hatası var çoğu ürününde olduğu gibi .. Biraz sabredin isterseniz yeni kalıp geliyor ;)

perflex yapmadımı puntonun rüzgarlığını mehmet
onlar yapasa orjinal gibi olur ama

femoli
19/10/2009, 10:53
perflex yapmadımı puntonun rüzgarlığını mehmet
onlar yapasa orjinal gibi olur ama
Marka ismi yazmayacağım ama bir kaç firma acele davrandığı içiin içine etti ,o yüzden biraz bekleme ..;)

Maşallah bilmediğinde marka yok :D

GP COSKUN
19/10/2009, 11:19
senin meslek bana yabancı değil
3 sene aksesuarcıydım pendik sanayide
sene 90 larda
toptancıların çoğu tanır beni sen sor söylerler
mesala
doğan makina
oto uzay
türkerler
derya kılıf
başak oto
erbaylar
önder oto
artaş
pataş
bunları bilirim yani

ygttt54
20/10/2009, 14:13
Rüzgarlı derken benim aracıma bakabilirsin sakaryalı punto garajda var yanlız bnmkisi orjinal fiat aksesuarı nasıl taktılar hiçbir bilgim yok

femoli
20/10/2009, 14:41
4 kapı tek kapı değişiklik gösterir aynı boyutlarda değildir ..:)

GP COSKUN
20/10/2009, 14:48
4 kapı tek kapı değişiklik gösterir aynı boyutlarda değildir ..:)

evet mehmet haklı tek kapının kapıları daha uzun olduğu için
dolayısıyla rüzgarlıklarıda daha uzun 5 kapılıya göre

xmen
20/10/2009, 17:04
ürün linkinde cama yapıştırılır diyor....???

xmen
22/10/2009, 14:50
evet arkadaşlar sorun çözüldü... dediğiniz gibi adamlar 4 kapılı için olanı göndermiş..... benim araba 3 kapılı , kapı uzun tabi :):) bilmiyorum iade edin değiştirelim diyorlar bakalım...... tşk, konu ile ilgili detaylı cevaplar için....

femoli
22/10/2009, 15:12
Bugün cam rüzgarlıkları geldi sunplex marka 1. sınıf kailte 4 kapılılar için ..

xmen
22/10/2009, 15:39
bende de var :):) 1.sınıf kalite 4 kapılılar için :):)

annibal
28/10/2009, 19:54
Sunplex taktim
üzerinde bant var ama bandi çikarip fitil ile çerçeve arasina yerleştirdiğinizde çok sağlam oluyor ve tam şekline uyuyor tavsiye ederim...