PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İngilizce kursu tavsiye eder misiniz?

flu
09/03/2007, 13:12
Arkadaşlar, yıllardır, Anadolu Lisesi mezunu olmama rağmen yetersiz İngilizcem nedeniyle hep sorun yaşadım. Artık öyle bir duruma geldi ki bütün bildiklerimi de unuttum. Şimdi ayarlayabilirsem bir kursa başlamak istiyorum. (Anlaşılan para vermeden ben bu işi çözemeyeceğim :( ) Neyse, eğer aranızda kursa gidenler ve memnun olanlar varsa bana bildirirlerse sevinirim. Amerikan Kültür Derneği ya da Galatsaray Üniversitesi düşünüyorum ama tam karar vermedim. Önemli olan aslında konuşamama korkusunu yenmek. Gramer pratikte çok da sorun değil. Yardımlarınızı bekliyorum

erdiyilmaz
09/03/2007, 13:21
ankara için tömer'i tavsiye ederdim, istanbuLda tömer var mı biLmiyorum gerçi,
bu konuda tecrübeLi bir oLuşum. ankara üni. öğrenciLerine indirimLeri var, başka ne indirimLeri var biLmiyorum.

CAGLARKA
09/03/2007, 14:32
istanbulda da tömer var şişli de.bende gitmek istiyorum kursa fikir verecek arkadaşlar olursa iiyi olur valla

matrox
10/03/2007, 23:29
tömer bulabileceğiniz en iyisidir arkadaşlar
bu arada bu meret dili öğrenmenin en iyi yolu evde bilen varsa kesinlikle türkçe konuşmayacak ceza sistemi yapılacak mesela türkçe her kelime için 3 tabak bulaşık yıkamak gibi
en iyi pratik böyle çözülüyor
biirde kafasını gözünü yara yara konuşun unutun grameri karşınızdaki sizi anlasın yeterki konuşun

BGRAYS
10/03/2007, 23:32
size daha yakın var mıdır bılmıyorum ama beşiktaşta english time var iyi diye duydum