PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen yardım

61TS61
16/10/2009, 18:54
Aracimi gecen hafta servisinden ekspertiz raporu ile görerek aldim.aracimda tespit edilen vites kutusu aks keçesinden yağ kaçaği olmasi.şimdi bunun çok acil bir durum mu olduğunu sorduğumda yağ damlatmasi değilde keçenin içinde sizdirma şeklinde olduğu bunun ise serviste maliyetinin 200tl civarinda olduğunu söylediler.parçanin 50-60tl civarinda olduğunu işçiliğin fazla olduğunu söylediler.bütün akslar sökülüp oradaki keçenin ancak öyle değiştirebileceğini söylediler.bende bana bayaği pahali geldiğini söyledim. Bir motor ustasina daniştim işçilik 50 tl ye yapabileceğini söyledi.servis mi usta mi.şimdi rica etsem ne yapmam gerektiğini bana yazarmisiniz çok memnun olurum.iyi akşamlar.

Genius
16/10/2009, 19:06
Aks korugununu degistirmek gercektende zahmetli bir is. bunun icin lastik falan sokulecek. Orayi komple sokecekler. Eger 50 tl iscilik istedilerse bence cok uygun. illa serviste yaptirmaya gerek yok ama takacagin koruk kalite olsunki tekrar sorun cikarmasin.

61TS61
16/10/2009, 19:16
Yani aciliyeti varmi bunun, yağ akitma yok sadece sizdirma var keçeden.arabanin altina baktirdim akma filan yok.

Ah-MeT
16/10/2009, 19:27
50 TL işçilik çok iyi, müsait bir zamanınızda değiştirmenizde fayda var.

ABNEW
16/10/2009, 21:14
Eğerki garanti problemi yoksa, dışarıda bilinen iyi bir ustaya belirtilen fiyatta yaptırmak mantıklı.Ancak usta konusunda emin değilseniz, yetkili servis derim.Bence acil mi değil mi dye kafaya takmaktansa biran önce yaptırıp gönül rahatlığıyla araca binmek en mantıklısı :)

61TS61
16/10/2009, 23:35
BENDE SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM.KORKULU RÜYA GÖRMEKTENSE.DEDİĞİN GİBİ.İYİ BİR USTAYA BUNU YAPTIRMAK.İYİ AKŞAMLAR.:busted_b: