PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Grande Punto Emotion (Bravo ile takas olur)

narkoz30
15/10/2009, 19:48
Arkadaşlar grande punto emotion aracimi satiyorum

fiat bravo alacağim için acilen nakte ihtiyacim var

kullaniciya gitsin istiyorum araçta en ufak bir sorun ve en ufak bir kaza yoktur. boya yoktur.

lütfen fotoğraflar ve detaylar için linki inceleyin : https://www.sahibinden.com/1_3_multijet_emotion_2007_kusursuz_temizlikte-53WQQaXQQ17736022WQQpXQQdisplayitem

telefonlarim
0555 562 35 00 - 0535 684 63 11
*istanbuldayim*
fIYAT: 21.000 tl
FİYAT SON PAZARLIK OLMAYACAK FİYAT ZATEN AYIN 26 SINA KADAR SATILMAZSA DA SATMAYACAĞIM İLANI DA ÇEKECEĞİM EĞER ALMAYA KALKSAM BEN BU FİYATA EMOTİON DEĞİL BAZ MODELİ ZOR BULURUM AKLIMI MI KAÇIRDIM EVET AYNEN ÖYLE SİNİR KATSAYIMI GEREN GALERİCİLER SAOLSUN :)
HA UNUTMADAN ARACIMDA STİLPAKET VARDIR.

https://image5.sahibinden.com/photos/73/60/22/177360229fa.jpg

https://image5.sahibinden.com/photos/73/60/22/17736022ahy.jpg
https://image5.sahibinden.com/photos/73/60/22/17736022ncb.jpg

https://image5.sahibinden.com/photos/73/60/22/177360225m2.jpg

https://image5.sahibinden.com/photos/73/60/22/1773602243t.jpg

https://image5.sahibinden.com/photos/73/60/22/177360226z5.jpg

Backer
15/10/2009, 22:10
Aradığınız bravo 1.6 mjet 105 hp emotion olurmu takas düşünürmüsünüz? sıfırmı alcaksınız??

narkoz30
15/10/2009, 23:04
takas düşünürüm telefonum 05555623500 istanbuldayım

JASMINE
16/10/2009, 01:16
Hayırlı satışlar HAkan.

narkoz30
16/10/2009, 06:33
Hayırlı satışlar HAkan.
Teşekkürler yasemin hanım umarım alan biri çıkar yoksa galeriye verek zorunda kalcağım tam da bravo 1.6 mj dinamic buldum uygun fiyata daha önce 24 veren vardı satmadığıma pişmanım :) Alaca arkadaşa her türlü kolaylık yaparım ancak en fazla 1 hafta süre ile geçerli ilanım.

femoli
16/10/2009, 09:35
Valla eğerki bu fiyata satamazsanız galerinin verdiği fiyatın biraz üstüne çok rahat satabilirsiniz sonuçta gelriler öldüm fiyata alır :) Hayırlı satışlar şimdiden

narkoz30
16/10/2009, 10:03
femoli aslında hiç satmak istemiyorum daha yeni 450 lira verdim komple dreksiyon kutusu ve ön takımları değiştirdim. :S kış bakımları falan yapıldı üstüne üstlük carbon clean uygulattım motor rahat nefes alıyor tüm kurumlar gitti araba fişek gibi ama satılmayacak gibi geliyor bana. Galericiler 15000 lira falan verir her halde hiç sormadım alırken bronz satarken altındır onlarda hep :D

femoli
16/10/2009, 11:39
femoli aslında hiç satmak istemiyorum daha yeni 450 lira verdim komple dreksiyon kutusu ve ön takımları değiştirdim. :S kış bakımları falan yapıldı üstüne üstlük carbon clean uygulattım motor rahat nefes alıyor tüm kurumlar gitti araba fişek gibi ama satılmayacak gibi geliyor bana. Galericiler 15000 lira falan verir her halde hiç sormadım alırken bronz satarken altındır onlarda hep :D
Kesinlikle öyle sana tavsiyem tüm galerileri gez fiyat ortalaması yap hs uyarsa üç beş fazlasına son kullanıcıya ver galeriye değil :)

Don Vito Puntoleone
16/10/2009, 13:22
Abi ilanını çok beğendim özellikle galericiler ve ciddyetsizler için yazdıklarını...arabanı seviyorsun belli oluyor...İnşallah hak eden ve değer veren birisi alır..:)

narkoz30
16/10/2009, 21:01
Bravonun dinamigi bile emotion puntoya 5 basar arkadaşlar dinamic alcağım bravo da anlaştığım biri var ancak emotion teklifi olur sa da değerlendiririm.
üste param hazır sadce satmalıyım bu emotion puntoyu arabamı sevmeme ragmen üst modele atlayacağım için sevinçliyim çünkü bravoya bindikten sonra punto bisiklet gibi gelmeye başladı gerçi yoruma göre değişir ama göz var nizam var.

Backer
17/10/2009, 12:52
Araç değerlendirmeye alındı... Sonuç olumlu olursa en kısa zamanda size dönülcek teşekkür ederim...

narkoz30
17/10/2009, 18:36
Bugün beni fethiyeden aramışlardır 45000km de bravo için acaba o kişi midir? Sanırım anlaşacağız ancak ptesi banka ile görüşecekmiş arkadaş banka ok derse ki bir problem kalmıyor.

Backer
17/10/2009, 18:42
Bugün beni fethiyeden aramışlardır 45000km de bravo için acaba o kişi midir? Sanırım anlaşacağız ancak ptesi banka ile görüşecekmiş arkadaş banka ok derse ki bir problem kalmıyor.

Evet Nuri abi hem forum grande'nin hemde bravo forumun üyelerinden ancak pek vakti olmuyo her 2 aracıda ilk piste sokan abilermizdendir kendisi pazartesi günü bankaya beraber gidicez bakalım kısmet olursa anlaştırıcaz sizi...

narkoz30
17/10/2009, 19:06
Evet Nuri abi hem forum grande'nin hemde bravo forumun üyelerinden ancak pek vakti olmuyo her 2 aracıda ilk piste sokan abilermizdendir kendisi pazartesi günü bankaya beraber gidicez bakalım kısmet olursa anlaştırıcaz sizi...,
Elbette nasip kısmet olmaz ise bizim aracı satarız ben dinamic için bir arkadaşa söz verdim ama cazibe açısından her zaman emotion sınırlarımı zorlaayacak olsada anlaşmamak için bir sebep göremiyorum hak geçsin de istemem

Backer
17/10/2009, 19:47
Allahın izniyle herşey bankaya kaldı bakalım son sözü pazartesi günü banka söylüycek birazdan aracın sahibi abimle beraber bi yuvarlak masa toplantısına başlıycaz bizlik bir sorun yok gibi görünüyor... Şimdiden Alana Satana Takas yapana Hayırlı Olsun...

narkoz30
17/10/2009, 20:34
telekonferans yapalım ama benimki sınırsız ceza yermiyiz aveada şartlar ağır arayın görüşelim tekrar görüşülecek birşey var ise..

Backer
17/10/2009, 20:58
Görüşme bitti pazartesi bankaya bağlı benlik bişey kalmadı artık sonuç olumlu olursa Nuri abi size dönücek...

narkoz30
17/10/2009, 21:18
eyvallah saol varol :)

JASMINE
17/10/2009, 22:42
Senin Mercedes'te vardı değil mi Hakan. Konforlu ve mükemmel bir araç istiyorsan onu niye kullanmıyorsun ki? Ben elimde mercedes varken bravo arayışına asla girmezdim.

ozel_egt
18/10/2009, 00:46
aynen bende mercedes aldın dıye hatırlıyorum herhalde onu ozel günlere saklıyon :)
hayırlısı olsun

BSK
18/10/2009, 01:26
Mercedes değil o merco.

narkoz30
18/10/2009, 08:57
Arkadaşlar mercoyu yatırımlık aldım buraya yazamadım ama değerinin 2 misli eder bir arazi ile takas ettim şu anda oldukça kar getiren bir işe girdim 2 sene sonra bi dublex daire alabilecek kadar param olacak merco ile gezersiniz ancak 5 ay kullanan biri olarak size şunu söyleyeyim altınızdaki aracın prestijini heryerde hissediyorsunuz.
Ben ortalama bir sitedeoturuyorum sitedeki insanların bakış açıları değişti nedense çocuklar başka arabaya yaklaşmıyorlar hep benim arabanın başındalar sonra dedikodumu falan yapıyorlar insanlar bayaa rahatsız oldum muhiti değiştirmeden arabayı lüks yapmayacaksın bunu anladım zaten ticaretle uğraştığım için oldukça iyi bir yatırım yaptım. arazi takasına girdim bunun karşılığını da 2 seneye kadar görürüm herhalde.

Ha bu arada bluefiency c 180 k alan bir çok insan neden arkadaki yazıyı c 220 diye değiştirir onu da anlamış değilim c 220 alacak paran yok ise prestij istiyorsan çakma prestije ancak insanlar güler trafikte de polis yakalar ise bir güzel öper ben o yazıyı değiştirenleri çok gördüm genelde sonradan görme sosyeteye yeni girmiş arkadaşların işi alınan alınsın :)

Bunları düşününce yine kendimi iyi hissediyorum hiçbirşey kaybetmiş değilim üstüne üstlük aracı sattığım için kaskodan 1000 tl ye yakın geri ödeme aldım. sigorta ile beraber.

Bu arada evim halkalıda ancak gece vakti bir iki kere tem e girerek bahçeşehire gitmem gerekti saat 10 civarı gece nedense bazı amcalarımız tam gişe çıkışlarında durduruyorlar lüks arabaları bunu da anlamış değilim sadece lüks olanları durduruyorlar. Neyse anlayan anladı türkiye gerçekleri :)
Forumdan uzun süre uzak olduğum için yazamadım bunları hayat hikayesi gibi yaw :)
okutarak sizi yorduğum için özür dilerim.

Backer
18/10/2009, 11:18
Hakan bey yanlış anlamayın ama farklı düşüncelerle Farklı işler yapan insanları herzaman takip etmişimdir Bende iyi bir yatırımcıyım ve bu işi 15 yaşından beri en azından ailemi yönlendirerek yapıyorum Bizim takas mevzuundada dün Nuri abi benimle bu yüzden konuşmak istedi sanırım...Sizide o mercedes mevzuundan beri takip ediyorum desem yeridir yazdıklarınızla asla yorulmam bu hikayeler bizim için herzaman gerekli en azından benim için... Çok teşekkür ederimm Şu bravo işi olursa sizinle gerçekten yüzyüze görüşmek isterim Hayırlı ve Bol Yatırımlı Günler...

narkoz30
18/10/2009, 11:48
Ne demek bekir bey bende sizlerle tanışmak isterim elbette herkesin bi hikayesi vardır.
Yanlış anlaşılacak tek şey ben ayrıntıya girerim ve direk sözlerimi yumuşatmadan konuya dalarım bu da birilerine garip gelebilir. Aslında mercodan hiç bahsetmeyecektim ancak 250 euro indirimi kimseye yapılmadıgı halde ben peşin para ile yaptırdığımı anlatmak için yazmıştım ötv indirimi esnasında hiçkimse cesaret edemedi parasını koymaya ailemden bi ben cesaret ettim 5 ay 5000 km gezdim ve aracı karı ile birlikte sattım üstüne üstlük bunu yatırımlık diye yazmıştım bana gülmüşlerdi forumdan :)
tabii gp takası benim için iyi olacak çünkü çok yol yapan biriyim altımda güçlü bir araç olsun isterim.

Zaten hep tanıdık ve sosyal çevre etkisi ile güzel olaylar oluyor bunlar birbirimize verdiğimiz saygı sevgi çerçevesinde yaşamak çok güzel mesela en samimi oldugum arkadaşım bu forumdan yerliplaka nickli akın arkadaşım hergün araşırız muhabbetimiz vardır.

Backer
18/10/2009, 11:52
Cevaplarınızın net olmasıda beni etkileyen ayrı bi nokta oldu zaten... Güç konusuna gelince, Araç yazılıma tamamen ayak uydurdu 120 lik bravolarla çok rahat kapışıyoruz Fethiye içinde hadi diycek 1.6 bi araç göremiyoruz açıkcası canımız sıkıldı... :)

narkoz30
18/10/2009, 12:03
Trafikte seyrederken her 10 araçtan 1-2 si GP yanılmyorsam o kadar çok var ki ama bravoya çok az rastlıyorum gp nin oldukça çok tutulmasının sebebi düşük vergi ve az yakan bir motorunun olması bu da kullanıcıya cazip geliyor. Bravo malum 45 000 liraya vurmuş emotion fiyatı acaip uçmuşlar performans olarak da karşılar mı biliyorum Ama GP sinden memnun olmayan yok gibi kime sorsam memnun Bravosu olan biri ile hiç karşılaşmadım tanıdık yoksa soracaktım emin olmak için umarım hata yapmıyorumdur. Golf alacaktım ancak içi çok dar diye hemen vazgeçtim bravo sanki daha ferah ve teknolojik duruyor.
Sizin izlenimleriniz nelerdir mesela 145 bg e chiplenmiş alacağım araç bu nasıl bir etki eder normal seyir halinde istanbul trafiginde fazlaca yakıt sarfiyatı olur mu?

Bu arada 9 sene sonra emekli olacağım ve direk fethiyeye yerleşeceğim yıllardır aklımda bence dünyanın en güzel yeri. Arazileri de hep ingilizler parsellemiş. :)

Backer
18/10/2009, 12:05
Golf sahibi bi abimizde var wv yi çok sevmeme rağmen ufak segment araçlarına ısınamadım Bravo güzel bi tercih biz bravo çıkmadan ilk haberleri duyulduğunda araştırmıştık pist için iyi bir araç bulalım dedik Bravoyla aynı dönemde çıkan araçların bence en iyisi...

narkoz30
18/10/2009, 12:21
Bir de wolksvagen gurubunda herşey extra adamlar utanmasalar araba diye 4 tekerlek verecekler mesela en basitinden hala abs fren standart değil araçların tasarımları italyan araçlarınla aşık atacak cinsten değil yok metalik boya fark alırız 900 lira gibi rakam fark yazarız falan bir de satıcılar burunlarından kıl aldırmıyorlar geçende gittim de arabaya girdim çıkmam bir oldu almam dedim ben bu arabayı yaw nefes darlığı çektirir GP den bile küçükdü içi kalitesine bişey diyemem ama bi italyan dizaynı bambaşka bişey. Grande puntların tasarımı çok güzel bir de yeni gelecek evo için bayaa güzel şeyler yazılmış. Bir yandan acaba oluyor insan 1.6 mj geleceğni bilsem belki beklerim sanırım ama kimbilir kaç para ile çıkacak yeni araçlar herzaman pahalı oluyor. Bravo ile malzeme kalitesi açısından çok fark olacağı kesin. bence polo = GP Golf = Bravo yanlışım var ise düzeltin. :)

not:1.6mj de gelecekmiş evo ile fiyat konusunda bilgi de yok

Backer
18/10/2009, 17:50
ben gp evodan pekde ümitli dğeilim ama hadi hayırlısı eğer 1.6 gelirse Alıcam arabadan vazgeçer onu alır o ön tamponu komle söker full bodykite girerim :D başka türlüde binmem :) golf = bravo konusunda aracın görüntü şehvetiyle karşılaştırcaksak sadece sciroccoyla anca karşılaştırırım o durumdada scirocco alır :Dyani budurumda Bravo Golf'den öte Sciroccodan ziyade :D

Stalker
18/10/2009, 18:30
Yanlış anlamayın ama Fiat'a binerken VW'ye laf atmak bence biraz komik olur, ben şahsen 40.000+ tl civarına çıkınca "bravo" yerine o kadar çok seçenek görüyorum ki, özel indirim felan olmadıktan sonra (koç grubu gibi) çok cazip değil.
Tamam dizel 120hp motor güzel ya da 150hp turbo benzinli canavar da çok yaksa bile cazip ama onun dışındakiler bence o kadar değil. Ben şahsen 2 ayda bir servise gitmekten bıkmaya başladım (allahtan uzatılmış garanti var) 45.000 lira verdikten sonra en azından servise abone olma ihtimalinin daha az olduğu markalara giderdim :)

Bu arada Golflerde abs standard olması lazım, ayrıca arka süspansiyon sistemi de bağımsız tipten. Bu arada ben de bravoyu beğeniyorum hatta araba değiştiren bir arkadaşıma da tavsiye etmiştim çünkü içi felan dolu duran donanımlı bir araba ama peugot'dan servis manyağına dönen arkadaşım sorun çıkartır mı diye soruncu "hayır" diyecek kadar güvenemedim araca :(

plastro
18/10/2009, 18:52
Geçenlerde bakım için servise gittiğimde bravo'yu inceledim servisteki arkadaşım bravonun çok iyi çıktığını hiçbir kronik sorun çıkmadığını süspansiyonunun çok iyi olduğunu söyledi benimde çok hoşuma gidiyor bravo

narkoz30
18/10/2009, 18:56
güzel yorumlar bunlar umarım iyi çıkar

Backer
18/10/2009, 20:34
Biz gp ile yaşadığımız hiç bir sorunu bravoda yaşamadık Ben gp yi daha çok seviyodum ama onda daha çok emeğimiz vardı sanırım bu yüzden gecelerce sabahlayıp onu piste hazırlamaya çalıştıktan sonra ayrılmak zor oldu... Ardından 207 aldık sonra ise bravo hiç biriyle gp ile oynadığımız kadar oynamadık bütün araçlarımızda sabit olarak yazılım vardı alınır alınmaz yaptık yaptırdık 207 de güzel bi araç yada pejo serisi diyelim ama bravonun yanında pekde iyi sonuçlar alamıyoruz :) helede kendine çok güvenen 308 ler pistde tepelenince :) O sevinç paha biçilemez... :)

hayriyilmaz2
19/10/2009, 00:53
Arabadan yatırım aracı olur mu hiç?mercedesi görmeden inanmam.

narkoz30
19/10/2009, 08:05
Arabadan yatırım aracı olur mu hiç?mercedesi görmeden inanmam.

olur olur ötv den buyuk paralar götürdü zaten galeriler. Burası istanbul edirne ile bir tutma bence :) Türkiyede en yoğun ticaretin yaşandığı yer burası burada her malın bir alıcısı bir de satıcısı var malın asla elinde kalmaz ekonoik değeri var ise.

anvil
19/10/2009, 09:38
ilan konusu nereden nerelere gelmiş. hayretler içinde takip ediyorum.

femoli
19/10/2009, 09:42
Kesinlikle başlığı değiştirsek faydalı bir konu haline bile gelebilir :)

narkoz30
19/10/2009, 21:46
Bu takas işi bankanın iş güzarlığı nedeni ile yatmıştır.
Ben dinamic bravo buldum 26.500tl ye onu almaya gideceğim her halukarda alacağım araç satılır satılmaz sorun değil ancak krediye girmeden almak istiyorum o yüzden fiyatı biraz daha düşebilirim. Özelden ilgilenen var ise görüşelim.

BSK
20/10/2009, 10:20
Hakan bey sizi emotionla görmek isteriz.

akin78
20/10/2009, 11:56
Aracın km'si 10500 olarak yazılmış ilanda.Düzeltmenizi öneririm sonradan sıkıntı olabilir sadece km'ye bakıp ilanın diğer kısımlarını okumayanlar için.

kubilai
21/10/2009, 17:19
seri 2 üretimdeki şanzıman 5 ileri değil miydi? yani benim aracımdan biliyorum ama bu altı ileri. hatam varsa düzeltin sadece soruyorum.

narkoz30
21/10/2009, 17:35
SERİ 2 ÜRETİMDEKİ ARAÇların bir kısmı 6 vitesdir 2007 modeller seri 2 üretimidir 2007 den sonra zaten kronik hatalar kalktı çoğunlukla.
Zaten bugün galericiler beni çıldırttılar allah kimseyi galericilerin eline düşürmesin arkadaşlar still paketli aracımı 21000 e çektim daha indirmeyeceğim 2-3 gün sonra da astmaktan vazgeçeceğim alan olmazsa çünkü bravonun sahibi arkadaşı da bekletmek istemem o da kendi işinin olmasını istiyor dolayısı ile mahçubiyet yaşıyorum sınırları zorlayarak bu fiyata vereceğim düzgün eli kulağı yernde bu fiata emotion yok arkadaşlar dinamiği bile bu fiytın üstünde artık söylenecek son noktadayım.

siromar
21/10/2009, 17:47
SERİ 2 ÜRETİMDEKİ ARAÇların bir kısmı 6 vitesdir 2007 modeller seri 2 üretimidir 2007 den sonra zaten kronik hatalar kalktı çoğunlukla.
Zaten bugün galericiler beni çıldırttılar allah kimseyi galericilerin eline düşürmesin arkadaşlar still paketli aracımı 21000 e çektim daha indirmeyeceğim 2-3 gün sonra da astmaktan vazgeçeceğim alan olmazsa çünkü bravonun sahibi arkadaşı da bekletmek istemem o da kendi işinin olmasını istiyor dolayısı ile mahçubiyet yaşıyorum sınırları zorlayarak bu fiyata vereceğim düzgün eli kulağı yernde bu fiata emotion yok arkadaşlar dinamiği bile bu fiytın üstünde artık söylenecek son noktadayım.

2009 ve sonraki modeller seri2'dir. Yani fun'la beraber cıkan versiyonlara seri2 deniyor.

narkoz30
21/10/2009, 18:13
whalla ben de seri 2 2007 ve sonrası araçlar için diye biliyorum funları bilemeyecem ama kronik sorunları olmadığını söyleyebilirim.

27punto34
21/10/2009, 23:14
ya okumaktan gözümün feri gitti narkozu fazla kaçırdım zaar :) abi araba ilanına bakıp başka bi konuya geçecektim 1 saattir bu konunun içindeyim :)yatırım olayları dikkatimi çekti, ama para olmadan neyin yatırımını yapacam ki daha arabanın taksidi bitmemiş ooof of

narkoz30
22/10/2009, 21:00
Arkadaşlar yarın aracımı Bravo T-jet 1.4 120 bg ile takaslıyorum araç 47000 km de olup 2008 model ve garanti kapsamı dışında kalmış fiyat servisinde bakım yapılmadığı için ancak herhangi bir problemi yok benim aracın üstüne 3000 lira veriyorum artık bi lpg ciye de gitmek gerekecek bildiğiniz saygın iyi bir usta var ise memnun olurum.

Backer
22/10/2009, 21:38
Hayırlı uğurlu olsunnn...

narkoz30
22/10/2009, 22:21
saolun varolun