PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardım

61TS61
12/10/2009, 22:31
GEÇEN HAFTA ALDIĞIM ARACIMDA ALMADAN ÖNCE EKSPERTİZ RAPORUNDA VİTES KUTUSU YAĞ SEVİYESİ VE KAÇAĞI YANİ AKS KEÇESİNDEN YAĞ KAÇAĞI VE V-KAYIŞI KÖTÜ OLARAK GÖRÜLDÜ (NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM)TESPİT EDİLDİ.BU ŞEKİLDE ARACIMI KABUL EDEREK ALDIM.SİZDEN İSTEDİĞİM BU PARÇALARIN FİYATLARI VE NE YAPMAM GEREKTİĞİ.SERVİSE SORDUĞUMDA YAĞ KEÇESİ İÇİN 100 TL CİVARI V-KAYIŞI İÇİNDE AYNI FİYATA OLABİLİR DEDİ.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.YAKŞAMLAR.:hotornot:

GP COSKUN
12/10/2009, 23:14
v kayışına 100 tl demeleri bana komik geldi
servis fiyatlarını bilmiyorum ama dışardan çok rahat 20-30 tl ye alırsın
ikinci olarak aks keçesi dedikleride 100 tl yapmaz
bana biraz uçmuşlar gibi geldi
servise devamlı giden arkadaşlarımız var onlarda sana yardımcı olacaktır
ama ben sen olsam doğru bile olsa bunları yaptırmaya 200 tl vermem
giderim sanayide ikisini birden 70-80 tl ye hallederdim

61TS61
12/10/2009, 23:48
Bana önereceğin avrupa yakasinda bu işten yani fiatin dilinden iyi anlayan ustayi nereden bulabilirim arkadaşim.orjinal parçayi nereden tedarik edebilirim.daha acemisiyim ben bu işlerin.yardimci olursaniz çok memnun olurum.kaziklanmak istemiyorum.

GP COSKUN
12/10/2009, 23:51
ender ben anadolu yakasındayım burada olsaydın yardımcı olabilirdim ama
forumda avrupa yakasında oturan arkadaşlar var onlarda sana yardımcı olabilir
ayrıca maslak atatürk sanayinde bu işlerini halledebilecek tamirciler var servise gidip kazıklanma ilk önce dışardada fiyatları sor ona göre hareket et derim

61TS61
12/10/2009, 23:57
Bide araci birakmami istiyorlar ertesi gün alirsiniz diyorlar eftürü püftü parçalar için 2 kati fiyat vermeleri bu kadarda olmazki kardeşim.biz parayi yoldami bulduk.bunlari hemen yaptirmam gerekirmi acaba acelesi varmi ileride yaptirirsam bana ne gibi arizalar çikarir acaba olayin ehemniyetini anlamak isterim.yakşamlar.

GP COSKUN
13/10/2009, 00:04
öle çok acil yaptırman gerekmez bence
durumunu düzeltince hallet
ancak uzun yola falan çıkacaksan kafan rahat olur değiştir
servisin söylediklerine pek itibar etmediğim için değiştirmene gerek yok diyorum
yine de sen bir ustaya göster dışarda
ben bakıma gittiğimde fren balataları değişecek dediler
az kaldı kavga edecektim
araba 39 binde kalkmış balatalar bitecek diyo servis
a ben bakıyorum balatalar daha yarım elemana ben bu balatalarla 80 bin yapmazsam
gel yüzüme tükür dedim ve bakımı yaptırmadan çıktım
eğer aracın garantisi yoksa servise gitmek mantıklı değil

61TS61
13/10/2009, 00:10
sağol coşkun kardeş dediğin gibi durumumu düzeltince yaptiririm artik.arabayi yeni aldim bir sürü borca girdim zaten fazlada sürmüyorum.yakin ilgine teşekkür ederim.