PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merak edenlere 4 Cikisli Egzost

Morkoyun
08/03/2007, 20:32
birkac kisi sormustu nasil oluyor nasil yaptin diye , bende direk resmi gostermek anlatmasindan daha kolay olur diye dusundum...

tempesty
08/03/2007, 20:40
sağol kardeş aslında bende böyle yaptırmayı düşünüyorum ama ses çıkarmasını istemediğim için performans eg.takamıcam bakalım halledicez inşallah :) bu arada lastiklerden memnunmusun 17 büyük geldimi yada lastikler sessiz mi bilgilendirirsen seviniriz sağol :)

mavigitar
24/03/2007, 19:41
arkadaşlar ben bunu yeni gördüm. süper olmuş ya dehşet güzel. :ok: Ben de buna benzer bişiy yapmak isterdim ama deli gibi bağırmasını tercih ederdim fakat polislere ve cezalara(sesten dolayı) katlanmayı göze alabilirsem tabii;)

mavigitar
26/03/2007, 16:49
böyle bir sistem aşağı yukarı ne kadara olur arkdaşlar?

uzman
26/03/2007, 17:51
sonradan yapılan bağlantı yerleri,önlem alınmazsa paslanacak gibi duruyor.(Şimdiden paslanmaya başlamış)dikkatinize.

unik06
26/03/2007, 17:57
onlar kaynak izi değil mi yaw?

uzman
26/03/2007, 18:04
elbette kaynak izi,ancak biliyorsunuz kaynak yüksek ısıda olur,yüksek ısıda metalin (çelik veya galvanizli sac)özelliğini kaybetmesine ve demir yığınına dönmesine neden olur ki,bu şekilde niteliksiz metale dönen saclarda çabuk okside olup,delinmeye maruz kalırlar.Bu nedenle bu yüzeylerin antipas vs ile korunmaya alınması gerekir.

unik06
26/03/2007, 18:06
elbette kaynak izi,ancak biliyorsunuz kaynak yüksek ısıda olur,yüksek ısıda metalin (çelik veya galvanizli sac)özelliğini kaybetmesine ve demir yığınına dönmesine neden olur ki,bu şekilde niteliksiz metale dönen saclarda çabuk okside olup,delinmeye maruz kalırlar.Bu nedenle bu yüzeylerin antipas vs ile korunmaya alınması gerekir.

Hmmm..Eyvallah :ok:

femoli
26/03/2007, 18:15
boru pek kaliteli değil zannedersem yada boyansaydı pas olmayabilirdi

Morkoyun
27/03/2007, 14:20
arkadaslar ben bu resimleri araba liftteyken cektim zaten :) sirf resim cekebilmek icin lift e kaldirmadik yani hehe bu resimleri cekildiginde daha islem bitmemistiki :)... o borular boyandi , duzeltildi ve paslanmicak hale getirildi , benim bu rsimleri koyma amacim 4 cikisli ezgosun nasil yapilabilcegidir ama genede iyi kotu yorum yapmissiniz sagolun :)

mavigitar
27/03/2007, 14:33
arkadaslar ben bu resimleri araba liftteyken cektim zaten :) sirf resim cekebilmek icin lift e kaldirmadik yani hehe bu resimleri cekildiginde daha islem bitmemistiki :)... o borular boyandi , duzeltildi ve paslanmicak hale getirildi , benim bu rsimleri koyma amacim 4 cikisli ezgosun nasil yapilabilcegidir ama genede iyi kotu yorum yapmissiniz sagolun :)

arkadaşım daha önce de yazmıştım ama cvp gelmedi. Aşağı yukarı bu sistem ne kadar yapılyo? Bilgi rica edebilir miyim?:ok:

Mısafır
27/03/2007, 14:57
hala senden arka tampon hakkında yardım beklıyorum nerden temın edebılırm...

PuNToGiRL
27/03/2007, 15:04
Tşkrler ;)

Morkoyun
27/03/2007, 15:26
ben komple egzos hakkinda bilgi vermistim baska bir baslikta ama gene yazayim ben toplam 100 ytl ye yaptrdim... Ankara'da Sasmaz sanayisinin karsisindan ostime giderken Copur Ezgosta aypildi...

Arka tampon da ivedik de Lec Sport tarafindan yapildi , bu konuyla ilgilide bilgi vermistim... fiyatinibilmeiyorum cunku ben bu tamponu ilk yaptiran kisi oldugum icin kalip parasida verdim siz daha ucuza yaptirabilirsiniz...

mavigitar
27/03/2007, 15:55
ben komple egzos hakkinda bilgi vermistim baska bir baslikta ama gene yazayim ben toplam 100 ytl ye yaptrdim... Ankara'da Sasmaz sanayisinin karsisindan ostime giderken Copur Ezgosta aypildi...

Arka tampon da ivedik de Lec Sport tarafindan yapildi , bu konuyla ilgilide bilgi vermistim... fiyatinibilmeiyorum cunku ben bu tamponu ilk yaptiran kisi oldugum icin kalip parasida verdim siz daha ucuza yaptirabilirsiniz...

tşkr....çok iyi bi fiyat. sağol arkadaşım