PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Neşet Suyu Buluşması (Belgrad Ormanı) 11 Ekim 2009 Pazar

PLaTiNuN
01/10/2009, 14:21
11 EKİM PAZAR NEŞET SUYU'NDA EĞLENİYORUZ :)
Sonbahar aylarının bize sunduğu bu son güzel günlerden birini yine güzel bir buluşmayla değerlendirelim istedim...Kimine uyar kimine uymaz ama bir tarih ve şehirden uzak gürültüsüz bol temiz hava ve keyifli bir aile ortamı oluşturabileceğimiz bir mekan sundum umarım herkes memnun kalır ve tekrarını ister...
Mekana gidebilmek için konvoy yapmamız şart arkadaşlar o yüzden belli noktalarda buluşma yerleri belirlemek gerekiyor ben iki nokta belirledim ters düşer diyen olursa belirtsin ki daha sonra karışıklık yaşamayalım...

İlk buluşma noktası Cevizlibağ Yeşil Kundura Karşısı PO Benzin İstasyonu Saat:10,30

İkinci buluşma noktası ŞİŞLİ Cevahir AVM Önü Saat:11,30
Cep Tel. Numaram:0544 315 21 83

KISACA MEKAN VE YEMEKLER...

Belgrad ormanlarında tabii göl ve baraj etrafında 7 km yürüyüş parkuru bisiklet parkuru çocuk parkı ve ormanlık alanda dinlenme yerleriyle doğayla iç içe harika bir mekan...

Yemekler isteğe göre değişebilir ama fiyat değişikliği olmaması açısından menüde isteyene ızgara köfte isteyene tavuk şiş olarak iki çeşit ızgara sunulacak bunun yanında salata,yoğurt,patates tava ve 1 adet içecek bulunuyor extra birşey tüketilmesi yine extra ücrete tabi olucaktır...Giriş-Çıkış için saat sınırlaması yoktur otopark bulunmaktadır...

MENÜ KİŞİ BAŞI.... 30 TL
MENÜ+ZEYTİNYAĞLI ÇEŞİTLER.... 35TL

www.nesetsuyu.com (https://www.nesetsuyu.com)

siyah rüzgar
01/10/2009, 16:10
gayet güzel, emeğine sağlık tolga. haydi istanbul üyeleri gösterin kendinizi.

Elmedin
01/10/2009, 21:05
11 ekim pazar ;)

mm_isik
01/10/2009, 21:31
bakalım talepler ne doğrultuda olucak tolga.

ayrıca fikir ve organizasyon için tebrik ederim

ABNEW
01/10/2009, 21:40
İstanbul giderek canlanmakta, her buluşma bir öncekinden daha kalabalık olacak,

Bence yakın zamanda ayarlayın arkadaşlar, havalar iyice soğumadan :)

GP COSKUN
01/10/2009, 23:25
ankarayı ve bursayıda aramızda görmek isteriz
18 ekim olursa daha iyi olur ama herkesin ortak kararı ne çıkarsa uyucaz mecbur
ferman yazılsın bakalım

EviLDoeR
02/10/2009, 08:41
11 ekim mantıklı havalar git gide soğuyor yağmur riski ne kadar az o kadar iyi gerçi biraz ıslansak bişey olmaz ama pikniğinde tadını almak lazım tolga başkan bizi ormana götür :) :) :)

PLaTiNuN
02/10/2009, 09:03
Bir gün içinde ankete bu kadar katılımın olmasına sevindim umarım hafta sonuna kadar tarihi kesinleştirebiliriz çünkü ankete katılamayan arkadaşlarımız da var ilginize teşekkürler arkadaşlar...

siyah rüzgar
02/10/2009, 10:16
farkındaysanız giderek kalabalık oluyor buluşmalar çok sevindirici bu.. ayrıca şimdiden katılım harika.. tolganın dediği gibi daha oyunu kullanmayanlar var :D

Elmedin
02/10/2009, 13:40
hadi istanbul haydi istanbul haydiiii:whistlin:
göster kendini göster kendini gösteeeeerrr:whistlin:

:gatherin:

PLaTiNuN
02/10/2009, 15:39
Tezahüratlar karşılıksız kalmasın arkadaşlar yazık olur :D

EviLDoeR
02/10/2009, 16:00
vay beeaa ne kadar çok oy atılmış bu gazla gidersek izmir+ankara = istanbul olucaz :D:D:D
şaka bir yana katılım hızlı ve güzel olmuş bu sefer

bu arada tolga başkan madem ormana gidiyoruz hamak, voleybol topu, dereye atılan karpuz, çizgili pijama takımlarını görmek istiyoruz bizi bunlardan mahrum bırakma :) :): )

JuzZz
02/10/2009, 16:06
k.cekmece florya avcılar vs taraflarından gidicek olursa bende gelicem takılırm peşine...

EviLDoeR
02/10/2009, 17:24
k.cekmece florya avcılar vs taraflarından gidicek olursa bende gelicem takılırm peşine...

birinin o taraflardan gelmesine gerek yok ki bende yolu bilmiyorum her zaman ki gibi ortak bir noktada buluşuruz. oradan da konvoyu yaparız arada adem abi ekşın yapıyor resim çekmek için ama onun güzelliği de o oluyor doğaçlama oluyor tamamen. artık 11 ekim gelse de gitsek demekten başka birşey kalmıyor :D:D:D

superfat
02/10/2009, 21:45
Benı bılıyosunuz ıstanbulda oldugum surece butun bulusmalara katılıcagıma soz wermıstım gecen bulusma yaptınız sanırım ama seyahatteydım gelemdım ama bu sefer tarıh benım ıcın onemlı degıl her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarım oyumu atmıyorum cunku bana hepsı uyar sız kararlastırın ben her zaman gelırım kolay gelsın tolga emegıne saglık HAYDI ISTANBUL !!!!!!

PLaTiNuN
02/10/2009, 22:36
Eyvallah emre kardeşim diğer arkadaşlarımız gibi senide aramızda görmekten mutluluk duyucas...

siyah rüzgar
03/10/2009, 08:47
arada adem abi ekşın yapıyor resim çekmek için ama onun güzelliği de o oluyor doğaçlama oluyor tamamen.

bu sefer gerekirse bagajdan çekerim :D:D:D ayrıca yunus emre seni gördüğüme sevindim.

hayırlısıyla oyumuzu kullandık güzel bri buluşma olmasını dilerim :D

anket sonuçları belli gibi bir yandanda listeye başlasak nasıl olur.

Elmedin
03/10/2009, 12:21
bahçeşehirden gelicem ben. yol üstünde beraber devam ederiz diğerleri ile başka yerde toplanır devam ederiz.

ormana gitmeden önce bir toplanma yeri belirleyelim grupça gidelim. yol boyunca GP şov olsun. geçen platinunlarla yolda karşılaştığımızda öyle yaptık. 3 şeridi GP'ler ile kapattık otoyolda :D

Elmedin
03/10/2009, 12:24
ismini ilk yazdıran bide ben olayım. diğer kesin gelecekler de haber versin bu mesaja ekleme yaparım.

1- Elmedin

PLaTiNuN
03/10/2009, 12:50
1-Elmedin
2-PLaTiNuN

Lütfen kaç kişi geleceğinizi belirtin ve mümkünse özelden bana cep numaranızı yollayın...

siyah rüzgar
03/10/2009, 13:12
1-Elmedin
2-PLaTiNuN
3-siyah rüzgar ( belki +1)

murat53
03/10/2009, 16:29
bende geliyorum arkadaşlar oy kullandım ama sonucu çoğunluk gösterecdek.gerçi benim için farketmiyo.

siyah rüzgar
03/10/2009, 16:32
1-Elmedin
2-PLaTiNuN
3-siyah rüzgar ( belki +1)
4-murat53

arkadaşlar sayıda belirtelim ki tolga da ona göre sayı bildirsin mekana....

PLaTiNuN
04/10/2009, 00:46
Oy kullanan arkadaşlarımıda listeye ekliyorum gelemeyecek olan varsa söyler listeden çıkartırım yada +kişi sayısı belirtilirse ekleme yaparım ilginize teşekkürler umarım bu liste aynen bu şekilde 11 Ekim Pazar günü bir arada olur :)

1-Elmedin
2-PLatiNuN
3-siyah_rüzgar (belki +1)
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona
9-emrequzel
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık
16-GP COSKUN

EviLDoeR
04/10/2009, 01:03
bu sefer gerekirse bagajdan çekerim :D:D:D

adem abi bence ekşın için puntodan puntoya atlarken resim çektir asker hikayesi gibi bir kişide seni çeker bu arada ekşının kralı olur :):):)

Elmedin
04/10/2009, 02:23
beyler, kız arkadaşlarımızı ya da eşlerimizi de getiriyor muyuz? kızlı erkekli bir organizasyon mu yoksa sadece bizler mi?

EviLDoeR
04/10/2009, 10:08
ortam olarak uygun bir yer zaten bu birazda kanayan yaramız ama bildiğim kadarıyla eşler yada kız arkadaşları getirmek isteyenler getiriyor.

PLaTiNuN
04/10/2009, 11:27
beyler, kız arkadaşlarımızı ya da eşlerimizi de getiriyor muyuz? kızlı erkekli bir organizasyon mu yoksa sadece bizler mi?

İşte tam da bu konuya dikkat çekmek istiyorum arkadaşlar böyle bir organizasyonun amacı aile ortamı sağlayabilmektir kimse kimseyi utandıracak birşey yapmaz diye düşünüyorum ve eşiniz arkadaşınız çocuğunuz kim olursa olsun bu buluşmadan övgüyle bahsedecektir...

34ozkankurtuldu34
04/10/2009, 21:26
1-Elmedin
2-PLatiNuN
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona
9-emrequzel
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık
16-GP COSKUN

17-34ozkankurtuldu34----- benide listeye ekleyin arkadaslar...
cep numaram- 0505 698 15 72 [K.çekmece'deki menekşe plajı'nın yanındaki ispark otoparkta b uluşalım mı ? bana yakın olanlar çağrı atsın ben ararım sizi...:)]

PLaTiNuN
04/10/2009, 21:40
Başlık güncellendi lütfen okuyun arkadaşlar...

Güzel fikir o tarafta oturan 3-4 kişi tanıyorum umarım buluşabilirsiniz :)

GP COSKUN
04/10/2009, 22:09
arkadaşlar komşu illerden ve başkentten üyelerimizide aramızda görmek isteriz
özelliklede forumun ağar topları hadi bakalım doldurun depolarınızı pazar günü istanbulla tanışın
izmit ,bursa ,tekirdağ,edirne,kırklarel,sakarya,yalova,ankara
yokmu buralardan GRANDE PUNTOCU

murat53
04/10/2009, 22:15
büyük ihtimalle ben tek gelirim eşim gelemez oğlum daha 3 aylık ona bakıyo.oğlum birazdaha büyüsün manitasıyla gelir artık. ama yinede kesin bi cevap kaç kişi geleceğime dair salı günü verirsem daha sağlıklı olur. cep tel. 0532 436 08 51

EviLDoeR
04/10/2009, 23:20
1-Elmedin
2-PLatiNuN
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona
9-emrequzel
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık
16-GP COSKUN

17-34ozkankurtuldu34----- benide listeye ekleyin arkadaslar...
]

allahım gözlerim yaşardı sayıya bak iftar buluşmalarına yaklaştı :)
1 haftaya kadar büyük ihtimal sayı biraz daha artar artık tek kalan yağmur yağmasın diye dua etmek

JuzZz
04/10/2009, 23:45
34ozkankurtuldu34----- benide listeye ekleyin arkadaslar...[/B]
cep numaram- 0505 698 15 72 [K.çekmece'deki menekşe plajı'nın yanındaki ispark otoparkta b uluşalım mı ? bana yakın olanlar çağrı atsın ben ararım sizi...:)]

aynen orda bulaşılmm=)

emrahcelik
05/10/2009, 00:34
Merhaba arkaslar Kusura bakmayın Forma Gec yanıt verdim İsim geregi bu aralar fazla mesai yapıorm :S
Açıkcası 11 ekimdeki Bulusmaya katılmak isterim ancak Calısıcaz gibi gözüküor :S
18 Ekim Olursa Gelebilrm ama 11 ekim kararlastırılmıs herlde

siyah rüzgar
05/10/2009, 01:14
maaşallah maaşalla ağlamak istiyorum bu negüzel bir liste byle :)

murat gerekirse yapayım puntodan puntoya atlama işini ama daha daha çok gencim varsa yapmak isteyen sıramı seve seve veririm :D

arkadaşlar kimi getirmek istiyorsanız getirin tabiki ailenizi babanıızı annenizi bir bir aile tppluluğuyuz hepimiz kardeş sayılırız ki böle sorulara gerek yok eşli ve eşşiz gibi ;)

gtosun
05/10/2009, 01:15
Arkadaşlar pazar günü bir aksilik olmazsa ben tek gelmeyi planlıyorum.Ekstra ufak bir programın var işallah gerçekleşmez.
Cevizlibağdaki buluşma yeri benim için uygun fakat ben orayı bilmiyorum artık öğreniriz.

PLaTiNuN
05/10/2009, 08:28
Merhaba arkaslar Kusura bakmayın Forma Gec yanıt verdim İsim geregi bu aralar fazla mesai yapıorm :S
Açıkcası 11 ekimdeki Bulusmaya katılmak isterim ancak Calısıcaz gibi gözüküor :S
18 Ekim Olursa Gelebilrm ama 11 ekim kararlastırılmıs herlde

Sağlık olsun emrah bu olmazsa başka zamankine katılırsın umarım mesai çıkmaz ve gelebilirsin...

Gürkan bey siz hangi semtten geleceksiniz?? Yardımcı olmaya çalışırız...

EviLDoeR
05/10/2009, 08:42
Arkadaşlar pazar günü bir aksilik olmazsa ben tek gelmeyi planlıyorum.Ekstra ufak bir programın var işallah gerçekleşmez.
Cevizlibağdaki buluşma yeri benim için uygun fakat ben orayı bilmiyorum artık öğreniriz.

bende zeytinburnu'ndan geliyorum yani cevizlibağ'dan sizi alabilirim isterseniz
genel buluşma yeri şişli cevahir AVM oluyor ama piknik için tolga ne düşündü bilmiyorum. yinede birlikte hareket edelim derseniz cevizlibağ'da buluşup gidebiliriz

siyah rüzgar
05/10/2009, 08:45
cevahir önü her zmanki gibi kolay ve mantıklı olacaktır. bilmeyen arkadaşlar için belli bir noktada buluşulup ana buluşma yeri olarak cevahir belirlenmelidir. ayrıca cevahir avm bilindik bir semtte

PLaTiNuN
05/10/2009, 08:59
Konunun başındaki yazıya bakabilirseniz orada iki nokta belirledim uygun değilse değiştriyim...

Elmedin
05/10/2009, 10:13
İşte tam da bu konuya dikkat çekmek istiyorum arkadaşlar böyle bir organizasyonun amacı aile ortamı sağlayabilmektir kimse kimseyi utandıracak birşey yapmaz diye düşünüyorum ve eşiniz arkadaşınız çocuğunuz kim olursa olsun bu buluşmadan övgüyle bahsedecektir...

arkadaşlar ben kız arkadaşımı da getirmek isterim ama başkaları da getirmezse benimkinin canı sıkılır. ona göre birşey söyleyin ben de ne yapacağımı bileyim. ben gel dedimmi gelir, kesin getirebilecekler (kesin ama) de isimlerinin yanına +1 falan yazsın ben de ona göre karar vereyim.

PLaTiNuN
05/10/2009, 11:46
GÜNCEL LİSTE

1-Elmedin ve eşi
2-PLatiNuN
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona
9-emrequzel
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34

Siyah yazılanlar gelecek , kırmızı yazılanlar ise henüz gelip gelmeyeceği konusunda bilgi vermeyenlerdir...Eşli gelecek arkadaşlarımız var kimse eşini çocuğunu getirmeye çekinmesin :)

gtosun
05/10/2009, 12:03
Arkadaşlar benim için buluşma yerleri problem değil ben zaten gideceğimiz yeri bilmiyorum.
Cevahir AVM de olur Cevizlibağda olur problem yok.Sadece herkezin gelebileceği yer olması önemli ama Cevahirin önünde toplanana kadar beklemek problem olmazmı.

Ben Esenlerden geleceğim.

PLaTiNuN
05/10/2009, 12:54
Ben konunun başlığında cep numaramıda belirttim sanırım buluşma konusunda ufak etfek sıkıntılar olucak en güseli telden haberleşmek :D

İlk buluşma yeri Cevizlibağ Yeşil Kundura karşısı (sanırım vatan computer' in az ilerisi gayet uygun..)

EviLDoeR
05/10/2009, 13:48
11 EKİM PAZAR NEŞET SUYU'NDA EĞLENİYORUZ :)
Sonbahar aylarının bize sunduğu bu son güzel günlerden birini yine güzel bir buluşmayla değerlendirelim istedim...Kimine uyar kimine uymaz ama bir tarih ve şehirden uzak gürültüsüz bol temiz hava ve keyifli bir aile ortamı oluşturabileceğimiz bir mekan sundum umarım herkes memnun kalır ve tekrarını ister...
Mekana gidebilmek için konvoy yapmamız şart arkadaşlar o yüzden belli noktalarda buluşma yerleri belirlemek gerekiyor ben iki nokta belirledim ters düşer diyen olursa belirtsin ki daha sonra karışıklık yaşamayalım...

İlk buluşma noktası Cevizlibağ Yeşil Kundura Karşısı Saat:10,30

İkinci buluşma noktası Maslak girişi Hava Harp Okulu Önü Saat:11,30
Cep Tel. Numaram:0544 315 21 83

Cevizlibağ ve maslak arası 20 dakika civarı sürer tolga bence 1 saat ara çok vermişsin (gerçi bekleme toparlanma derken bize de yarım saat anca kalır) birde havaya bakarak tırstığım bir yağmur durumu varki sorma:):):)
ayrıca maslakta askeriyenin önünde bekleme yapmamız imkansız gibi sonuçta askeriye önü ve araç tutmazlar orada gibi geliyor bence c.bağ'dan sonra cevahirde buluşalım öyle gidelim hem herkesçe bilinen bir yer hemde oradan maslak'a yönelmek kolay olur ama askeriye önünde beklemek sorun olmaz diyorsan senin plana sadık kalalım

PLaTiNuN
05/10/2009, 14:05
Arada 1 saat bırakmamın sebebi seninde dediğin gibi herkes ayarlanan saatte gelemeyebilir toparlanabilmemiz içindir muratçım :) askeriyenin önü derken tam kapısının önü diil tabi taranmak istemeyiz :D Dün oradan geçerken büyükçe bi cep yapıldığını gördüm otobüs durağıda olmadığına göre bekleme yeri olduğu besbelli birde köprüden çıkışta en kolay görülecek ve buluşulabilecek bir yer olduğu için tercihe sundum çünkü anadolu yakasından da gelecekler var...Son söz sizlerin benim için fark etmez ben herkesin iyiliği için fikrimi söledim :)

siyah rüzgar
05/10/2009, 14:14
hava harp akademilerini herkez bilemeyebilir. önceki buluşmaların devamı olarak herkesin kolay buluşabileceği bir yer olan cevahir mantıklı gelir, benim için sorun yok ben nasıl olsa tolgayla gelicem :D ayrıca tolga en doğru kararı verip buluşma sıkıntısını çözecektir.

siyah rüzgar
05/10/2009, 14:15
ayrıca ansaid ( ercan) oda gelecek bir aksilik çıkmazsa.

PLaTiNuN
05/10/2009, 15:01
hava harp akademilerini herkez bilemeyebilir. önceki buluşmaların devamı olarak herkesin kolay buluşabileceği bir yer olan cevahir mantıklı gelir, benim için sorun yok ben nasıl olsa tolgayla gelicem :D ayrıca tolga en doğru kararı verip buluşma sıkıntısını çözecektir.

Fazla söze gerek yok o zaman çoğunluk ne derse o :D

EviLDoeR
05/10/2009, 16:27
tamamda niye kızıyorsun bu kadar tolga :) :) :)
kınıyorum seni şiddetle arkadaşım sadece o yolu bildiğim için söyledim yani orada o kadar uzun bir bekleme yeri yok. ve yolun işlek olması nedeniyle büyük ihtimal bekleme yapmak sorun olur... ama benden yana sorun yok gelir beklerim ki büyük ihtimal c.bağ grubuna katılırım değişiklik olur :d

PLaTiNuN
05/10/2009, 16:46
Rahatla arkadaşım buluşma yerini değiştirdim huzurla uyursun bu gece :D

mm_isik
05/10/2009, 17:52
arkadaşlar ben kız arkadaşımı da getirmek isterim ama başkaları da getirmezse benimkinin canı sıkılır. ona göre birşey söyleyin ben de ne yapacağımı bileyim. ben gel dedimmi gelir, kesin getirebilecekler (kesin ama) de isimlerinin yanına +1 falan yazsın ben de ona göre karar vereyim.

bende bunu beklıyorum ıste ıstanbuldan :) elmedın bundan oncekı ıkı bulusmayada eşim geldı. bırınde bayan sayısının hıc olmamasından dıgerınde ısımız oldugu ıcın bulusmaya katılamadık,sadece konvoyda vardık:) sen egerkı benım kız arkadasım kesın gelır dıyorsan benım eşim zaten her bulusmada var. tek kalmaz merak etme.

ayrıca ben daha gelıcem demedım ama benı gelıcekmısım gıbı lısteye yazan arkadaslarıma tesekkur ederım. boyle bır ıntıba bırakmak sızlerde cok hosuma gttı..

tesekkur ederım

PLaTiNuN
05/10/2009, 18:04
Gelemesende canın saolsun murat ismini kırmızıyla yazdım gelememe ihtimalin olabilir diye düşündüm 1 gün önceye kadar haberdar edebilirsen sevinirim...

mm_isik
05/10/2009, 18:08
tolga gelırım gelırım..

şu ana dek hıc bır ısım yok o tarıhte. ısmımı sıyaha boyayabılırsın.:)

ınsallah gelıcem deyıpte gelmeyen olmaz :)

ozel_egt
05/10/2009, 21:26
arkadaslar gelmek ısterdım ve gelırdım ama ctesi tdağa gidiyorum yoksa banko gelırdım oncekı bulusmadada s.dısındaydım sımdıden ıyı eglencelr gitmezsem gelıcem...

PLaTiNuN
05/10/2009, 22:58
GÜNCEL LİSTE

1-Elmedin ve eşi
2-PLatiNuN
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona
9-emrequzel
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık ve eşi
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34

Teşekkürler salih umarım aramızda olursun olamasanda hayırlı yolculuklar...

EviLDoeR
05/10/2009, 23:03
Rahatla arkadaşım buluşma yerini değiştirdim huzurla uyursun bu gece :D

msn de tırstın tabi sonra buluşma yerini değiştirdin aldığın tehditlerden sonra bunu yapacağını biliyordum tabi artık rahat rahat uyurum... ama dediğim gibi çizgili pijama karpuz ve top çok önemli onları ayarlayalım :) :) :)

PLaTiNuN
05/10/2009, 23:11
Sen hele bi gelme o zaman bak neler oluyo :D

EviLDoeR
05/10/2009, 23:15
yok canım kaçırırmıyım bu saatten sonra pikniği bir kere buluşmaların tadını aldım ben bundan sonra kurtulamazsınız benden.

PLaTiNuN
05/10/2009, 23:19
Merak etme kurtulmak isteyende yok :P

34ozkankurtuldu34
06/10/2009, 02:47
Arkadaşlar küçükçekmece civarı varsa menekşe plajının ordaki otoparkta sabah 09:45 buluşup kahvaltı edelim sonrada cevizlibagdaki buluşma noktasına gideriz beni çaldırın ararım yardım isteyen olursa görüşmek üzere mangalı hazırladım sucuk ve kanat yapmayı düşünüyorum hamakta hazır ama menüye katılmıcam kendimi kısıtlamak istemiyorum istedigim gibi yemek içmek istiyorum ben arkadaşlar bunada saygı gösterirsiniz umarım :) görüşmek ümidiyle herkeze telefonum açık

Arkadaşlar telefonum açık arayabilirsiniz 0505-698-15-72 çagrı atın yada ben sizi arayayım küçükçekmece civarı varsa menekşe plajının orda 09:45 te buluşalım kahvaltı eder cevizlibag buluşma noktasına geçeriz çagrı atın yada ben sizi arayayım görümek üzere hamak mangal ve sucuk kanat :) hazır gibi menüye katılamayacagım kendimi yemek anlamında kısıtlamak istemiyorum umarım bunada saygı gösterirsiniz görüşmek ümidiyle

1-Elmedin ve eşi
2-PLatiNuN
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona
9-emrequzel
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34 ==== +2
arkadaşlar

1-Elmedin ve eşi
2-PLatiNuN
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona
9-emrequzel
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34 ==== +2
arkadaşlar ben eşim ve teyze kızıyla gelecegim ikide yegenim baya kalabalık olcam :)

EviLDoeR
06/10/2009, 08:06
hamak mangal ve sucuk kanat :) hazır gibi menüye katılamayacagım kendimi yemek anlamında kısıtlamak istemiyorum umarım bunada saygı gösterirsiniz görüşmek ümidiyle

hımm bende mi sizin buluşma noktasına gelsem bir karpuz raqı çizgili pijama eksik :) :) :) aparatif gibi birşey yapmışın sen zaten mini piknik şeklinde :):):)

merak etme kurtulmak isteyende yok :p

:gatherin: :thankyou: :gatherin:

siyah rüzgar
06/10/2009, 08:29
ya bana yine zorla punto aldıracaksınız tekrardan :D

PLaTiNuN
06/10/2009, 08:52
Arkadaşlar telefonum açık arayabilirsiniz 0505-698-15-72 çagrı atın yada ben sizi arayayım küçükçekmece civarı varsa menekşe plajının orda 09:45 te buluşalım kahvaltı eder cevizlibag buluşma noktasına geçeriz çagrı atın yada ben sizi arayayım görümek üzere hamak mangal ve sucuk kanat :) hazır gibi menüye katılamayacagım kendimi yemek anlamında kısıtlamak istemiyorum umarım bunada saygı gösterirsiniz görüşmek ümidiyle

Saygı gösteririz tabi ki özkan bey ama birlikte yemek yiyemeyeceğiz hep bir arada fotoğrafımız olsun isterdim...Ayrıca kişi sayısını bildirmenize de gerek kalmadı rezervasyon amaçlı istemiştim ama siz mangalınızı kendiz yapacaksanız sorun yok :) Pazar günü görüşmek üzere...

Adem abi benim içimde sen tekrardan punto alacakmışsın gibi bir his var :D :D

emrequzel
06/10/2009, 08:56
İnş Bi aksilik olmaz yaa ..Cok güzel olacagına eminim..O gunu sabırsızlıkla bekliorum..Ama hep inandıgım bişi warıdr bir seyi istediğimde we önceden planladıqımda hep aksiliklerle karsılasmısımdır :(

femoli
06/10/2009, 09:39
Maşallah maşallah liste epey kaparmış :) hadi bakalım bizde sabırsızlıkla bekliyoruz..

anvil
06/10/2009, 09:51
Hey maşallah. Dedik size diğer buluşmalarda sayı artar diye. Önemli olan ilk adımı atmak.

EviLDoeR
06/10/2009, 10:41
ya bana yine zorla punto aldıracaksınız tekrardan :D

ADEM ABİ KAÇIRMA İSTERSEN BENİM PUNTOYU SANA SATALIM :d:d:d

Elmedin
06/10/2009, 11:47
bende bunu beklıyorum ıste ıstanbuldan :) elmedın bundan oncekı ıkı bulusmayada eşim geldı. bırınde bayan sayısının hıc olmamasından dıgerınde ısımız oldugu ıcın bulusmaya katılamadık,sadece konvoyda vardık:) sen egerkı benım kız arkadasım kesın gelır dıyorsan benım eşim zaten her bulusmada var. tek kalmaz merak etme.

ayrıca ben daha gelıcem demedım ama benı gelıcekmısım gıbı lısteye yazan arkadaslarıma tesekkur ederım. boyle bır ıntıba bırakmak sızlerde cok hosuma gttı..

tesekkur ederım

önceki istanbul buluşmalarda ben istanbulda olmadığım için katılamamıştım, kısmet bu buluşmayaymış.

haydiyin arkadaşlar bakın murat ve ben eşimizi de getiriyoruz. çekinmeyin çok güzel bir aile ortamı oluşturacağız. bayanlar da olursa daha güzel kaynaşırız, muhabbet ortamı daha güzel olur.

PLaTiNuN
06/10/2009, 12:26
İnş Bi aksilik olmaz yaa ..Cok güzel olacagına eminim..O gunu sabırsızlıkla bekliorum..Ama hep inandıgım bişi warıdr bir seyi istediğimde we önceden planladıqımda hep aksiliklerle karsılasmısımdır :(
İnşallah bi aksilik olmaz emrecim herşey düşündüğünden daja güsel olucaktır bu katılımla :)
MAŞALLAHH diyorum işte görmek istediğimiz tablo buydu :D

EviLDoeR
06/10/2009, 13:32
tek korkumuz yağmur yağması oda kısmet artık ne diyelim

PLaTiNuN
06/10/2009, 13:37
O da takdiri ilahi ama yağarsa da çardakta takılırız artık hep birlikte :D

Orion
06/10/2009, 13:59
Benıde lısteye ekleyın cevızlıbag bulusma noktası uygun benım ıcın y.bosna'dan gelcegım. yanlız gelırım buyuk ıhtımal

siyah rüzgar
06/10/2009, 15:15
tek korkumuz yağmur yağması oda kısmet artık ne diyelim

O da takdiri ilahi ama yağarsa da çardakta takılırız artık hep birlikte :D

10 günlük hava raporuna göre pazaar günü oldukça güneşli gözüküyor, neşemiz kaybolmasın.

10 Day Weather Forecast for Istanbul, Turkey - weather.com (https://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/TUXX0014?from=search_10day)

Elmedin
06/10/2009, 16:05
arkadaşlar unutmayın pazar günü arabalarınızı yıkatıp geleceksiniz. öyle kirli puntolarla göz zevkimizi bozmayalım. pırıl pırıl olsun puntişlerimiz :D

EviLDoeR
06/10/2009, 16:41
10 günlük hava raporuna göre pazaar günü oldukça güneşli gözüküyor, neşemiz kaybolmasın.

10 Day Weather Forecast for Istanbul, Turkey - weather.com (https://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/TUXX0014?from=search_10day)

işte hayalimdeki ekip :D:D:D nasılda araştırma yapılmış
adem abi ekşın sever bir kişilik olarak gerekirse o gün gök yüzüne branda açar yine bizi yağmurda bırakmaz :D

siyah rüzgar
06/10/2009, 17:02
ne demek sizlerin keyfi kaçmasın yeterki biz her zaman araştırırz.

PLaTiNuN
06/10/2009, 19:40
GÜNCEL LİSTE

1-Elmedin ve eşi
2-PLaTiNuN
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona
9-emrequzel
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık ve eşi
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34
18-Orion
19-ansaid
İsimleri kırmızı renk olanlar henüz cevap vermeyenler diğerleriyse (bi aksilik olmazsa) gelicek olanlardır...

Bravo adem abi ya 10 günlük hava raporunuda buldun yani :D

EviLDoeR
06/10/2009, 22:28
vay be 6 kişilik iftar buluşmasından sonra 19 kişilik piknik listesi gözlerim yaşardı 19 punto aynı yolda arka arkaya dizilmiş şekilde 2 takım kurar maç bile yaparız tolga sende voleybol topunu iptal et futbol topu getir :D:D:D

PLaTiNuN
06/10/2009, 22:33
Getirmeyeceğimi kim söledi :D

19 punto olmasada 12-13 olucas gibi yinede başarı :)

EviLDoeR
06/10/2009, 22:54
işte arkadaşım senin bu yönünü takdir ediyorum.
başlığı açıp süper takip yapıyorsun her mesajıma hızır acil gibi cevap yazıyorsun :D:D:D
seni İSTANBUL' a başkan yapıcaz valla 19 kişi toplandıkmı açık oy usulü ile başkanlık seçimini aramızda yaparız :D:D:D

34ozkankurtuldu34
07/10/2009, 01:50
Arkadaşlar servis çalışanlarındanda davet etsek basına falan haber versek nasıl olur sükse olur ilk sayfada puntocular diye on numara bir yazı olur valla birde fiat yöneticeleri ve farklı şehirdeki arkadaşlarımızıda davet etmeleyiz baştaki istanbul buluşması bence yanlış kısıtlamışız diger arkadaşlarımız biraz daha genişletelim bu işi arkadaşlar...

siyah rüzgar
07/10/2009, 08:40
işte arkadaşım senin bu yönünü takdir ediyorum.
başlığı açıp süper takip yapıyorsun her mesajıma hızır acil gibi cevap yazıyorsun :D:D:D
seni İSTANBUL' a başkan yapıcaz valla 19 kişi toplandıkmı açık oy usulü ile başkanlık seçimini aramızda yaparız :D:D:D

senide başkan yardımcısı yapalım murat ne dersin :)

Arkadaşlar servis çalışanlarındanda davet etsek basına falan haber versek nasıl olur sükse olur ilk sayfada puntocular diye on numara bir yazı olur valla birde fiat yöneticeleri ve farklı şehirdeki arkadaşlarımızıda davet etmeleyiz baştaki istanbul buluşması bence yanlış kısıtlamışız diger arkadaşlarımız biraz daha genişletelim bu işi arkadaşlar...

özkan şimdilik erken daha. biz buluşmalarımızı çoğalttıkça ve kalabalıklaştıkça yapılabilecetir. ayrıca ocak ayında yeni punto evo geliyor onun tanıtımıyla ilgili bir organizasyon yapılabilir bunu takip edip büyük bir yetkili satıcıyla temasa geçilebilir.

PLaTiNuN
07/10/2009, 08:43
Özkan bey öncelikle forumda sürekli kalın ve renkli yazı yazılmasına müsade edilmediğini belirtmek isterim bundan benimde haberim yoktu ama önceki msjlarınızdan birinde böyle bi uyarı gelmiş size sanırım dikkatinizi çekmedi ben uyarayım dedim :)

Basın olayına gelince, düşünceleriniz gayet mantıklı ve çok ses getiricek şeyler ama yaklaşık 1 buçuk yıldır böyle kalabalık bir buluşma yapılamamış organizasyon bozukluğu katılım azlığı vs. vs...Temmuz ayında 3-4 arkadaşla buluştuktan sonra geçen ay ki iftar yemeğinde sayıyı 6 ya çıkardık şimdiyse beklenmedik bi şekilde liste 20 ye koşuyor tabi geleceği kesin olmayanlarda var fakat bundan önceki buluşmalarda liste 8'i bile geçememişti...O yüsden dereyi görmeden paçaları sıvamak yanlış olurdu basını çağırıpta 5-6 aracı görüntülemesini yada bunun hakkında yazı yazmasını bekleyemezdik...Dediğiniz gibi ileride zamanı iyi ayarlayıp herşeyin tam netleştiği bir buluşma da yönetimden de destek alıp GPTR ailesinin basında yer almasını sağlayabiliriz...Diğer illerden bize katılmak isteyen arkadaşlarımız olursa biz hayır demeyiz ama öyle bi istek gelmedi keşke gelse umarım başka buluşmalarda kısmet olur...

emrequzel
07/10/2009, 09:05
Suan için bi aksilik yok geliorum.Tek sorunum patronun iş cıkartmaması bu aralar bi proje olayı war yogunluk malum..

emrequzel
07/10/2009, 09:06
Heee birde sunu soylim bi aksilik olmazda gelirsem eğer abimide gelirim buyuk ihtimal :)

byjeoloji
07/10/2009, 09:07
Bende geliyorum

femoli
07/10/2009, 09:27
zannedersem özkan beyi moderatörler henüz fark etmediler :)

PLaTiNuN
07/10/2009, 10:08
GÜNCEL LİSTE

1-Elmedin ve eşi
2-PLaTiNuN
3-siyah_rüzgar
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona ve eşi
9-emrequzel ve abisi
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık ve eşi
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34
18-Orion
19-ansaid
20-byjeoloji
İsimleri kırmızı renk olanlar henüz cevap vermeyenler diğerleriyse (bi aksilik olmazsa) gelicek olanlardır...

Hoppaaa kocaeli'den gelen arkadaşımız var bu da güsel :D

Cantona
07/10/2009, 10:19
Arkadaşlar banada cevahir uygun

Cantona ve Eşi

siyah rüzgar
07/10/2009, 10:46
LİSTE GÜNCELLENMİŞTİR.

1-Elmedin ve eşi
2-PLaTiNuN
3-siyah_rüzgar
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona ve eşi
9-emrequzel ve abisi
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık ve eşi
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34
18-Orion
19-ansaid
20-byjeoloji

EviLDoeR
07/10/2009, 10:54
senide başkan yardımcısı yapalım murat ne dersin :)

abi senin gibi eski üye ve büyüğümüz varken benim yapmam olmaz (bu arada kankana hiç laf ettirmiyorsun :D:D:D gözümden kaçtı sanma )

siyah rüzgar
07/10/2009, 11:04
abi senin gibi eski üye ve büyüğümüz varken benim yapmam olmaz (bu arada kankana hiç laf ettirmiyorsun :D:D:D gözümden kaçtı sanma )

:)

Elmedin
07/10/2009, 12:05
eşli katılımın daha fazla olmasını istiyorum arkadaşlar. kimse kimseden çekinmesin, hepimiz birer aile sayılırız :D

PLaTiNuN
07/10/2009, 12:13
Alp bey de geliyo adem abi onun adı kırmızı renkte gözüküyo güncellediğin listede...

işte İstanbul budur :D

Elmedin
07/10/2009, 12:54
listeyi güncelleyin arkadaşlar. bir dostum daha gelecek benimle, bir ihtimal bir dostum daha gelebilir. o yüzden Elmedin ve eşi ve +2

PLaTiNuN
07/10/2009, 13:10
GÜNCEL LİSTE

1-Elmedin ve eşi +2 arkadaşı
2-PLaTiNuN
3-siyah_rüzgar
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona ve eşi
9-emrequzel ve abisi
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık ve eşi
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34
18-Orion
19-ansaid
20-byjeoloji

siyah rüzgar
07/10/2009, 13:35
eşli katılımın daha fazla olmasını istiyorum arkadaşlar. kimse kimseden çekinmesin, hepimiz birer aile sayılırız :D

varda bizmi getirmedik elmedin :D

EviLDoeR
07/10/2009, 14:07

hımm
zamanın geldi adem abi bence bir tane olsun artık :D:D:D

Elmedin
07/10/2009, 16:50
bahane kabul etmem. hemen dışarı çıkıp ilk beğendiğin kıza çıkma teklifi ediyorsun :D

siyah rüzgar
07/10/2009, 16:57
bahane kabul etmem. hemen dışarı çıkıp ilk beğendiğin kıza çıkma teklifi ediyorsun :D

hahahahahahahah :D:D:D:D

Elmedin
07/10/2009, 17:01
gerçi daha 2-3 gün tanıdığın kıza "gel seni bağdat ormanına götürücem orda seni 19-20 erkekle tanıştırıcam" diye nasıl dersin o ayrı konu :D

PLaTiNuN
07/10/2009, 17:04
BAĞDAT ormanı derse zaten kız anında bırakıverir adamı :D:D:D

siyah rüzgar
07/10/2009, 17:36
yaw kardeşim telefonda konuşurken açtım forumu gülmekten konuşamadım karşımdaki kişiyede ayıp oldu :D ne bağdatı :D

PLaTiNuN
07/10/2009, 17:42
Hani var ya kemerburgaz taraflarından :D:D:D

mm_isik
07/10/2009, 21:18
:):):)

StrawBeeRy
07/10/2009, 21:24
:( gelmeyi çok isterdim ama ekonomik sıkıntı ve okul kayıt işlemleri felan var bu hafta halletmem lazım.inşallah bir sonrakine kısmet olursa gelmek isterim.size iyi eğlenceler.benim yerimede eğlenin :)

mm_isik
07/10/2009, 21:44
canın sağolsun mert,hallet işlerini inşallah bir dahaki buluşmaya

EviLDoeR
07/10/2009, 22:49
yaw kardeşim telefonda konuşurken açtım forumu gülmekten konuşamadım karşımdaki kişiyede ayıp oldu :d ne bağdatı :d

+20 (kişi sayısı) :)

Elmedin
08/10/2009, 11:15
allahım bir istanbullu olarak nasıl karıştırabildim bağdat ile belgradı :D . çaktırmayın rezil olduk

byjeoloji
08/10/2009, 11:35
Son dakika arazi planlaması sonucu ben gelemeyeceğim.

siyah rüzgar
08/10/2009, 11:40
elmedin allahtan buluşma noktası belirledik yoksa sen sınırı geçip gidecektin bağdata :D

siyah rüzgar
08/10/2009, 11:42
LİSTE GÜNCELLENMİŞTİR.

1-Elmedin ve eşi
2-PLaTiNuN
3-siyah_rüzgar
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona ve eşi
9-emrequzel ve abisi
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık ve eşi
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34
18-Orion
19-ansaid

byjeoloji işi dolayısıyla gelemiyor....

Elmedin
08/10/2009, 12:37
elmedin allahtan buluşma noktası belirledik yoksa sen sınırı geçip gidecektin bağdata :D
nasıl yani? belgrada gitmek için zaten sınır geçmiyor muyduk? sırbistanda yapmıyor muyuz pikniğimizi :D :D :D

siyah rüzgar
08/10/2009, 12:51
nasıl yani? belgrada gitmek için zaten sınır geçmiyor muyduk? sırbistanda yapmıyor muyuz pikniğimizi :D :D :D

elmedinin konvoyun önüne geçmesine izin vermeyinnnnnnn :D:D:D

EviLDoeR
08/10/2009, 13:21
ankaranın iftar buluşmasına benzemesinde yolu bilen biri diye yabancının peşine takılıp istanbul turu atmayalım karizma sıfıra iner valla

erdiyilmaz
08/10/2009, 13:51
1-Elmedin ve eşi
2-PLaTiNuN
3-siyah_rüzgar
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk
8-Cantona ve eşi
9-emrequzel ve abisi
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık ve eşi
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34
18-Orion
19-ansaid

liste guzel bayagi kalabaliklasmis, 11 ekim gunune kadar daha da artar

femoli
08/10/2009, 15:30
ankaranın iftar buluşmasına benzemesinde yolu bilen biri diye yabancının peşine takılıp istanbul turu atmayalım karizma sıfıra iner valla
Allah iyiliğini versin malesef bizde ruh hep genç olduğu için önlerinde hangi aracı görse peşlerine düşüyorlar :D

Siz yinede işnizi sağlama alın ;)

PLaTiNuN
08/10/2009, 15:46
Wah waah durum bu kadar vahim mi :D :D

Özelden msj atanlarda var daha gelen olabilir :)

EviLDoeR
08/10/2009, 16:08
Allah iyiliğini versin malesef bizde ruh hep genç olduğu için önlerinde hangi aracı görse peşlerine düşüyorlar :D

Siz yinede işnizi sağlama alın ;)

bişey değil birbirimizi bir kaybetsek istanbulda bir daha buluşamayız en sonunda otoban kenarında piknik yapmak zorunda kalmayalım

hem bizim ruhumuz yaşlı mı?? bunu mu demek istiyorsun :D:D:D

siyah rüzgar
08/10/2009, 16:32
merak etmeyin yanımızda elmedin var belgrada gidemezsek bizi bağdat ormanlarına götürür :)

PLaTiNuN
08/10/2009, 16:36
Elmedin'i görür gibi oluyorum :D
:ranting2:

femoli
08/10/2009, 18:04
bişey değil birbirimizi bir kaybetsek istanbulda bir daha buluşamayız en sonunda otoban kenarında piknik yapmak zorunda kalmayalım

hem bizim ruhumuz yaşlı mı?? bunu mu demek istiyorsun :D:D:D
aman kaybolmayın :D

Yok canım latife yaptım .. one demekse :D

PLaTiNuN
08/10/2009, 23:19
Kaldı 2 :D

StrawBeeRy
08/10/2009, 23:27
abi bol bol foto çekmeyi unutmayın :D aman kaybolmayın :P :)

PLaTiNuN
08/10/2009, 23:53
Merak etme Mert diğer buluşmalarımızdakinin iki katı foto eklicemden şüphen olmasın :)

StrawBeeRy
09/10/2009, 00:16
:D tamam abi.

jarahar
09/10/2009, 00:32
Merhabalar
uzun zamandır giremedim ama 11 ekimi ajandama kaydetmiştim.
Eğer gelemezsem,sallamadığımdan değil öğretmenim ve özel dersler veriyorum,boş saate denk gelirse mutlaka gelicem,
Bu arada neşet suyu bana 7 km.

En keyifli yol cevahirden sonra maslak sarıyer güzergahında,maslak'ı geçince sağa tabela göreceksiniz BAHÇEKÖY KİLYOS diye yol sağa ayrılır ama 100 metre sonra sola dönüş verir,döndükten 100 metre sonra sağa bir orman yoluna girersiniz,taaki orman yolu bitip bahçeköye ulaştığınızda sağınıza sur lar gelir 200 metre daha düz devam edin,sola ışıklardan kemerburgaz dönüşü vardır,döndünüzmü yine bir orman yolundasınız,harika bir belgrad ormanı manzarası ile neşet suyundasınız.
kemerburgaz yolu otoban gibidir ve keyif vermez,20 tane punto bir araya geldiyse biraz dikkat ekmek lazım diyorsanız bu guzergah harika bence.

EviLDoeR
09/10/2009, 08:24
ewet altan abi dediğin yolu biliyorum daha doğrusu bahçeköy'deki surlara (birde sur değilde kemer diye biliyorum orayı) kadar olan kısmını biliyorum orman yolu 1 gidiş 1 geliş toplam 2 şerit ama zevkli bir yol hem virajlı olduğu için arkadaşlar ekşında yapmaz kolay kolay. sağ sol orman arada sincap görebiliriz. gidilebilir bence güzel bir güzergah ama PLaTiNuN (Tolga) daha önce organizasyona öncülük yaptı bu yüzden ona güvensekte olur çünkü konvoy halinde giderken yolun zevki kadar güvenliği önemli olur ama ben her yere her yoldan giderim :D:D:D

PLaTiNuN
09/10/2009, 08:33
Altan abiye teşekkür ediyorum verdiği yol tarifi için zaten oradan gitmeyi düşünüyodum dediği gibi diğer yol otoban gibi :D Umarım seni de aramızda görebiliriz hiç olmadı bi uğrarsın artık madem 7 km uzaklıkta :)

Yaw murat danışman gibisin sana böle bi görev versek mi acaba :D:D:D

siyah rüzgar
09/10/2009, 08:36
yok yok ben muratı başkan yardımcısı yapıcam :D

emrequzel
09/10/2009, 08:50
Arkadaslar üzülerek söylüyorum kii bugün iş yerime geldiğimde bölüm sefim ögleden sonra bursaya gidiceğimizi ISO denetlesi oldugunu soyledı..WE yarın Dönıcem aksama dogru..Bunu duyunca deli oldum yaa.. Yine olmadı yaa offff... :(

PLaTiNuN
09/10/2009, 09:00
Emrecim üzülmene gerek yok ki zaten buluşma pazar günü :D tabi sen yorgun olurum gelemem dersen o ayrı...

Elmedin
09/10/2009, 11:37
başkanın hükmüdür, son anda vazcayanların kellesi vurula :D

şaka bir yana arkadaşlar, pazar günü yorgun argın hatta işiniz olduğu halde yine de gelmeye çalışın. hiç değilse tanışmış oluruz.

ortamı daha eylenceli ve kalabalık yapmak için ben elimden gelenini yapıyorum. eşimi getiriyorum bide 1-2 arkadaşımı daha davet ettim. allah izin verirse o arkadaşları da puntocu yapmak istiyorum :D

arkadaşlar cevahirin önünde nerde buluşucaz? orda yolda durulmuyor trafik ilerliyor sürekli

siyah rüzgar
09/10/2009, 12:15
elmedin gelen gelir gelmeyen içinde yapacak bişey yok biz olan kişilerle eğlenicez...

cevahiri geçince az ileride sağda burger king var onun önünde buluşuyoruz her zaman...

EviLDoeR
09/10/2009, 13:04
Altan abiye teşekkür ediyorum verdiği yol tarifi için zaten oradan gitmeyi düşünüyodum dediği gibi diğer yol otoban gibi :D Umarım seni de aramızda görebiliriz hiç olmadı bi uğrarsın artık madem 7 km uzaklıkta :)

Yaw murat danışman gibisin sana böle bi görev versek mi acaba :D:D:D

önce bir başkanımız belli olsun tek aday olarak PLaTiNuN (Tolga) sen varsın zorla başkan yapıcam seni

yok yok ben muratı başkan yardımcısı yapıcam :D

abi yardımcılık gelmez bana onu sana bıraktım daha önce nedenleri belirttim zaten biliyorsun ama danışmanlık hoş olabilir bu görevi bana verebilirsin böyle karşılıklı oturur danışırız birbirimize :D:D:D

PLaTiNuN
09/10/2009, 13:19
Eyvallah kardeşim ama aramızda makara olarak kalsa daha iyi olur sanki :D Böylesi daha iyi kimseyi kırmadan, kızmadan, darılmadan...İstanbul başkanını da yönetimde olup ayrılanınıda gördük (lafım kişilere diil düştüğü duruma...) herşey tadında kalmalı bence :)

EviLDoeR
09/10/2009, 13:31
Tolga başkan bizimkisi espiri tadında zaten ;)
bu arada c.bağ daki buluşma yerine gelicekler bir liste oluştursa onlarla toplu halde cevahir'e kadar gelsek nasıl olur eğer gelen yoksa o zaman bende biliyim direk Cevahir AVM önüne gelirim

PLaTiNuN
09/10/2009, 13:43
Bildiğim kadarıyla 34ozkankurtuldu34, JuzZz, mm_ısık, gtosun, murat53, Elmedin arkadaşlarımız gelicekti varsa hatırlayamadıklarım ya da bilmediklerim msj atsın ki kimse boş yere beklemesin

Elmedin
09/10/2009, 14:46
ben dirak cevahire gelicem

SeaMaN
09/10/2009, 14:56
arkadaslar size iyi eglenceler, elimde olmayan sevebplerden dolayi bende aranizda olamicam, guzel resimlerinizi bekliyoruz...

PLaTiNuN
09/10/2009, 15:08
Saol yasin inşallah bi dahakine senide aramızda görürüz...

Cantona
09/10/2009, 16:24
Internet Explorer aç -- Google Aç - Maps yaz tıkla
İstanbul Neşet suyu yaz çıkan ekranda sol tarafta B baloncuğunu tıkla...
Maps üzerinde B baloncuğu neşet suyudur.İsterseniz yakınlaştırıp bakın isterseniz uzaklaştırıp ....

Kolay Gelsin ,

mm_isik
09/10/2009, 16:44
Bildiğim kadarıyla 34ozkankurtuldu34, JuzZz, mm_ısık, gtosun, murat53, Elmedin arkadaşlarımız gelicekti varsa hatırlayamadıklarım ya da bilmediklerim msj atsın ki kimse boş yere beklemesin

valla benım ıcın fark etmez ancak cevahır e gıderken cevızlıbag mecburı ıstıkametım oldugu ıcın denılen saatte orda olucam ınsallah.

cevızlıbag a gelecek olan var ıse beklıyeyım

gtosun
09/10/2009, 16:50
vatan bilgisayarın önünde mi buluşucaz tam yer neresi ben cevizlibağa gelicem.

birde arkadaşımda da punto var onada haber verdim oda gelmeyi planlıyor ama kesin değil.

Cantona
09/10/2009, 16:51
arkadaşlar 11 ekim 2009 pazar günü çağlayan'da taksicilerin düzenlidiği korsana hayir mitingi var....cevahir buluşmamizi etkiliyebilir.bunun için bir düşünelim taşinalim ona göre yer belirleyelim....bazi yollar tikali ve kapali olacaktir.

11 ekim pazar neşet suyu'nda eğleniyoruz :)
sonbahar aylarının bize sunduğu bu son güzel günlerden birini yine güzel bir buluşmayla değerlendirelim istedim...kimine uyar kimine uymaz ama bir tarih ve şehirden uzak gürültüsüz bol temiz hava ve keyifli bir aile ortamı oluşturabileceğimiz bir mekan sundum umarım herkes memnun kalır ve tekrarını ister...
mekana gidebilmek için konvoy yapmamız şart arkadaşlar o yüzden belli noktalarda buluşma yerleri belirlemek gerekiyor ben iki nokta belirledim ters düşer diyen olursa belirtsin ki daha sonra karışıklık yaşamayalım...

ilk buluşma noktası cevizlibağ yeşil kundura karşısı saat:10,30

ikinci buluşma noktası şişli cevahir avm önü saat:11,30
cep tel. Numaram:0544 315 21 83

kisaca mekan ve yemekler...

belgrad ormanlarında tabii göl ve baraj etrafında 7 km yürüyüş parkuru bisiklet parkuru çocuk parkı ve ormanlık alanda dinlenme yerleriyle doğayla iç içe harika bir mekan...

yemekler isteğe göre değişebilir ama fiyat değişikliği olmaması açısından menüde isteyene ızgara köfte isteyene tavuk şiş olarak iki çeşit ızgara sunulacak bunun yanında salata,yoğurt,patates tava ve 1 adet içecek bulunuyor extra birşey tüketilmesi yine extra ücrete tabi olucaktır...giriş-çıkış için saat sınırlaması yoktur otopark bulunmaktadır...

menü kişi başi.... 30 tl
menü+zeytinyağli çeşitler.... 35tl

www.nesetsuyu.com (https://www.nesetsuyu.com)

EviLDoeR
09/10/2009, 16:51
valla benım ıcın fark etmez ancak cevahır e gıderken cevızlıbag mecburı ıstıkametım oldugu ıcın denılen saatte orda olucam ınsallah.

cevızlıbag a gelecek olan var ıse beklıyeyım

Benim gibi bende orada olurum hem diğer arkadaşlarla karşılaşırız konvoya erken başlarız adem abi ekşın yapıcak sözü var
puntodan puntoya geçerken resim çekicek söz verdi bana :D:D:D

EviLDoeR
09/10/2009, 16:52

birde arkadaşımda da punto var onada haber verdim oda gelmeyi planlıyor ama kesin değil.

vatanın orada değilde biraz ilerisinde PO olması lazım oldukça geniş bir bekleme alanı var orası olabilir

mm_isik
09/10/2009, 16:54

cevızlıbag otobus duraklarının azcık ılerısınde yay ust gecıdının altı musaıt olur sanırım.

Benim gibi bende orada olurum hem diğer arkadaşlarla karşılaşırız konvoya erken başlarız adem abi ekşın yapıcak sözü var :
D
:D

D

olur bana uyar :)

EviLDoeR
09/10/2009, 17:04
cevızlıbag otobus duraklarının azcık ılerısınde yay ust gecıdının altı musaıt olur sanırım.

olur bana uyar :)

yaya üst geçidinin orası olmaz polis geçerken rahat bırakmıyor orada garip sesler çıkartıp gönderiyor bekleme yaptırmıyor ondan özellikle ondan benzin istasyonu dedim

mm_isik
09/10/2009, 17:08
tamam olur oradakı ılk benzın ıstasyonunun gırısınde bulusalım ozaman

EviLDoeR
09/10/2009, 17:40
ewet öyle yapalım E-5 ten giderken üst geçidi geçer geçmez kocaman benzinciyi herkes görür zaten

PLaTiNuN
09/10/2009, 17:46
Arkadaşlar özcan bey'in yaptığı uyarıyı görmeyeniniz yoktur sanırım...ikinci buluşma noktasının değişmesi gibi bir konu var görüşleriniz neler bi an önce söylerseniz durumu toparlayalım kimsenin kafası karışmasın...

mm_isik
09/10/2009, 17:48
eee. herkes cevızlıbag da bulussun ozaman ?

bı onerı tabıkı benımkı

PLaTiNuN
09/10/2009, 17:52
Beşiktaştan ve anadolu yakasından gelecek olan arkadaşlarımızda var murat onlar için biraz uzak olur...Ben diyorum ki maslakta İTÜ'yü geçtikten sona Bp benzin istasyonu var uygun mudur?? (Plazaların ve sheraton otelin karşısı)

mm_isik
09/10/2009, 17:55
maslak zaten avrupa yakasından gelecek bırcok arkadas ıcın yolun yarısından fazlası. bu işin güzelliği konvoydada var tolga.

PLaTiNuN
09/10/2009, 18:00
Haklısın ama kimseye emrivaki yapmak istemeyiz diil mi :) Çünkü misal tuzla'dan gelicek arkadaşımız da var bizden iki kat yol yapacağı kesin onu da düşünmek lazım isteyen olursa buyursun gelsin 1. buluşma yerimiz bellidir ikinci buluşma yerimizi belirleyelim :)

mm_isik
09/10/2009, 18:02
haklısın saat 10.30da cevızlıbag da ılk yer gelmek ısteyenler ıcın gayet uygun.

PLaTiNuN
09/10/2009, 18:11
Bi seçenek daha var Levent metrocity'nin tam karşısında bombalanan HSBC binasını bilmeyen yoktur orası kullanılmadığına göre konvoy için uygundur...Evet görüşler?? :D

siyah rüzgar
09/10/2009, 21:00
arkadaşlar çağlayandaki miting bizi etkilemez sadece çağlayana giriş kapalı olur vede biraz o bölgede tatlı bir şıkışıklık olabilir o yüzden cevahirdeki buluşmayı iptal etmeye gerek yok derim çağlayanda oturan biri olarak. cevahir gayet uygundur

mm_isik
09/10/2009, 21:40
aynen Adem. Cevahir'deki buluşmayı iptal etmeye gerek yok bence de.
Zaten herkesde Tolga'nın telefonu var,en kötü irtibata geçilir o anlık çözüm üretilir

berkkk
09/10/2009, 23:38
arkadaşlar bende 3 kişi gelicem.cevizlibağda son buluşma noktası nedir acaba?

PLaTiNuN
10/10/2009, 09:40
GÜNCEL LİSTE

1-Elmedin ve eşi
2-PLaTiNuN
3-siyah_rüzgar
4-murat53
5-Alp
6-bedo
7-berkk +2 kişi
8-Cantona ve eşi
9-emrequzel ve abisi
10-superfat
11-EviLDoeR
12-gtosun
13-jarahar
14-JuzZz
15-mm_ısık ve eşi
16-GP COSKUN
17-34ozkankurtuldu34
18-Orion
19-ansaid

Buluşma yerlerimiz değişmemiştir arkadaşlar Cevizlibağ yeşil kundura karşısı Petrol Ofisi benzin istasyonunda buluşacağız oradan da konvoy halinde Cevahir AVM'ye geçilecek...

EviLDoeR
10/10/2009, 11:06
bravo valla tolga 1 günde sorun üretip hemen ardından hiç bişey yapmayarak çözümü bulmuşsun :) :) :) senin kesinlikle bir yerlere başkan olman süper sorun ve çözüm üretiyorsun :D:D:D

PLaTiNuN
10/10/2009, 11:08
Walla sorunu ben diil taksiciler çıkarmış murat :) Bi üyemiz uyardı çözümü kendim üretmedim yine herkese sordum ve sorun çözüldü bu yüzden senden başka yardımcısı olmaz :D:D:D

siyah rüzgar
10/10/2009, 12:26
Ercan (orion) arkadaşimizda cevizlibağda olacak bilgilerinize sunarim sayin başkan ve başkan yardimcisi.......

mm_isik
10/10/2009, 14:34
az kaldı buluşmaya :)

EviLDoeR
10/10/2009, 15:10
Walla sorunu ben diil taksiciler çıkarmış murat :) Bi üyemiz uyardı çözümü kendim üretmedim yine herkese sordum ve sorun çözüldü bu yüzden senden başka yardımcısı olmaz :D:D:D

tamam işte çözüm olarak bişey yapmadım yine aynı yere gidiyoruz tam istanbul gibi

Ercan (orion) arkadaşimizda cevizlibağda olacak bilgilerinize sunarim sayin başkan ve başkan yardimcisi.......

karar ver adem abi sende danışman mı yardımcı mı ??

bu arada şafak doğan güneş :D:D:D

PLaTiNuN
10/10/2009, 18:21
Herkes hazır sanırım yarın için beklemekten başka yapıcak birşey kalmadı :D

murat53
10/10/2009, 22:01
arkadaşlar bende cevizlibağdaki buluşma noktasına gelicem vatan kompitürün önü müsait oluyo 20 araç bile bekleme yapabilir. saat 10 gibi ben orada olucam inşanlah.

34ozkankurtuldu34
11/10/2009, 03:28
Son dakika gölü yedim yakin bir arkadaşimin dügünü var inaninki davetiye yi unutmuşum çok üzgünüm arkadaşlar aranizda olmayi isterdim iyi eglenceler bir dahaki sefere artik :( bir renki ve büyük yazmiyorum ilgili arkadaşlara önemle duyuruyorum bunu chat sayfasimi burasi neyse bundan sonra yazmam ve uyariyida görmedim ayrica neyse yinede uyari için teşekkürler ve iyi eglenceler sizlere...

PLaTiNuN
11/10/2009, 09:28
Canınız saolsun özkan bey bi daha ki sefere inşallah yine de haber verdiğiniz için teşekkür ederim yazı olayı içinde canınızı sıkmaya değmez olur böle şeyler :)

Umarım son dakika golü yiyen başka arkadaşımız olmaz şimdi çıkıyorum ilk buluşma noktasına doğru yola görüşmek üzere...Çok güzel bir gün bizi bekliyor :)

anvil
11/10/2009, 10:33
dün ben de istanbuldaydım ama akşam döndüm. gerçi uçakla gitmiştim ama.

ABNEW
11/10/2009, 14:25
dün ben de istanbuldaydım ama akşam döndüm. gerçi uçakla gitmiştim ama.

Bu aralar iyi geziyorsun Fatih :)

Buluşmayı organize eden ve katılan katılamayan tüm arkadaşlarıma teşekkürler, gün geçtikte buluşma ve katılımcı sayısı artmakta görüldüğü gibi:)

Resim çekmeyi unutmayın ;)
İyi eğlenceler...

34ozkankurtuldu34
11/10/2009, 15:19
Hepinize iyi eglenceler bunu cani gönülden istiyorum bir dahaki buluşmada kahveler benden cezaliyim çünkü :)

siyah rüzgar
11/10/2009, 19:27
cok ama cok guzel bır buluşma oldu. Her ne kadar yarısında katıldıysamda cok keyif aldım. Organize edenin emegine, katilanlarında ayagına saglık.

PLaTiNuN
11/10/2009, 20:01
Katılıyorum gerçekten çok sıcak ve eğlenceli bir buluşma oldu herkesin ayağına sağlık :) İstabul İstanbul olalı hiç görmedi böyle buluşma :D
Resimler ayrı bir başlık altında eklense daha iyi olur sanırım ben yeni bir başlık açıcam orda paylaşabilirsek daha güsel olur...

mm_isik
11/10/2009, 20:06
sizlere katılmamak mumkun deıl arkadaslar harıka oldu. herkesın elıne koluna gp sıne ayagına saglık. ultrasuper bır bulusma oldu. ayrıca tolga nın annesının ellerıne saglık tatlı super superdı:)

StrawBeeRy
11/10/2009, 20:13
fotolar bekliyoruz merak ettim şimdi :)

EviLDoeR
11/10/2009, 21:19
bide ben az konuşsaydım daha güzel olurdu ama işte çene vermiş allah ne yapayım :D:D:D

Elmedin
11/10/2009, 22:29
e hani resimler :D

gerçekten çok güzeldi çok eylendik. yemek öncesi 6km yürüyüş de herkese iyi geldi, herkes kurt gibi acıktı :D

anvil
12/10/2009, 08:53
https://forum.grandepuntotr.com/istanbul/13447-istanbul-neset-suyu-bulusmasi-10-numara-fotolari.html

Buradan devam edelim.