PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Camdaki çizik nasıl giderilir ?

Raistlin
24/09/2009, 12:14
arkadaşlar ön camımda küçük bi çizik olmuş sanırım aracı silerken...fakat her kullandığımda gözüme batıyo...çiziği giderme yöntemi bilen var mı veya gideren şirketler ? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

GP COSKUN
24/09/2009, 12:20
sadece cam üzerine çalışan bi kaç firma var
mesala carglass bunlar çşitli yöntemlerle hallediyolar ama genelde bulunması zor camlar için kullanıyolar bu işlemi çünki biraz pahalı
bence en iyi yöntem camı yenisiyle değiştirmen olacaktır
piyuasada cam çizikleri için satılan malzemeler olabilir kesinlikle itibar etme kardeşim

Raistlin
24/09/2009, 12:23
öyle çatlak gibi deil yahu =) sadece bezle silerken az bişi çizilmiş....yani saatlerde çizik fln olunca giderliyo ya bnada ön cam için bu işi yapan yer varmı diye sordum

serdar2362
24/09/2009, 14:39
Arabalarımızın camları özel imalat (kırılınca dağılmaz, basınca dayanıklı vs.) olduğundan piyasada pek onarım yapan yok diyebilirim. Zaten olsa bile inan camın fiyatı kadar para alırlar.

ABNEW
24/09/2009, 16:05
Çatlakları ve çizikleri gideren firmalar var ama fiyatları hakkında pek bir fikrim yok, denildiği gibi en kolayı yenisiyle değiştirmek sanırım...

StrawBeeRy
24/09/2009, 20:42
camdaki çizikler değilde plastiklerdeki çizikleri bauhaus ta satılan bir ilaç var cam içinde onu bir dene mert abi bir ihtimal belki gidebilir.

makeles
24/09/2009, 22:44
defalarca ince pasta atarak göze batmayacak hale getirebilirsin.. benim ön cama seken taştan oluşan minik minik çukurcuklar vardı.. kol kaslarımı geliştirerek baya bi yok ettim :) şimdi yerini bile bulmakta zorlanıyorum.. aşırı kirli iken silecek biraz çiziktirmişti onu da az bi kas gücüyle hallettim.. pasta işe yarayacaktır yalnız önce bi yerde dene mat bırakan pastalar var sanırım onlar biraz kalın sonradan matlığı geçirmek için yoruluyorsun.. derin bir çizik değilse halledersin bence..

keykavus
24/09/2009, 23:00
CAM ve AKRİLİK ÇİZİK GİDERİCİ TR De TEK !!!, #15959961 Gittigidiyor.com (https://urun.gittigidiyor.com/CAM-ve-AKRILIK-CIZIK-GIDERICI-TR-De-TEK_W0QQidZZ15959961#aciklama)
İşe yarar mı bilmem ama saygıdeğer arkadaşım ama denmek isterseniz bir bakarsınız. Saygı ve selamlarımla.