PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turtle Wax CİLA

ferruh25
22/09/2009, 22:35
ARKADAŞLAR BU KONUDAN DAHA ÖNCELERİDE BAHSEDİLMİŞTİ AMA BEN GENE DE SORMAK İSTİYORUM BUGÜN Turtle Wax Extreme Nano-Tech Polishing Wax ÜRÜNÜNÜ ALDIM DAHA ÖNCEDEN BAHSEDİLEN BİLGİLERE İSTİNADEN BU [U]ÜRÜNDEN ALAN VE KULLANANLARIN TECRÜBELERİNE İHTİYACIM VAR NASIL UYGULANACAĞI ÇİZİKLERE ETKİSİ ÖZELLİKLE KILCAL ÇİZİKLERE VE DE UYGULAMA SONRASI İZLENİMLERE DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATILIRSA BİLDİKLERİMLE GÜNCELLEŞTİRİP UYGULAMAK PİŞMAN OLMAMAK İSTİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİ BAYRAMLAR

ABNEW
22/09/2009, 22:50
ARKADAŞLAR BU KONUDAN DAHA ÖNCELERİDE BAHSEDİLMİŞTİ AMA BEN GENE DE SORMAK İSTİYORUM BUGÜN Turtle Wax Extreme Nano-Tech Polishing Wax ÜRÜNÜNÜ ALDIM DAHA ÖNCEDEN BAHSEDİLEN BİLGİLERE İSTİNADEN BU [U]ÜRÜNDEN ALAN VE KULLANANLARIN TECRÜBELERİNE İHTİYACIM VAR NASIL UYGULANACAĞI ÇİZİKLERE ETKİSİ ÖZELLİKLE KILCAL ÇİZİKLERE VE DE UYGULAMA SONRASI İZLENİMLERE DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATILIRSA BİLDİKLERİMLE GÜNCELLEŞTİRİP UYGULAMAK PİŞMAN OLMAMAK İSTİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİ BAYRAMLAR

Ferruh, ben de Meguiarsın boya korumasını 2 defadır aracımda uygulamaktayım.

Öncelikle aracı oto şampuanı ile güzelce yıkayıp kuruluyorum.Gölgede, yani sıcaklığın pek olmadığı ortamda uygulamaya başlarım.Bunun için öncelikle 2 adet mikrofiber bez alırım (Birisi uygulama pedi diğeri kurulama bezi) Uygulama pedine yeterli miktarda boya koruma sıvısı dökülüp dairesel hareketlerle boyaya iyice yedirmek gerekiyor.Zaten sıvı kurumaya başlayınca pedin araç yüzeyindeki hareketi iyice zorlaşır.Bundan sonra bu yüzeyi 5dk kadar kurumaya bırakıp başka bir yüzeye geçiyorum (Mesela tavanın yarısını yapıp daha sonra diğer yarısını yapmak gibi) Diğer kısım da bitince ilk kısımda boya koruma yaptığım yüzeyi (kurumuş olan) mikrifiber bezle güzelce siliyorum.Bu şekilde tüm araca parça parça uygulama yapıyorum,

Senin aldığın ürün için de benzer uygulama yapılır bence.Yine de ürünü kullanan arkadaşların yorumlarını da bekleyelim...

Ferruh, aşağıdaki konuya da bakmanı öneririm:
https://forum.grandepuntotr.com/arac-bakimi-ve-temizlik/42-turtle-wax-urunleri.html

ferruh25
25/09/2009, 22:30
Teşekkürler,arda

bayhan58
09/11/2009, 20:47
ya arda kardeş kullandığın ürünlerin isimlerini tam olarak yazar mısın?

kara kız
18/11/2009, 17:07
sonax ta uzun yıllar boyunca boya konru ustası olarak calıstımm..sunu unutmayın arkadaşlarr...profosyenelce yapılan uygulamalarla amatorce yapılan uygulamalar arasında daglar kadar farkvardırrr..sizin yani amotorce yapılan uygulamalar sadece makyaj görevi görür..gercek boya koruma..profesyonel ve gercek nano teknolpji urunlerle gercekleşir....