PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç yazılım güncelleme?

gadget
21/09/2009, 02:46
arkadaşlar,

bu gün bi arkadaştan 90 lık gp lerin serviste yazılımının güncellenmesiyle ilgili bişey duydum, hatta uzun süredir olduğunu söledi, bununla ilgili bilginiz var mı?

tam olarak duyduğum şöle bişey; 2008 sonu 2009 başlarında 90 lıklar iiçin daha verimli bir yazılım servis tarafondan yüklenmeye başlanmış??

ABNEW
21/09/2009, 15:15
Coşkun, yeni yazılım yüklemesi sürekli yapılabilmekte.Herhangi bir yazılım probleminde sistem son versiyon yazılımla (Zaten en son versiyon mevcutsa aynısı tekrar yüklenmekte) güncelleniyor.Servise danışırsan yardımcı olacaklardır...

clax22
21/09/2009, 23:11
ya bu yazilimlari nokia telefonlara yukledigimiz gibi evde bizde yukleyebilsek ne guzel olurdu.hatta acik kaynak kodlu olsaydi yazilimlar herkes kendine gore yazilimla oynayabilse ortaya custom puntolar ciksaydi

gadget
22/09/2009, 11:08
arkadaşlar sevisten öğrenince en son ne zaman güncelleme geldiğini sizinle paylaşıcam,
saygılar

mustafaf
22/09/2009, 17:03
bende bır donem 90HP'lerın yazılımlarının guncellendıgını duymustum.bu konuda endıse etmenıze gerek yok.yapılması gereken ıslemler, aracın sası numarasına gırıldıgı ıcın, servıse baska bır ıslem ıcın gıtsenız bıle, eger yapılması gereken bır guncelleme v.s. varsa, o ıslem gerceklestırılmeden baska ıslemler yapılamıyor.dolayısıyla gercekten gereklı bır guncellemeyse, sızın soylemenıze gerek kalmadan servıs ıslemı gerceklestırecektır...

SpyHunter33
02/03/2010, 08:15
Ben bu konuyu hortlatacam ( HORTTT ) kusuruma bakmayın...
dünden beri aklıma takıldı bu yazılım güncelleme konusu. güncellendiği zaman ne gibi farklılıklar olabilmekte misal yakıt oranı gaz tepkimesi gibi. Neleri değişmekte tabiki aracın beyninin daha verimli kullanmasını sağlamakla alakalı ama düşünüyorum tıkanıyorum :) güncelleme için servisime gidip hadi formatlayın mı demem lazım. Güncelleme için ne kadar ücret almaktalar. Bilgi verebilecek herkese teşekkrler..