PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çamurluk, Davlumbaz Sorunu

aykuting
16/09/2009, 00:51
Araçın ön lastiklerinin iç kısınında ki, davlumbaz ismi verilen parcaları ikinci kez değiştirmek istemiyorum, çok zayıf yağmurlu günlerde yolda biriken sudan davlumbaz kırılmış kopmus bir bölüme ve parca parça sanırım, sol önlastik içindeki karter motor tarafında ki ufak davlumbaz parcası yok, düşmüş sağlam kısmınıda tel ile tampona bağladım, şimdi komplemi değişcez yoksa sadece o bölüme tedarik edebilirmiyiz bilgisi olan var mı ? motora toz ve su gelmesinden korkuyorum...

ABNEW
16/09/2009, 08:58
Aykut, araçlarımızın çamurlukları çok dayanıklı değil maalesef.Dikkatli kullanmak gerekmekte.Çamurluklar tek parça halinde olduğundan herhangi bir problemde komple değiştirmek gerekmekte,

Bahsettiğin bölümü kapatmak için değişime gerek yok ama...

aykuting
16/09/2009, 09:09
Aykut, araçlarımızın çamurlukları çok dayanıklı değil maalesef.Dikkatli kullanmak gerekmekte.Çamurluklar tek parça halinde olduğundan herhangi bir problemde komple değiştirmek gerekmekte,

Bahsettiğin bölümü kapatmak için değişime gerek yok ama...

ne yaplayız sizce pratik bi yöntem var mı ?

Tek yani sadece sol ön davlunmazın fiyatı ne kadar bilen var mı satılır heralde sadece tek tarafı

ABNEW
16/09/2009, 22:29
Aykut, servis dışında birşeyler arıyorsan sağlam çamurluk üstündeki o dikdörtgen açıklığa kaportacilar-tamirciler bir parça ekleyebilirler kolaylıkla.Çamurluk fiyatı ise yetkili servislerde 100TL ye yakındı yanlış hatırlamıyorsam...

Erdem Bozdağ
17/09/2009, 00:52
en iyi sanayide oraya güzel bir parçayla kapattırmak eskisinden sağlam oluyor

aykuting
17/09/2009, 13:37
Bende kendim bi parca ekleyeceğim oraya elim yatkın bu işlere bakam becerebilcekmyim:D

Bende kendim bi parca ekleyeceğim oraya elim yatkın bu işlere bakam becerebilcekmyim:D

Ve başardım süper bi davlunmaz yaptım su an eskisiden sağlam:D kontrapilek denen madde ile nasıl mı merak edip ve böyle bi sorunu olana anlatırım :D