PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ufak Göçük

Ogulcan.Öğüt
13/09/2009, 22:09
Çocuklar kapının önünde oynarken ön camurluga taş gelmişş cok ufak bi göçük cok dikkatli bakmayınca görünmüo ama pinpirikliyim işte boyasız onu yaptırmanın bi yolu varmıdır :S

Ah-MeT
13/09/2009, 22:57
Geçmiş olsun Oğulcan, Çocuklardan bende zamanında çok cektim:) garaj yaptım kurtuldum şimdi...

Nasıl bir göçüktür şimdi burdan bir yorum yapsak ezbere olmaz, en iyisi bir kaç kaportacıya götürüp sormak en mantıklısı.

berkeraaa
13/09/2009, 23:53
göçükler kolayca çözümlenebiliyor.....iyi bir kaportacı rahatça halledecektir o kadar ufak bir göçüğü....

Ogulcan.Öğüt
14/09/2009, 19:38
Teşekkürler Götürüyüm en iyisi boyasız olur inşş ;)

Raistlin
14/09/2009, 19:58
Teşekkürler Götürüyüm en iyisi boyasız olur inşş ;)

bnm dier arabada olma hiçbişey yapmadan direk kaskon varsa autoking'e fln git direk küçük hasar olarak bedavaya yapıolar sıfır gibi oluo =)

Ogulcan.Öğüt
14/09/2009, 20:40
Kaskom Var yarın gidiyim o zaman Teşekrlerr =)

ShowNoMercy
14/09/2009, 22:40
Geçen yıl arabada park halindeyken arkadan bir pikap değmiş,sağ arka çamurlukta el kadar bi göçük oluşmuştu.Auto King e gittim.Tamir olmayacağını,mini hasardan çamurluğu komple söküp boyayacaklarını söylediler.Kıyamadım ve boyatmadım.Ertesi gün Fiat servisine gittim sağolsun orda iki tane usta bi saat felan uğraşıp göçüğü düzelttiler.Eskisi gibi olmadı.çok az belli ama komple çamurluğun boyanmasından iyidir bence.Auto Kinglere güvenmiyorum artık.

erdta
15/09/2009, 11:51
Arkadaşım,
Autokinge gitmeden önce bir kaç defa düşün istersen çünkü forumda bir çok şikayet mevcuttu, kaş yapayım derken göz çıkarıyorlar sanırım. Sonrada canınız daha cok sıkılmasın.

Raistlin
15/09/2009, 12:22
Arkadaşım,
Autokinge gitmeden önce bir kaç defa düşün istersen çünkü forumda bir çok şikayet mevcuttu, kaş yapayım derken göz çıkarıyorlar sanırım. Sonrada canınız daha cok sıkılmasın.

o bölgeden ve ustaların farklılığından kaynaklanıyor malasef...bölgende bulunan autoking durumunu bi araştır...ben bursada yaptırdım canavar gibi yaptılar boyacıya göstermiştim o dahi anlayamadı gerisini düşünün..

atombak
15/09/2009, 12:55
Autoking den faydalanmak için hangi kaskaoya yaptırtıgımız farkediyormu ?

krakercocuk
16/09/2009, 20:26
Autoking den faydalanmak için hangi kaskaoya yaptırtıgımız farkediyormu ?

bu durum yaptırdığınız kasko poliçesinde size sunulan faydalar arasında yazıyorsa yararlanabilirsiniz..poliçenizi inceleyin...şayet yeni kasko yaptıracaksanız bu özelliği mevcut olan sigorta şirketi tercih edin..örneğin başak sigorta

Çocuklar kapının önünde oynarken ön camurluga taş gelmişş cok ufak bi göçük cok dikkatli bakmayınca görünmüo ama pinpirikliyim işte boyasız onu yaptırmanın bi yolu varmıdır :S

göçük olan kısmın boyası kalkmamışsa kimi servisler veya ustalar bu durumu vakumlama tekniği ile boya ve vurdu kırdı yapmadan çözebiliyor..araştırın