PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İçim karardı =(

ecstasy
09/09/2009, 06:53
Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve sorunları okuyunca gerçekten içim karardı.3 aydır gp kullanıyorum.kapı kolu torpido gibi sorunlar bendede var ama büyük sorunlarında kronik oldugunu görünce cok sıkıldım.aküm bitti gecenlerde takviye kablosuyla hallettim.yarın akü almak için servise gidicem,sizden istediğim servise gitmişken garantiside daha bitmemişken neler yaptırayım neleri kontrol ettireyim sık arıza yapan ve maliyeti fazla olan neler var çünkü az kaldı uzatılmış garantiside bitecek.
yardım ederseniz sevinirim.
şimdiden tesekkurler ...

femoli
09/09/2009, 09:40
Öncelikle merhaa ,

İçinizi karartmayın araçta aman aman bir sorun yok biraz şans meselesi ;)

Aracınızı servise götürdüğünzde direksiyon, ön takıma ve motora genel kontrol yapsınlar yeter illa şuraya baktırın diyebileceğim bir yer yok ..

effect1903
09/09/2009, 09:43
Soner foruma hoşgeldin, bende Afyonluyum hemşehriyiz yani :) Yazdığın sorunlar bence büyütülecek sorunlar değil. Akü zaten bir arıza değil bittiğinde değişmesi gereken bir parça. Garanti devam ediyorsa servise gitmişken city motorunu ve ön takımları da kontrol ettir bence. Ben birkaç kez sadece fiyat sormak için gittim servise ama çok yüksek fiyatlar istiyorlar.

ABNEW
09/09/2009, 13:34
Soner hoşgeldin,

Araçlarımızda zaman zaman problemler çıksa da bence hiçbir kriterde sınıf standartlarının altında değil.Akü nün problemli olması daha çok akü üreticisiyle alakalı.Eğer kapı kolu ve torpidoda problem varsa bunları göstermen yeterli.Bir de servo motorla ilgili bir problem olmuşsa bu parça da kontrol edilebilir belki,

Keyifli forumlar...

h k
09/09/2009, 17:08
Diğer mesajınızdan anladığım kadarı ile aracınız dualogic.
otomatik vitesin yeni yazılımı versiyonu falan varsa onu yüklesinler , pek çok arkadaş sıkıntı çekti o konudan. imkanınız varsa garantiyi uzatın.

ecstasy
09/09/2009, 20:17
tesekkurler arkadaslar yorumlarınız için , kapı kolu falan mesele deıl büyük sorunlar canımı sıkmıstı oda sans ewet.ilk işim garantiyi uzatmak olacak ardından city motorunu ve ön takımları da kontrol ettircem ve otomatik vitesin yazılımını sorucam =))

Soner foruma hoşgeldin, bende Afyonluyum hemşehriyiz yani :) Yazdığın sorunlar bence büyütülecek sorunlar değil. Akü zaten bir arıza değil bittiğinde değişmesi gereken bir parça. Garanti devam ediyorsa servise gitmişken city motorunu ve ön takımları da kontrol ettir bence. Ben birkaç kez sadece fiyat sormak için gittim servise ama çok yüksek fiyatlar istiyorlar.

hosbulduk hemşo sagol =)

stotinka
11/09/2009, 16:49
aracım 2006 model dynamic 2007 çıkışlı 2007 şubatında teslim aldım şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım her kullandığımda zevk alıyorum grande puntomu İYİKİ ALMIŞIM