PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp Ses Tuşu

Ogulcan.Öğüt
06/09/2009, 21:01
Bi abim Punto aldı yeni ama teyp ses açmaa tusu yuvarlak tuş asırı deforme olmuş . o parçayı nerden temin edebilirim .

kukart
07/09/2009, 00:23
yerinden çıkar komple kazı siyaha boya (veya siyah oje ile güzelce fırça izi bırakmayacak şekilde boya vernikle...) kurut içindeki ayakları kırmadan yerine tak biraz parlak olacak ama o parçayı tek balına bulamassın
tek yapman (yapmaman gereken) çalmak :)

OzzY
07/09/2009, 00:54
tuş takımı bütün haldeydi sanırım. 2 sene kadar öncede 40 tl civarıydı

Ogulcan.Öğüt
07/09/2009, 01:35
En iyisi boyamak sanırım :D

berkeraaa
07/09/2009, 02:46
daha şık bir tavsiye verebilirim size...emek harcanırsa güzel olabilir ;
tüm tuş takımlarını sökün ve bir miktar sıcak silikon ile birkaç mt kumaş , kadife vb. bir kaplama malzemesi ile tüm tuş takımını kaplayın...böylece hem şık hemde 0 bir tuş takımına sahip olursunuz....

webercis
08/09/2009, 03:44
benim direksiyondaki ses tuşundan sesi artırmaya çalışırken "pause" yapıyor.kısmaya çalışırken artırıyor arada bir.neden kaynaklanıyor acaba?

dhcandan
10/09/2009, 01:49
tuş takımı bütün haldeydi sanırım. 2 sene kadar öncede 40 tl civarıydı
Acaba tüm tuş takımını nereden temin edebiliriz bir fikriniz var mı?

OzzY
10/09/2009, 04:49
Acaba tüm tuş takımını nereden temin edebiliriz bir fikriniz var mı?
servisten veya blaukpunt servisten :)

zep
10/09/2009, 10:17
benim direksiyondaki ses tuşundan sesi artırmaya çalışırken "pause" yapıyor.kısmaya çalışırken artırıyor arada bir.neden kaynaklanıyor acaba?

aynen bende de var o sorun ,hatta ek olarak kanal değiştirme tuşuna bastığımda yandaki src tuşuna basmış gibi algılıyor radyodaysa fm1 den fm2 ye ,cd de ise aux a geçiyor.

webercis
15/09/2009, 05:26
aynen bende de var o sorun ,hatta ek olarak kanal değiştirme tuşuna bastığımda yandaki src tuşuna basmış gibi algılıyor radyodaysa fm1 den fm2 ye ,cd de ise aux a geçiyor.

EE yokmu bunun çaresi beyler bayanlar.........Kimse sesimizi duymuyor

atombak
15/09/2009, 13:03
EE yokmu bunun çaresi beyler bayanlar.........Kimse sesimizi duymuyor,

Aynı dert bende de var... Sanırım servislik :(

anvil
15/09/2009, 13:17

bende de aynı. bazen sesi kısmaya çalışırken ses açılıyor. teybin ekranına bakıyorum rakamlar yukarı gidiyor. dün servise gösterdim. sanırım onlarda denk gelmediğinden çözüm bulamadılar. şu an iyi ama. bakalım tekrar olacak mı. belki kurcalamaları iyi olmuştur.

batuhann80
15/09/2009, 13:24
benim tahminim direksiyondaki tusların içinin temizlenmesi gerekebilir...
nede olsa elleriz terli oluyor bazen yaglı gibi..tusun içine gecen ve zamanlaolusan katran belkide basılan tustan gerilim alıp aktarımda buluyordur...
acaba tam anlatabildim mi? :D
evdeki kumandalar gibi yani... :D

anvil
15/09/2009, 13:57
nede olsa elleriz terli oluyor bazen yaglı gibi..tusun içine gecen ve zamanlaolusan katran belkide basılan tustan gerilim alıp aktarımda buluyordur...

anladım ben :D. nadir abi de ıslak bezle silindiyse ondan da olabilir demişti.

webercis
16/09/2009, 18:57
ilginiz için teşekkürler ama bence bu daha karmaşık bir problem

aslan5844
02/12/2009, 18:13
slm benimde aynı sorunum vardı sökup temızledım duzeldı byy