PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba, direksiyon sorunu

birkan
26/08/2009, 00:02
Arkadaşlar merhaba,
benim direksiyon hışırdamaya başladı, acaip moralim bozuldu valla, servise götürücem haftasonu, size de bi danışayım dedim, düzelir mi acaba?

Erdem Bozdağ
26/08/2009, 03:28
Birkan direksiyon zaten kronik sorun.en kısa zamanda servise götürüp baktır hallederler.Tercihan kavalıkdereye tercih etmeni öneririm

Cihani servise gittikten sonra sorun çözülürmü demek istemiş heralde ben başka anlam çıkaramadım :)

Bülent10
26/08/2009, 09:18
Birkan acil serivse gitmeni öneririm Allah korusun direksiyon bu ...

KaGaN
26/08/2009, 09:33
City sorunu olabilir kronik bir problemdir garantiniz bittiyse dahi ücretsiz değiştirebilirisiniz..Eğer ücretsiz değişimi kabul etmezlerse ki bu cok zor city motoru fiyatı işcilik dahil 1700 lira gibi bi rakam
ama dediğim gibi eğer sorun city motorunda ise zorlayın ücretsiz değiştirirler...

birkan
26/08/2009, 13:51
tamam arkadaşlar teşekkürler,
garanti devam ediyor, servise haftasonu götürücem, gelişmeleri yazarım aynı sorunu yaşayanlar için..

harunozbey
27/08/2009, 23:09
peki bu city sorunu nasıl oluşuyor? benim araçta city tuşu çalışmıyor, yani ışık yanıp sönmüyor, ama direksiyon o tuşu ne türlü basarsan bas sola çok kolay tüy gibi dönüyor, fakat sağ tarafa zor dönüyo. yani diyeceğim şudur, city sorunu yaşayanların city tuşuna basınca direksiyon ışığı göstergede benimki gibi yanmıyormu? benim yaşadığım gibi sola kolay, sağa zor dönen direksiyon hiç böle bişeyle karşılaşan oldumu acaba?

ENG06
28/08/2009, 18:10
yanada bilir arkadaşım nitekim benimkinin ışığı yanıyordu yolbilgisayarında ikaz veriyordu hatta dreksiyonda gayet yumuşak oluyordu. servise gösterdim arızalı dediler (ankara fiat kartaş) 2006 model 37 000 garantisi bitmiş aracımın city motorunu ücretsiz!! değiştirdiler. sende servise göstersen iyi olur harun sanırım senin motorundada bir sıkıntı var