PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka fren lambası

erdta
25/08/2009, 02:20
Arkadaşlar,
Ben aracımı mayıs sonunda aldım. Arabayı kullandıktan yaklaşık bir hafta sonra spoylerin hemen altında bulunan üst fren lambasının plastiğinde bir tabaka çok az kalkmıştı, silecek çarpıyo diye düşündüm pek üzerinde durmadım ancak iki gün önce ğlastik sol taraftan bir parça düşmüş. Daha detaylı incelediğimde gördüm ki plastik çatlıyor. Herhangi bir darbe yok zaten oraya darbe gelme şansıda pekyok. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu. 3 ayda bu hale gelebilir mi? Ayrıca bu parçanın fiyatı nedir bilen var mı?

femoli
25/08/2009, 10:54
Erdem istersen bir servisle görüş eğe montaj hatası kasma veya başka bir durum varsa garaniden değiştirebilirler (pek sanmıyorum ama ) denemekte fayda var ;)

erdta
27/10/2009, 09:10
Arkadaşlar,

Sorunları yazarken çözümüde eklemek oğru olur diye düşündüm biraz eski bir konuydu ancak ben aracı küçükyalı Birmota götürdüm garantiden değişimi yaptılar. Ayrıca güler yüzlü ve bilgilendirici hizmetleri içinde teşekkür ederim.

femoli
27/10/2009, 10:02
Sevindim bu olaya :) hadi geçmiş olsun ..

serdar2362
27/10/2009, 15:56
Arkadaşlar,

Sorunları yazarken çözümüde eklemek oğru olur diye düşündüm biraz eski bir konuydu ancak ben aracı küçükyalı Birmota götürdüm garantiden değişimi yaptılar. Ayrıca güler yüzlü ve bilgilendirici hizmetleri içinde teşekkür ederim.

İnce düşünüp buraya sonuç bildirmen çok hoş. Teşekkürler.