PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Yönetimine Sesleniyoruz...

anlgnydn
19/08/2009, 09:07
Evet arkadaşlar ben yeniyim bu forumda bunu sölemek bana düşermi bilmiyorum ama yaklasık 3-4 aydır burdayım ama aktif olarak yaklaşık 1aydır sizlerle görüşüyoruz fakat bu süre içinde İzmir'den buluşma konusunda bikere bile mesaj görmedim malesefki. Enazından Ramazan ayında bir iftar programı yapılabilir diye düşünüyorum.
Burdan yönetimdeki arkadaşlara sesleniyoruz biraz ilgi ve alaka gösterilmesi konusunda.(Bu konuyu İstanbul başlıgında konuşmamızdan dolayı açmış bulunmaktayım.)
Saygılar.

vedatx
20/08/2009, 10:25
sesimizi duyan yok galiba.

anlgnydn
20/08/2009, 10:36
sesimizi duyan yok galiba.

vala bende bu soruyu sorduktan sonra hiçbir şey yazmadım bakalım nereye kadar diye ama herhalde gidişat sakat baksana tık yok

gakkan
20/08/2009, 20:57
izmirliler olarak burada bi toplanalım hele , yeter sayıya ulaşınca ayarlarız bişeyler arkadaşlar;)

AGUS
20/08/2009, 23:11
Sayın arkadaşlar... İzmir gurubu olarak malesef bu konuda diğer illerimize göre daha pasifiz biz bunu siz henüz daha yeni anladınız ama ben epey bir süredir bunu bir şekilde dile getirmeye çalışıyor idim ama malesef sanırım sitenin izmir köşesi tatil mıodunda ya da okuyanın işine gelmediği için cevaplama lutfünde bulunma konusunda biraz işgüzar... neyse gelelim konuya ben her zaman varım arkadaşlar.... güzel bir organizasyon ayarlayalım şöyle izmir içinde bir yerlerde... daha sonrada bir konu açıp liste hazırlayalım gelen gelir herkesin keyfi bilir.... biz bir avuç insan olması gerektiği tadında buluşup eğlenip geliriz... saygılar...

Genius
20/08/2009, 23:40
Valla buluşmayı bende çok istiyorum ama Ağustos ayından itibaren yokum ve kalan günlerimde çok sıkışık. Yoksa bir iftar yemeği gayet mantıklı.

anlgnydn
21/08/2009, 09:27
en azından bu başlık altında izmirliler toplanırsak bir program yapabiliriz.Engin abi ayarlarsak Agustos sonuna kadar toplaşırız.

anvil
21/08/2009, 09:31
eskiden izmir grubu çok aktifti ama ne olduysa bir soğukluk var sanki herkeste. ben izmirde geldiğimde de bir buluşma olur diye bekliyordum. çünkü aynı dönemde bayağı bir kişi izmire gelecekti dışardan. ama ne ses vardı ne seda. umarım en kısa zamanda eski günlerinize dönersiniz arkadaşlar.

femoli
21/08/2009, 11:13
Bizim geldiğimizde misafirperverliklerini göstermişlerdi ama herhalde bu aralar herkes iş güç teleşında siteye bile pek bakamaz olmuş .. neyse kısa zmanda düzelirsiniz inşallalh diyorum..

mert35
21/08/2009, 11:49
ilk katılışım olucak sabırsızlıkla beklıyorum..saygılar.

AGUS
21/08/2009, 20:34
evet arkadaşlar madem iftar yemeği istiyoruz anlaşılan... biraz araştıralım bakalım ama bütün arkadaşlar bulmuş olduğumuz imkanları paylaşır aralarından birini seçer gün ve tarih konusunda anlaşır olayı icraaya geçeriz... bana katılan !!??

JASMINE
21/08/2009, 20:54
eskiden izmir grubu çok aktifti ama ne olduysa bir soğukluk var sanki herkeste. ben izmirde geldiğimde de bir buluşma olur diye bekliyordum. çünkü aynı dönemde bayağı bir kişi izmire gelecekti dışardan. ama ne ses vardı ne seda. umarım en kısa zamanda eski günlerinize dönersiniz arkadaşlar.

Evet Fatih önceden konuşmamıza rağmen hasta olmam ve sizin geldiğiniz zamanda hastanede yatıyor olmam nedeniyle çok üzülerek sizinle ilgilenemedim. Fakat yavaş yavaş eski durumuma döndüğüme göre bir sonraki İzmir seyahatinizde kesinlikle güzel bir organizasyon yaparız :)

Bizim geldiğimizde misafirperverliklerini göstermişlerdi ama herhalde bu aralar herkes iş güç teleşında siteye bile pek bakamaz olmuş .. neyse kısa zmanda düzelirsiniz inşallalh diyorum..

Ben burdayım Mehmet'cim. Kısa bir süre kendi adıma olumsuz durumlardan dolayı sadece fiziksel olarak son aktivitelere katılamadım. Fakat o zor durumlarda bile 3 senedir olduğu gibi yine forumdaydım. :) Hem Ankara iftar yemeğine de ani bir baskın yapabilirim. Sen şemsiyelerden uzak dur yeter :)

3 senedir devam eden harika bir İzmir ekibi var. En kısa zamanda yeni arkadaşlarımızında katılıcağı çok güzel bir organizasyon ile özlenen İzmir görüntüleri ile karşınızda olacağız :)

ABNEW
21/08/2009, 22:09
Organizasyonla ilgili başlık açıldığına göre buraya buyrun arkadaşlar :) :

https://forum.grandepuntotr.com/izmir/12724-izmir-ekibi-haydi-iftara.html

krakercocuk
27/08/2009, 18:17
ekibimizin hiçbir zaman parçalanmayacağını umut ediyorum..gayet güzel bir şekilde bugüne kadar buluşmalar-aktiviteler yapıldı. benden öncede benden sonrada..benım askerde olmam ve diğer yöneticilerin hastalık, iş güç vs.. durumlarından dolayı bazı aksaklıklar olmuş olabilir.. görüldüğü üzere bu gibi durumlar geçicidir(yasemin abla tekrar geçmiş olsun bu arada) iftar buluşmasıyla izmir ekibi tekrar ayaklanacaktır..gayet de iyi bır katılım söz konusu şuan için. izmirde ortalama her haftanın bazı günleri mini buluşmalar yapılmaktadır ancak bunlar foruma pekde aksedilmemektedir. arkadaşlık dostluk izmirde bir başkadır.;)