PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güvenilk Paketi?

volkanmet86
05/03/2007, 12:30
arkadaşlar fiatın sitesinde emotion modeli için güvenilk paketi yok. forumda bazı arkadaşlar yazmışlar..o paketin özellikleri nele:icon_smile_question rdir?

Linos
05/03/2007, 12:33
Güvenlik paketi sadece 95 hp benzinli ve 90 hp dizel araçlarda kullanılıyor! Diğer motor seçeneklerinde emotion da olsa güvenlik paketi gibi bir seçeneğin yok!

Güvenlik paketi; ESP, ASR, Hillholder, MSR, HBA elemanlarından oluşmaktadır...

Bu elemanların ne işe yaradığını öğrenmek için de alialgan arkadaşın açtığı konuya gözatabilirsin!..
https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=712

AWD
05/03/2007, 12:33
emotion da konfor paketi yok güvenlik olması lazım

volkanmet86
05/03/2007, 12:39
Güvenlik paketi sadece 95 hp benzinli ve 90 hp dizel araçlarda kullanılıyor! Diğer motor seçeneklerinde emotion da olsa güvenlik paketi gibi bir seçeneğin yok!

Güvenlik paketi; ESP, ASR, Hillholder, MSR, HBA elemanlarından oluşmaktadır...

Bu elemanların ne işe yaradığını öğrenmek için de alialgan arkadaşın açtığı konuya gözatabilirsin!..
https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=712

tamam bende onu diyorum 90hp emotion 1.3mj almayı düşünüyorum ama ne sitesinde nede broşüründe rastamadım. bunlar standart olmasın?

volkanmet86
05/03/2007, 12:41
ewet şimdi bi daha inceledim güvenlik paketindeki bütün özellikler emotion da standart:poster_oops:

SeZAr
06/03/2007, 23:49
arkadaşlar fiatın sitesinde emotion modeli için güvenilk paketi yok. forumda bazı arkadaşlar yazmışlar..o paketin özellikleri nele:icon_smile_question rdir?

Artık mango turuncu diye bir renk üretilmiyor arkadaşım ....

Linos
07/03/2007, 00:02
Artık mango turuncu diye bir renk üretilmiyor arkadaşım ....

Bunu hangi mesaj üzerine yazdın, anlayamadım! Hiç bir yerde mango turuncu diye bir şey geçmiyor ki???

ABNEW
07/03/2007, 00:20
Bunu hangi mesaj üzerine yazdın, anlayamadım! Hiç bir yerde mango turuncu diye bir şey geçmiyor ki???

:D
Belki farklı bir konu başlığında sormuştur önceden konuyu açan arkadaş...

matrox
07/03/2007, 02:17
arkadaş mango turuncu inşallah diye imza atmış galiba o yüzden mango turuncu yok artık diye söylemiş
gerçekten de artık yok

volkanmet86
07/03/2007, 09:55
arkadaş mango turuncu inşallah diye imza atmış galiba o yüzden mango turuncu yok artık diye söylemiş
gerçekten de artık yok

bu konu neden hortlamış yaws?:icon_razz:

eğer hali hazırda varsa mango turuncu ilk tercihimde ondan yazmıştım yoksa kırmızı:friendship: