PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soru : Ramazan Programı

Cantona
14/08/2009, 13:20
Arkadaşlar Ramazan için bir programınız varmı????Varsa Gp ci arkadaşlar için duyuru yapalım....

femoli
14/08/2009, 13:36
Valla ankara için bir şeyler olacak hem ramazan iftar için hemde ramazandan sonra mangal tarzı tüm organizeyi oturtup öyle haberdar edeceğim ;)

Erdem Bozdağ
14/08/2009, 13:50
Evet Mehmet abi ya ramazanı boş geçmeyelim yapalım güzel bir iftar.Açtık arayı baya

mustafaf
14/08/2009, 13:54
bızde de var ramazanın sonuna dogru bır ıftar yemegı :)

PLaTiNuN
14/08/2009, 15:35
Walla istanbul' dan başka her ilden cevap gelmiş :D Şimdilik bi program yok çünkü tatiller bitmedi servisle muayneyle uğraşan arkadaşlarda var foruma katılım çoğaldığında mutlaka yaparız diye düşünüyorum...

anlgnydn
14/08/2009, 17:26
vala ben izmir'den hiçbir cevap görmedim daha. izmir yönetimi uyumasın bişiler yapsın istiyoruz ;)

WiSTaRiA
14/08/2009, 19:49
Merhabalar arkadaşlar. Ben Tekirdağda ikamet ediyorum ama istanbul organizasyonu yapalım diyorum. İstanbulda nekadar GP ci varsa buluşalım... Sevgiler saygılar...

siyah rüzgar
14/08/2009, 21:20
istanbulda elbetki olacak program tolganın dedii gibi siteye biraz daha katılım olsa daha kalabalık olur he şimdi olmaz mı derseniz bizden 3 kişi her zaman hazır ben tolga(platinun) ve ercan (ansaid) ama ercan ve benim servis işlerimiz var ramazanda biter düşüncesindeyim.

AGUS
14/08/2009, 21:22
vala ben izmir'den hiçbir cevap görmedim daha. izmir yönetimi uyumasın bişiler yapsın istiyoruz ;)

anıl bence izmirden ümidi kes derim ben nedeni ortada son vakitlerde yaşananlardan sonra... ama hala ben burdayım anıl '' punto35 '' burda sen burdasın eee daha ne ?? biz yine bişeyler düşünelim konu açar punto35 gelen gelir geleeyende ne isterse onu yapar...!!! 3 kişi de olsa olmadı 2 kişi de olsa hatta ve hatta 1 kişi bile olsam buluşmanın kralını yapar geçeriz hiç süphen olmasın... :D:D:D

JASMINE
14/08/2009, 22:29

Geçen sene oldukça keyifli bir iftar buluşması olmuştu. Bu senede İzmir'de de iftar buluşması olacaktır inşallah. Umarım ki her seferinde geleceğini söyleyip gelmeyen arkadaşlarımız bu sefer gelirler. Tabiki yönetiminde bir şeyler yapması lazım. Bizim buluşma olsun dememizle olmuyor. 2-3 kişilik ufak buluşmalar İzmir'de adet oldu. Bu sefer büyük bir buluşma için başkanımız iyi bir organizasyon yapar diye ümit ediyorum. Sonradan vazgeçilmeyecek iyi bir şeyler bekliyoruz...

anlgnydn
17/08/2009, 12:08
vala bencede yönetime sesleniyoruz ozman ramazanda güzel bir iftar organizasyonu bekliyoruz.

siyah rüzgar
18/08/2009, 09:10
hadi kardeşiim yokmu istanbulda organizasyon iftar yapalım teraviye gidelim.

JASMINE
18/08/2009, 18:22
anıl bence izmirden ümidi kes derim ben nedeni ortada son vakitlerde yaşananlardan sonra... ama hala ben burdayım anıl '' punto35 '' burda sen burdasın eee daha ne ?? biz yine bişeyler düşünelim konu açar punto35 gelen gelir geleeyende ne isterse onu yapar...!!! 3 kişi de olsa olmadı 2 kişi de olsa hatta ve hatta 1 kişi bile olsam buluşmanın kralını yapar geçeriz hiç süphen olmasın... :D:D:D

Sezgin senin ve Anıl Günaydın'ın burada olduğu belli de. İzmir'in Başkanı olan Punto 35 Anıl maalesefki yok. Siz dışarıda görüyor olabilirsiniz fakat ben uzun bir süredir forumda göremiyorum kendisini. Başkan olarak buluşmayı o yapacağına göre sanırım bu konuyla da ilgilenmesi gerekecek.

Ayrıca sürekli olarak son vakitlerde yaşananlardan sonra diye eski konuları ısıtıp ortaya sunmakta pek hoş değil düşüncesindeyim.

ABNEW
18/08/2009, 18:28
Ankara&Mersin&İzmir aradan çıkın da şu İstanbullu arkadaşlar kendi başlıklarında birşeyler yazsın ve buluşsun :)

keykavus
19/08/2009, 00:10
Eskişehir'li arkadaşlar bir iftar programı düzenleyebilir miyiz?

anlgnydn
19/08/2009, 09:08
Ankara&Mersin&İzmir aradan çıkın da şu İstanbullu arkadaşlar kendi başlıklarında birşeyler yazsın ve buluşsun :)

haklısın abi burayı işgal ettik biz istanbullulardan daha çok konusuyoz bu konu hakkında :D
İzmir bölümüne ben bu konuyu yansıttım ;)

siyah rüzgar
19/08/2009, 09:34
arkadaşlar siz sıkmayın kendinizi biz sizin konuşmalarınız arasında bile buluşma ayarlarız :)

EviLDoeR
19/08/2009, 11:58
arkadaşlar siz sıkmayın kendinizi biz sizin konuşmalarınız arasında bile buluşma ayarlarız :)

katılıyorum

ayrıca tophane buluşmasında çok istememe rağmen iş için şehir dışına gittiğimden dolayı katılamadım ve platinun arkadaşa borcum kaldı gibi bişey oldu ama bu sefer yapılan iftarı kaçırmam ve aranızda olmayı çok isterim yer gün ve tarih verin yeter diyenlerdenim (saat belli zaten) :) :) :)

siyah rüzgar
19/08/2009, 14:04
iftar sonrası toplu teravih namazı var :) ayarlarız ramazanda merak etmeyin.

PLaTiNuN
19/08/2009, 14:30
Link iyice geyiğe dönüştü iyi mi :D Gerçekten bir program yapmalı femoli'nin açtığı bir anketin aynısını istanbul içinde açalım ve görelim tarih için ne gibi fikirler çıkıyo...
Adem abi tamam söz içinde kalmıcak iftardan sona kimse teravihe gelmezsede ben gelicem :))))

siyah rüzgar
19/08/2009, 15:02
adem abi tamam söz içinde kalmıcak iftardan sona kimse teravihe gelmezsede ben gelicem :))))

:d