PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : performans komple egzos ??

tempesty
05/03/2007, 02:44
arkadaşlar ben puntoma komple performans egzos kiti taktırmak istiyorum ama arabanın sesinde en ufak bir değişiklik olmasını;yani bağırmasını istemiyorum :confused:

yaf acaba böyle bir malzeme satılıyormu böyle bir marka sistem egzos varmıdır gerçekten piayasa da bilemedim ben :(

acaba bu şimdi sanki ''ben denize girmek istiyorum ama ıslanmak istemiyorum bilader'' demek gibi mi oldu ?? :poster_oops:

:(

Auto engineeR
05/03/2007, 03:24
dediğin profesyonelcec bişi ama bildiğim kadarıyla ses artışı olmadan güç artışı zor.
millet sadece ses için perf egsoz takar sense ses olmasın ama perf olsun diosun :)

tempesty
05/03/2007, 03:29
evet kardeş walla sende çok haklısın ama ben arabadan çıkan o sesle ne hastanedeki işime ne de evime gidebilirim walla halimiz nolur sonra :)

Auto engineeR
05/03/2007, 03:48
bununla uğraşacağına chip işine girsen daha karlı we kolay, ayrıca pratik we geri dönüşümlü olur
zaten egsozdan alacağın güç max ama max 10 hp olur.10 bile imkansız diyim

tempesty
05/03/2007, 03:50
benzinli 77 hp motorda harcadığın paraya geri aldığın beygir miktarı değmez yazıyordu forumda bende vazgeçtim işte böyle egzos,filtre,egzantrik mili olmazsa dediğin gibi chip falan uğraşmayı düşünüyorum aslında ma değsin yani bari 100 hp falan olucaksa ok :S

Auto engineeR
05/03/2007, 03:56
benzinli 77 hp motorda harcadığın paraya geri aldığın beygir miktarı değmez yazıyordu forumda bende vazgeçtim işte böyle egzos,filtre,egzantrik mili olmazsa dediğin gibi chip falan uğraşmayı düşünüyorum aslında ma değsin yani bari 100 hp falan olucaksa ok :S

yok abi doğru söyleniyor chipten yüksek bişi bekleme.
benim söylediğim şey şu : chipten de 5-10 hp alırsın; egsoz egzantrik hawa filtresi ws de 5-10 hp alırsın. yalnız hem daha pahalıya patlar hem pratik değil hem geri dönüşü yok.
ha ben chipimi yaptım, daha fazla güç almak istiyorum dersen ok egsoza falan gir derim.
benim fikrim böyle..

tempesty
05/03/2007, 04:06
çok teşekkür ediyorum eywallah :)

Mısafır
05/03/2007, 09:14
bu tıp konuları modıfyı baslıgında tartısalım ;)

en guzelı arabadan bu sekılde keyıf alıp,
turbo modellerı cıkınca satıp yenısını almak...