PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ALINIK 15'' Orijinal GP Demir Jant

xmen
10/08/2009, 17:54
Merhaba arkadaşlar,

15'' Orijinal GP Demir Jant arıyorum ( kapaklara gerek yok ). verebileceğim rakam 80 - 90 tl

tşk,,,

sersev
12/08/2009, 10:25
1 tanesını 80 lıradan verıırım dusunursen:cool:

zaferkaplan
12/08/2009, 13:05
1 tanesını 80 lıradan verıırım dusunursen:cool:
o fiyata 15" çelik jant var

sersev
12/08/2009, 17:52
o fiyata 15" çelik jant var
4 tane si 300 tl ye gelıyor yer gosterde ben alayım kendıme

bedri73
12/08/2009, 21:09
Bende var. 4 Tanesini 150,00.-TL'ye verebilirim isterseniz. Problem diil işiniz olsun yeterki.

zaferkaplan
12/08/2009, 21:19
4 tane si 300 tl ye gelıyor yer gosterde ben alayım kendıme
ben rüzgarlıdayım istediğin zaman gel götüreyim seni tanesi 80 olmazsa en fazla 100 olur sorun değil

Erdem Bozdağ
13/08/2009, 00:10
kesinlikle Zafer abiye katılıyorum
artık şu krizde 500 tl ye sıfır 17" çelik jant bulunurken
350-400 arası 15 çok rahat bulunur

xmen
13/08/2009, 09:58
jantları buldum arkadaşlar, konu kapatılabilir!!

sersev
13/08/2009, 10:03
ya beyler ya siz bu dünyada yasamıyosunuz ya ben bir haberim
ben ankarada 13 yasından berı tıcaret ıle ugrasıyorum

sizn o alıcagınız jantlar ıle bır gun bır yerde asfalttan cesetlerinizi kazırlar biraz konusurken mantıklı konusun

300 400 500 alıcagınız jantlar çin malı iki gün sonra egılen 100 km hızla viraja girdiginizde ses gelmeye baslayan jantlardır

alın bakallım markalı jantları bu fiyata da size arabayı hedıye edıcegım

adamlar ilan vermiş jant 300 mılyon ilan vermiş jant 500 mılyon siz zannedıyomusunuz o jantların saglam olduguna en az 3 5 yerınden kaynak yemiş agzı burnu bir tarafa gitmiş jantları satıyorlar o fıyata

300 400 500 jant varken dıyınkı bu jantlar çin malı
ıkıncı elıne gelınce de en az 3 5 yerınde catlak olur patlak olur bılgı verırken tavsıyede bulunurken azcık mantıklı olun

sersev
13/08/2009, 10:04
jantları buldum arkadaşlar, konu kapatılabilir!!
gule gule kullan

Erdem Bozdağ
13/08/2009, 13:05
Çin malı jantlar tabiiki bir oz,momo gibi bilndik jantlar kadar kalite olmayablir.
Ama öyle cesetin çıkar ses gelir gibi durumlar yaratmaz dikkatli olundugu sürece.
Ben kullanmadım ama uzun zamandır kullanan arkadaşlarım var dikkatli olunduğu sürece büyük bir problem yaratmaz.En azından yarattıgını ben duymadım.
Hele şu kriz ortamında 500 e değil kırık kaynak bitmiş jant çok güzel jantlar bulunuyor.İnternette,forumlarda bunun örneği çok.Ben sürekli ticaretle uğraşmıyorum ama haftamın 3 günü şaşmazda geçer merakımdan az çok yani fikrim vardır.
Tabii herkesin bakış açısı farklı bu duruma.Saygı duyuyorum ondan.Bu cevabı sadece mantıksız cevap verdiğimiz düşünüldüğü için yazdım....

sersev
13/08/2009, 13:43
başına gelmedigi için tabi sen şu an olayı iştirak edemiyosun çin malı jantların nasıl bir sonuc doguracagını dusunemıyosun

alıyosanız alın arkadaşım ama bu jantları kımseye ovmeyın kendınız binin sonucuna ıyı veya kotu siz katlanın

alman malı japon malı amerikan malı jantı alıcak gücünüz yoksa 300 500 fazla verıcek gucunuz yoksa almayın araba bınmeyın arkadasım sadece kendı canınızı degıl baskasının canını da rıske atıyosunuz

dunyada en fazla kazanın oldugu ulke kişi sayısı arac sayısına orantılandıgında türkiye bunun sebeblarinden bırıde bılıncsızce hesaplanmadan yapılan modıfıyedır buna emın olabilirsin adam 20 mılyara araba alıyor gıdıyo 300 tl ye jant takıyor o araba bu jantı kaldırır mı o jantın hesabı yapılıyormu allah a emanet sanayıdeki esnafın agzına bakıyorlar daha gecen gün gpzumle gordum adam 3.20 coupe bınıyor 1.500 çin malı jant alıyor o araabaya alınacak jantın normal fıyatı 5.000 euro(10.000 tl)ama adam 1.500 haledıyor sonrasını dusunen yok

umarın anlamıssınızdır

Erdem Bozdağ
13/08/2009, 14:01
Herkesin malı kendine göre kıymetlidir.Sen tanesine 80 isteyebilirsin.Biz buna fazla dediğimiz zaman hemen böyle sert bi açıklama yapmana gerek yok.Modifiye konusunda bilgime güvenirim.Yıllardır içindeyim.Ben herkese çin malı alın demiyorum ama senin gibide paran yoksa arabaya binme demem kimseye.Bu bir zevktir ve bütçeyle alakalıdır.Ama çin jant taktı ceseti asfalttan kazındı diye bir şeyde duymadım görmedim.Çin malı jantlar daha kolay eğilebilir daha kolay soyulabilir ama bu öncelkle kullanıcı faktorune bağlıdır.İstedikten sonra en baba jantta eğrilir.Herkes en iyi jantı takmak ister en iyi şeyler yapmak ister ama malesef herkes gelirine göre uygulayabiliyor bunu.Umarım stediğin fiyata satarsın.Daha fazlada uzatmıyacağım.

Umarım anlatabilmişimdir.

sersev
13/08/2009, 14:44
Herkesin malı kendine göre kıymetlidir.Sen tanesine 80 isteyebilirsin.Biz buna fazla dediğimiz zaman hemen böyle sert bi açıklama yapmana gerek yok.Modifiye konusunda bilgime güvenirim.Yıllardır içindeyim.Ben herkese çin malı alın demiyorum ama senin gibide paran yoksa arabaya binme demem kimseye.Bu bir zevktir ve bütçeyle alakalıdır.Ama çin jant taktı ceseti asfalttan kazındı diye bir şeyde duymadım görmedim.Çin malı jantlar daha kolay eğilebilir daha kolay soyulabilir ama bu öncelkle kullanıcı faktorune bağlıdır.İstedikten sonra en baba jantta eğrilir.Herkes en iyi jantı takmak ister en iyi şeyler yapmak ister ama malesef herkes gelirine göre uygulayabiliyor bunu.Umarım stediğin fiyata satarsın.Daha fazlada uzatmıyacağım.

Umarım anlatabilmişimdir.
peki kullanmaya devam edin 20 mılyarlık 30 mılyarlık arabaya binin sonrada butce dıyıp çin malı jantlar ıle gezmeye devam edın sonra da kullanıcı faktörü demeye devam edin...

300 400 tl ye aldıgı 3 5 yerınden kaynaklı agzı burnu egrı jantlarla yola cıkacak sonra bir kaç kısnın canına musaallat olucak su an pıyasadaki satılan ıkıncı el jantların hepsınde kaynak var hemde en az 2 3 yerınde çünkü hepsı çin malı ama sen dıyosunki butce olayı neyse bu konu uzar gider hayat tecrübeden ıbaret bırgun bır yerde bu durum umarım karşına cıkmaz

ABNEW
13/08/2009, 16:28
Hayırlı olsun Kerem...

Kilitli.