PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oto çakmağım çalışmıyor

hunter
04/08/2009, 17:19
Arkadaşlar Merhabalar;
Oto çakmağım çalışmıyor. Ne ısıtma görevini yapıyor nede gece ışığı yanıyor. Kullanıcı kitabını kontrol ettim sigortanın yerini söylemiyor. Sizce ne olmuş olabilir? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

Ziyaretçi047
04/08/2009, 19:58
Sigorta yanmıştır.

imdesign
05/08/2009, 09:44
Servise götürürseniz gerekeni yaparlar.

taneli
05/08/2009, 10:20
Aracım 1 haftalıkken çalışmadığını farketmiştim. Serviste ısrarla şarj aleti falan bağlayıp bağlamadığımı sordular. Bağlamamıştım.Garanti kapsamında sigortayı değiştirdi 5 dk.da.

Moosty
05/08/2009, 10:45
Çakmağın sigortası da sigorta kutusundadır heralde, hiç açıp bakmadım şu ana kadar. Normalde arabada yedek sigorta bulunduruyorum, çakmak falan çok önemli değil ama özellikle kışın sileceklerin sigortası giderse çok problem oluyor. 10 tane sigortayı 3 lira gibi bir fiyata almıştım, yanında olursa hayat kurtarıyor, olmazsa süründürüyor insanı. Gece yolculuğunda farlar giderse o da kötü. Mutlaka yedek sigorta bulundurmak lazım.

Hatta kargo bedava 2.5 liradan daha az fiyata:

Hepsiburada.com : AUTOKİT YEDEK BIÇAK SİGORTA SETİ 10 LU PAKET | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/autokit-yedek-bicak-sigorta-seti-10-lu-paket/productDetails.aspx?categoryid=264030&productid=otso30650105801)

Bence alın bulunsun arabada. Dedğim gibi, çakmak falan neyse ama gece vakti farlar, yağmurda silecekler giderse iş zor. (Eğer yedek sigorta yoksa çakmağın sigortasını söküp farlara veya sileceklere takmak da mümkün olabilir tabi, amper değerine bakmak lazım)

hunter
06/08/2009, 19:21
Sigorta yanmıştır.

sigortasının yeri kullanım kitapçığında yok yada ben bulamadım. bilen varsa kodunu yazabilirmi?

OzzY
09/08/2009, 04:20
Çakmağın sigortası da sigorta kutusundadır heralde, hiç açıp bakmadım şu ana kadar. Normalde arabada yedek sigorta bulunduruyorum, çakmak falan çok önemli değil ama özellikle kışın sileceklerin sigortası giderse çok problem oluyor. 10 tane sigortayı 3 lira gibi bir fiyata almıştım, yanında olursa hayat kurtarıyor, olmazsa süründürüyor insanı. Gece yolculuğunda farlar giderse o da kötü. Mutlaka yedek sigorta bulundurmak lazım.

Hatta kargo bedava 2.5 liradan daha az fiyata:

Hepsiburada.com : AUTOKİT YEDEK BIÇAK SİGORTA SETİ 10 LU PAKET | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/autokit-yedek-bicak-sigorta-seti-10-lu-paket/productDetails.aspx?categoryid=264030&productid=otso30650105801)

Bence alın bulunsun arabada. Dedğim gibi, çakmak falan neyse ama gece vakti farlar, yağmurda silecekler giderse iş zor. (Eğer yedek sigorta yoksa çakmağın sigortasını söküp farlara veya sileceklere takmak da mümkün olabilir tabi, amper değerine bakmak lazım)
yalnız bizim sigortalar bu tip değil ufaklardan(direksyonun solundakiler)

Hepsiburada.com : MODACAR 10 LU MİNİ İNCE SİGORTA SETİ 011402 | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/modacar-10-lu-mini-ince-sigorta-seti-011402/productDetails.aspx?categoryid=264030&productid=otm011402#tablnk)