PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ...:: İnDash Yardım! ::...

imdesign
31/07/2009, 14:08
Merhaba beyler;

Aracımın ana ünitesini değiştirmeyi düşünüyorum.

Herhangi bir mp3 çalar değilde indash tarzı mp3, wma, dvd

navigasyon vs. özelliği olan bir cihaz düşünüyorum.

Kısa bir amerika los angelas seyahati yapacağım balmayı

düşündüğüm ürünler Pionner ve Jvc indash serileri,

sizin tavsiyeleriniz nelerdir

Teşekkürler...

Erdem Bozdağ
31/07/2009, 14:39
Ben lg kullanıyorum indash olarak gayet memnunum ama senin düşündüklerinin içinden pioneer ı tavsiye derim jvc ye nazaran.pioneer kalite olarak gerçekten iyidir.tabii son yıllarda artık herşeyi çin ürettiği için kalite kaldı mı yoksa kalite artık standart mı tartışılır.artık markadan çok herkes ürünün içeriğine,özelliklerine bakıyor.
Pioneerın dışında alpine i de araştırmanı öneririm.Alpine de bu konuda çok başarılıdır.

femoli
31/07/2009, 14:44
Merhaba beyler;

Aracımın ana ünitesini değiştirmeyi düşünüyorum.

Herhangi bir mp3 çalar değilde indash tarzı mp3, wma, dvd

navigasyon vs. özelliği olan bir cihaz düşünüyorum.

Kısa bir amerika los angelas seyahati yapacağım balmayı

düşündüğüm ürünler Pionner ve Jvc indash serileri,

sizin tavsiyeleriniz nelerdir

Teşekkürler...ben konunun en çok burası ile ilgilendim:D at havanı at biz gidemiyoruzya :D:D

güle güle git gel teyp içinde hs lı ne bulursan onu al ..Hatta getirebilirsen banada şu 200 $ lık ı phone 3g 16 gb white lardan getir :D

imdesign
31/07/2009, 16:23
yok mehmet abi havasında değilim keşke yerime sen gitsen hiç gözüm kesmiyor 11 saat

kayseri, istanbul, new york-istanbul, kayseri off off :(

hava boşluğunun içinde ama iş... 2 gün kalıcam zaten sürekli müşteriler ile görüşeceğim,

seminer ve makina tanıtımı var oraya.Boş bir kaç saatimi free shop'larda geçireceğim :D

ayrıca iphone 200$ mı türkiyede ??? ayıpsın bulursam getiririm ;)

testo19
31/07/2009, 16:38
pioneer AVH-P3100 dvd bu navigasyonsuz
pioneer AVIC-F900BT buda navigasyonlu
birde xetec DTM-700 var bunu sanırım Genius kullanıyor

ben bi bunlara bak derim benim hoşuma gitti bende düşünüyorum bunlardan birini dönünce fiyat hakkında bilgi verirsen sevinirim...

testo19
31/07/2009, 16:45
erdem eğer fotoları varsa bir koyarmısın bide modeli falan nedir kaça nerden aldın montajı nerde yaptırdın
uff amma soru oldu bi anda kusura bakma :)

Erdem Bozdağ
01/08/2009, 00:10
LG LAD-9700R modelii benim aletin
bana hediye gelmişti ama internetten baktımda 900-1000 civarı değişiyor(elif tunnigte 1800:)) fiyatı
montajı şaşmazda yaptırdım
fotoları aşağıdan bakabilirsin

https://forum.grandepuntotr.com/ses-goruntu-sistemleri/10475-lg-lad9700r-indash-teyp.html

imdesign
03/08/2009, 13:20
Hepinize teşekkür ederim beyler...

Öncelikli tercihim Pioneer olsada Lg de dikkatimi çeken bir ürün

değerlendirmeye alabilirim.

ama içimde bir şüphe var, bizim teyip konsolları indash için özel bir çerçeve

varmıdır. Standart bir teyip aldığınızda orjinal aparat mevcut ancak indash lar

için özel bir çerçeve (panjur) aparatı bulabilirmiyim? yahut nerden temin ederim?

Erdem Bozdağ
03/08/2009, 13:28
zaten indash kalıp olarak normal teyplerle aynıdır.yani puntolar için olan teyp çerceveleri indashle de uyumlu.teyple indashın otrudugu kısmın buyuklugu aynı.İnternette heryerde bulabilirsin punto teyp çercevesi diye.30-40 tl arası değişiyor.gri ve siyah renkleri mevcut.montajı çok kolay kafanda soru işareti kalmasın.normal teyp takılır gibi takılıyor.

imdesign
03/08/2009, 13:36
Pardon yanlış anlattım herhalde :)

siz bunu sandınız herhalde.
https://www.gpslodge.com/pictures/Pioneeravicx3-thumb.jpg (https://www.gpslodge.com/pictures/Pioneeravicx3-thumb.jpg)

ben bundan bahsettim.
https://www.procarsound.com/catalog/images/Pioneer%20AVIC-D1.jpeg

Erdem Bozdağ
03/08/2009, 14:01
Standart bir teyip aldığınızda orjinal aparat mevcut ancak indash lar

için özel bir çerçeve (panjur) aparatı bulabilirmiyim? yahut nerden temin ederim?

ben bunu cvpladım sizin sorunuzdan.yani demek istediğim standart bi teyple indashın özel çercevesi aynı

testo19
03/08/2009, 14:14
bende baktım gitti gidiyor gibi sitelerde mevcut çerçeve

bende 2din bakıyorum ama sanıyorum bizimkilere max 5.8 inch lik ekran oluyor 7 'lik büyük geliyor tam bir bilgim yok tahmin sadece

Genius 5.8 inch var bende diyordu birde forumda bakarken bir arkadaşımız sanıyorum 7" lik almış ama fotolarda sanki büyük geliyomuş gibi gözüküyordu

Tekrar belirtmek isterim tam bir bilgim yok tahmin sadece...

bu arada senin fotografını koydugun cihazda guzelmiş baya modeli nedir ?

testo19
03/08/2009, 14:17
bu arada benim söylediğim cihazlar senin istediğinden (2din)

imdesign
03/08/2009, 14:18
@testo19
Modelini bilmiyorum googleden pioneer indash yazınca çıktı :)

testo19
03/08/2009, 14:25
buldum ama biraz pahalı :) bide bizim gp'ye sığarmı onu bilmiyorum 6.5" yazıyo çünkü...

CustomCarElectronics (https://www.customcarelectronics.com/catalog/product_info.php?manufacturers_id=13&products_id=81&osCsid=9c15ebb3ea1bb87f5b996a26abb822bb)

imdesign
03/08/2009, 14:54
6.5'' olabilir

testo19
03/08/2009, 16:43
o zaman iyi haberlerini bekliyorum bütçeye uygun bulursun bir tane inşallah fiyat araştırması yaparsan dönünce haber verebilirmisin fiyatlar hakkında ?

imdesign
03/08/2009, 16:50
;)

Erdem Bozdağ
03/08/2009, 22:29
fotoları yeni gördüm ben :) double din den bahsetmişsin sen.indash diyince ben ilk fotodaki sandım direk:)

oxygen1001
21/10/2009, 19:57
merhabalar bende lg lad-9700r var aracıma yeni taktırdım. çok memnunum fakat bir sorum olacak, kullanan arkadaşlar belki bilirler sürekli bir fan sesi geliyor, fan hiç durmuyor saatlerce çalışıyor gece bişiy olmasın diye aküyü devre dışı bıraktım sabah tekrar aküyü taktığımda fan sesi yoktu fakat biraz kullnadıktan sonra fan sesi yine gelmeye başladı ve araç stop durumundayken teyp kapalı konumdayken bu fanın çalışması beni rahatsız ediyor nedendir sizce bağlantıda bir hata yapılmış olabilirmi? şimdiden teşekkürler...

puntoturbom
20/09/2010, 19:34
nakamıchı ın-dash urunu auto ses sıstemlerınde dunya bırıncısıdır. ses konusunda uzman kıme sorarsanız soyleyecektır. :: Nakamichi :: (https://www.nakamichi.com/home.html) bu lınkten gorebılırsınız.