PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kronik problemler

murat53
30/07/2009, 22:38
arkadaşlar yaklaşık olarak 2 ay evvel 2006 punto dynamic aldım.arabamı seviyorum fakat.bukadarda kronik problem olmazki.arka kapılar açılmıyodu servis değişcek dedi sanayide 40 yl ye değiştirmeden yaptırdım süper oldu içeri oldukça fazla ses alıyodu neyse kendim sağına soluna izolasyon yaptım binevi ses kesildi şimdi ise gösterge kadranından ve direksiyondan sesler gelmeye başladı başlamadı vardı bu sorunları yaşayan arkadaşlar varmı direksiyon ve kadrandan gelen sesleri kesebilen varmı arkadaşlar.hacı muratın bile sesini kestim bu arabayla baş edemiyorum bir türlü.

siyah rüzgar
31/07/2009, 08:49
hoşgeldin murat :) sesler olacak alışmalısın ben artık umursamıyorum bile :) göstergeden gelen sesi alyan anahtarıyla kesebilirsin.

femoli
31/07/2009, 09:53
Merhaba murat :)

Evet bu bahsettiğin sesler kesilebiliyor en yakın servisine uğra ve trim kontrolü yaptır göstergeye yapışkan sünger yapıştırt ve bantlarla sürtüşen yerleri kapasınlar bak sesler hemen kesilecektir ..

Buarada kapı kilitlerine (karşı demirlerine ) bez bant sardırın arkdaşlar yoldaki tıkırtı sesleride kesilecektir..;)

murat53
05/08/2009, 23:37
servise gitmeden sanayide hallettirdim göstergeden gelen sesi tşk ler arkadaşlar.şimdi kapılardan gelen seslerle uğraşıyorum umarım onun üstesindende gelirim.

Ziyaretçi047
06/08/2009, 14:20
Ah fiat ah...

phyevren
07/09/2009, 17:13
aracıma bayiden aldığım ilk anda göstergeden ses geliyordu dönü geri bu ne dedim adamlar fabrikada gösterge camının arasına yalıtım bandını takmayı unutmuşlar.
uzun süre özür dilediler ama mide bulandırmaya yeterli.

o sıkıntı kolay çözülüyor. en yakın servise gidiin.

xcruelx
08/09/2009, 11:06
aracıma bayiden aldığım ilk anda göstergeden ses geliyordu dönü geri bu ne dedim adamlar fabrikada gösterge camının arasına yalıtım bandını takmayı unutmuşlar.
uzun süre özür dilediler ama mide bulandırmaya yeterli.

o sıkıntı kolay çözülüyor. en yakın servise gidiin.
Benimde olmayan arka okuma lambamın olurda takar diye konulan kablosunu fabrikadan ezilmiş bir kablo koymuşlar. tabi ARacı aldıgımın haftasına şase yapıp sigortayı attırıyordu. birde şase sebebini bulcaz diye güzelim döşemeleri actılar. Benim de mide bulandırmaya yetti ama. Aracımdan sogumadım.