PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaputun altından gelen sinyal tarzında ses

FeaRLeSsHunTeR
29/07/2009, 22:57
evet arkadaslar daha dün farkettim angellarımı taktıktan sonra..
kontagı ilk actıgımda motorun icinden bi yerden bir sinyal sesi geliyor ve yaklasık 30sn-1dk arasında tık veya şılk(kapı kilit sesi) gibi bir sesle birlikte kesiliyor..fiata da bakan bi tamirci abiye de gösterdim ama bana normal oldugunu bişe olmadıgını söyledi..ama yinede ben bu sesi ilk defa farkediyor olacagımı zannetmedigim icin sizlere bi sormak istedim..böyle bişeyle karsılasan,duyan,gören,bilen varsa konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum..keyifli forumlar...

FeaRLeSsHunTeR
30/07/2009, 14:21
güncellllllll

style07
30/07/2009, 14:45
Aynı ses bende de var normal bir ses sanırım

erhan
30/07/2009, 14:46
benzin pompasının kontağı ilk açtığınızda depodan benzini pompalama sesi olabilir mi?

FeaRLeSsHunTeR
30/07/2009, 16:51
blmiyorm..ama direk kontagı acıp calıstırdıgınızda ses hemen kesilmiyor..kontagı actıktan 30sn-1dk sonra kesiliyor ortalama..üstelik daha önce de hiç hatırlamıyorm böyle bi ses oldugunu bende anlamadm..bi sorim dedim bilen varmı diye..

ABNEW
30/07/2009, 18:37
Motor çalışmadan önce ve kontak çevirildikten sonra belirli bir süre duyuluyorsa denildiği gibi benzin pompası sesidir.Ancak motor çalışırken de duyuluyorsa o zaman farklı bir problem olabilir,

Benzin pompa sesi, dızzzzzzzzzzztt diye duyulur ve farklı tonda bir sesle aniden kesilir :)

FeaRLeSsHunTeR
30/07/2009, 18:41
valla anlayamadım ya ne oldugunu hala..biraz titizim bu arıza konularında da..şehir içinde sorun yok da dağın başında kaldıkmı gezinti dönüşü,orası kötü olr işte:)

batuhann80
30/07/2009, 18:45
angelların kablolarını cıkarıp deneyin ses varsa daha öncedende vardır ama dikkatinizi cekmemiştir.sonra ses kesildiyse tek tek devreye alın.besleme adaptörüde ses yapabilir belki...angel kablolarınızda asırı bir ısınma var mı yoklayarak kontrol edin...

FeaRLeSsHunTeR
30/07/2009, 19:39
aksam bi bakacam yine ama angella araç arasında tek bi soket var sadece:)