PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amfi Çıkışı Hakkında

serkansrk
05/07/2009, 01:21
arkadaşlar daha önce böyle bir konu açıldımı bilmiyorum ama gp nin orjinal mp3 çalan teyp inin amfi çıkışı varmı ??? bilen varsa yardımcı olursa sevinirim...

Romeo_er2
05/07/2009, 04:00
valla ben salı günü ses sistemi yaptırıcam bende merak ediyorum o zaman öğrenicem..

berkeraaa
05/07/2009, 11:19
var.ama hangi modellerde bilmiyorum tam olarak.Mesela benim 2009 fun aracımda var.Basit bir kablo ile arkadan bağlantıyı sağlayıp konsolun altındaki kola koyma kısmı varya oraya kadar kablo çekmen gerekiyor.Eğer teybin üzerinde AUX şeklinde bir ibare varsa çoook basit bir olay.

ydemir87
05/07/2009, 12:18
hayır hiç bir grande punto orjinal teyıbinde anfi cıkısı yok fakat donusturucu kullanarak anfiye aktarım kablosu cekmek mumkun donusturucu 30 tl civarı. benim aracımda profesyonel ses sistemi var ilk once orjınal teyp e baglatmıstım ama daha sonradan indash aldım. sunuda belirtmek ısterım 2 takım mıd ve br bass takıcaksanız kesınlıkle teyp ıde degıstırın yakın zamanda aracımı jant lastık ılanında da belırttıgım gıbı sattıgım ıcın kullandıgım muzık tesısatı urunlerı buraya satılıga koyacagım. Müzik sistemiyle ilgilenen arkadaslara bilgi vermekten memnun olurum teşekkürler...

johnlee
08/07/2009, 00:58
hayır hiç bir grande punto orjinal teyıbinde anfi cıkısı yok fakat donusturucu kullanarak anfiye aktarım kablosu cekmek mumkun donusturucu 30 tl civarı. benim aracımda profesyonel ses sistemi var ilk once orjınal teyp e baglatmıstım ama daha sonradan indash aldım. sunuda belirtmek ısterım 2 takım mıd ve br bass takıcaksanız kesınlıkle teyp ıde degıstırın yakın zamanda aracımı jant lastık ılanında da belırttıgım gıbı sattıgım ıcın kullandıgım muzık tesısatı urunlerı buraya satılıga koyacagım. Müzik sistemiyle ilgilenen arkadaslara bilgi vermekten memnun olurum teşekkürler...

merakla bekliyorum..

indash in fotograflari var mi hala elinizde?

ferojan
08/07/2009, 02:11
Adamlar mp3 ü bile bazı modellere koymuyor kadıki anfi çıkışı koyacak peeeh:) Ses sistemi almak isteyen arkadaşlar varsa şu linkten yararlanabilirler.

https://forum.grandepuntotr.com/ilanlar/11477-fiyat-dustu-son-500-tl-satilik-muzik-sistemi-gp-den-sokuldu-ikinci-el-hasarsiz.html

Romeo_er2
08/07/2009, 02:21
bugün ses sistemi takıldı mehmet abinin dediği üzere taktığı bütün seri 1 araçlarda anfi çıkışı varmış fakat benim seri 2 aracımda anfi çıkışı yok..bunu bugün görmüş olduk..fiattan bir kazık daha..

ferojan
08/07/2009, 02:25
Ertuğ Anfi çıkışı yokturbe kanks sinyal çevirici koymuştur. Bugün ben gittim Mehmet abinin oraya sen çıkmışsın benden önce sanırım öyle bi konuştuk.
Be kardeşim madem gidiyorsun bizede bi hbr vereydinde muhabbet sohbet mangal çevireydik:) Hep kendinize müslümansınız valla:!
Yaa Ertuğ bu arada şu Lucifer neydi hangi film de geçiyordu çıkaramadım?

imdesign
08/07/2009, 11:25
hiçbir GP de orjinaLinden anfi çıkışı maLesef yok ancak ses sistemi yapıLırken 40tl. ye Osawa marka anfi dönüştürücü aLet takıyorLar.bi probLem vermiyor

berkeraaa
08/07/2009, 23:55
arkadaşlar yapmayın orjinal amfi çıkışı için dönüştürücü dediğiniz parça zaten tüm araçlarda kullanılıyor.Ancak sanırım active Seri 1 modellerin teypleri hiçbirşekilde amfi çıkışını desteklemiyor.Bunun haricinde sonradan basit bir ara kablo ile yapmak mümkün bu işlemi

Romeo_er2
09/07/2009, 01:06
Ertuğ Anfi çıkışı yokturbe kanks sinyal çevirici koymuştur. Bugün ben gittim Mehmet abinin oraya sen çıkmışsın benden önce sanırım öyle bi konuştuk.
Be kardeşim madem gidiyorsun bizede bi hbr vereydinde muhabbet sohbet mangal çevireydik:) Hep kendinize müslümansınız valla:!
Yaa Ertuğ bu arada şu Lucifer neydi hangi film de geçiyordu çıkaramadım?

dönüştürücüden bahsetmiyorum..anfinin sadece anahtar elektriği alacağı bi çıkışı yok teybimin malesef..onu kontaktan çekmek zorunda kaldık..yani kontağı açmadan anfi çalışmıyo şu an..kardes haberim olsa dururdum valla başımıza güneş geçti 4-5 saat takana kadar :D bende yoruldum gittim valla..bu arada lucifer constantine filminde geçiyodu =) şeytan ama beyaz =) hatta ayakları ve elleri siyah katrana bulanmıştı yani bu demek oluyoki beyaz gp+siyah oz racing :D

femoli
09/07/2009, 10:16
Arkdaşlar açıklık getireyim biraz karışıklık olmuş gp lerin hiç birinde anfi çıkışı yoktur .Teyp arkasına dönüştürücü takılıyor .ertuğ yada öyle yaptık :)

Sadece ertuğda diğerlerinde olmayan bir sorun çıktı teypte otomatik anten çıkışı yoktu (anfi on off kablosuna bağlanacak uc) bu bana çok enteresan geldi çünkü bir çok gp ye tesisat yaptık hiç birinde böyle bir sorun görmedim işi sağlama alıp anfiyi kontak bölümüne bağladık araö çalışmadan anfi devreye girmiyor sadece normal hop lardan müzik dinleyebiliyorsunuz hem aküyüde yormamış olacaktır :)