PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MP3 çalar taktırmak istiyorum

sigortaci_002
28/06/2009, 17:09
arkadaşlar ben orjinal cd çalırımı değiştirmek istiyorum bana bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim. ayrıca değiştiren arkadaşlar varsa foto gönderirlerse sevinirim herkese kazasız belasız günler diliyorum

_Darbe_
28/06/2009, 17:32
teybin köşelerinde bulunan deliklere aynı ebatlarda bulunan 4 tane demir cubuk sokarsanız tırnak arkadan atacaktır.Daha Sonra Çekip Çıkartın ama aynı teybin mp3 desteklisini alırsanız daha güzel olur ama bir kenwood yada pionerr gibi bir teyp alırsanız konsolda çirkin bir görüntü sağlar konsola oturamaz.Ama En alternatif yol size bir Fm Transmitter almanızı tavsiye ederim piyasada 1 Gb dahili hafıza+AUX çıkışlı+MMC Kart Girişli+LCD Ekranlı bir cihaz 38 TL civarında al bitane at istediğin parçayı dinle ister sil ister doldur oda sana kalmış...

saygılar..

alpbal
30/06/2009, 12:31
https://img17.imageshack.us/img17/8889/camera0004no0.jpg

sana tavsiyem blaupunkt sd 27 olur bende de var direksiyon kumandası ile

mert
08/07/2009, 11:22
ben pıooner 6050 kullanıyorum kardes dugmeler ıptal ama kumanda var sırf aux degıstırıyorsan orjınal medıa player kıtı servısde 800 yakın bır mıktar onun yerıne pıonner al bır tane 70 lıra yeyp çercevesı aux usb ...ve daha nıce ozellıgı ver sesı oyle degısırkı anlatamam