PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da arabamızı yıkayabileceğimiz yer var mı?

muratokay
24/06/2009, 18:17
Merhaba. Arabamı kendim tadını çıkararak :) yıkamak istiyorum ama bunun için müsait bi yerim yok, sokakta da araba yıkamak hoş olmuyor, hem malum su sıkıntısı ile birlikte yasaklanmıştı da sanırım.
Ankarada arabamızı kendimiz yıkayabileceğimiz bildiğiniz bi yer var mı?
Veya araba yıkanan yerlerde mesela bazı benzincilerde biraz para verip sadece onların basınçlı sularını kullansam, ama şampuanla süngerle arabayı yıkamayı kendim yapsam bunu kabul ederler mi? Sizlerden böyle yapanlar var mı ve nereyi öneriyorsunuz?

ranet3000
25/06/2009, 03:24
ümitköyde berilya alışveriş merkezinin altındaki yıkamaya gidin ordaki insanlar makuldürler konuşun bu durumu hayır diyeceklerini sanmıyorum. yanlız yıkama ücretini her halukarda alırlar diye düşünüyorum.

cpeloo
14/08/2009, 10:57
ben odtüye çektim bi kova su birde bahçe hortumuyla yıkadım jeoloji mühendisliği arkasında birde cila attım...sonra kendimi çok mutlu hissettim bütün psikolojim düzeldi valla...resmen terapi...

femoli
14/08/2009, 15:04
Valla oturduğun yeri bilmiyorum ama yakacaıkta ovacıkta bir kaç çeşme var keyf için diyorsan al kovanı süngerini git pınarın başına ;)

ferojan
16/08/2009, 02:04
ümitköyde berilya alışveriş merkezinin altındaki yıkamaya gidin ordaki insanlar makuldürler konuşun bu durumu hayır diyeceklerini sanmıyorum. yanlız yıkama ücretini her halukarda alırlar diye düşünüyorum.

Berilya iş merkezinde bi arkadaşım dükkan sahibi kozmetikçi 2 güne bir ordayım ve aracımı kesinlikle orda yıkattırmıyorum.. Düzgün yıkıyamadıkları gibi defalarca hatalarını gördüm ordaki mekan sahipleri bile başka yerde yıkattırıyor. Yer çok dar içerde zaten hareket kısıtlılığı var kendim yıkayım dersen çok zor izin vermezler ayrıca dış yıkama 10 lira düşün artık iç dış yıkamayı. Yıkama için illa tazik makinası olmasına gerek yk. bence..