PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plakalık Işığında Sorun Var

ERDİ
23/06/2009, 15:31
Bugün yeni aldığım mtec ampülleri takarken farkettim pilakalık ışığının soldaki ampülün rengi sağdakine göre biraz fazla kahverengi olmuş vede takıldığı yeride hafiften kömürleştirmiş ama ampüller patlamamış haala çalışıyor sizce ben napmalıyım mtec leri patlatırmı acaba söküp orjinallerinimi taksam yada servise gidip baktırimmi ?

okn53
23/06/2009, 15:37
ben 4 aydan beri mtec kullanıyorum problem yok rahatlıkla takabilirsin

ERDİ
23/06/2009, 15:49
ben 4 aydan beri mtec kullanıyorum problem yok rahatlıkla takabilirsin

peki orjinallerini sökerken bendeki gibi bir durumla karşılaştınmı

berkeraaa
23/06/2009, 15:49
plakalık ampulleri nasıl sökülüyor sitede detaylı bir anlatım bulamadım ama...Biraz açıklamanız mümkünmü acaba ?

imdesign
23/06/2009, 16:07
ERDİ o kararma biri diğerinden fazLa duya yakın oLduğu için oLabiLir diye düşünüyorum benim 2 side karardı aynı durum bende de var her hafta değiştirdiğimden artık görmeye aLıştım MTEC Ler çok kaLiteLidir ama ben Tex-on kuLLanıyorum oda baya güzeL ama şu yeni çıkan SPACE Lerden aLma uzun süre kuLLanımda kararma yapıyor özeLLikLe ben 3 günde bir değiştiriyorum sürekLi parkLar açık gezdiğim için :)
PLakaLık Lambası çıkarmak çok basittir. Sağ tarafındaki tırnağı Lambadan tarafa kastırarak (geneLde soLa) aşağı çekerseniz basit şekiLde çıkıyor.

okn53
23/06/2009, 16:10
peki orjinallerini sökerken bendeki gibi bir durumla karşılaştınmı
hayır karşılaşmadım yalnız içi biraz kirliydi.

okn53
23/06/2009, 16:12
ERDİ o kararma biri diğerinden fazLa duya yakın oLduğu için oLabiLir diye düşünüyorum benim 2 side karardı aynı durum bende de var her hafta değiştirdiğimden artık görmeye aLıştım MTEC Ler çok kaLiteLidir ama ben Tex-on kuLLanıyorum oda baya güzeL ama şu yeni çıkan SPACE Lerden aLma uzun süre kuLLanımda kararma yapıyor özeLLikLe ben 3 günde bir değiştiriyorum sürekLi parkLar açık gezdiğim için :)
PLakaLık Lambası çıkarmak çok basittir. Sağ tarafındaki tırnağı Lambadan tarafa kastırarak (geneLde soLa) aşağı çekerseniz basit şekiLde çıkıyor.
ne kadar uğraşsamda elimle çıkartamadım düz tornavida yardımıyla çıkardım.tornavidayla birlikte çekerseniz zorlanmazsınız.

imdesign
23/06/2009, 16:19
pardon söLemeyi unuttum :) doğru iLk başLarda bi cisim iLe basarak çıkarırsanız daha iyi oLur benim ki artık aLıştığından parmakLa kuvvetLe bastırın ca çıkıyor