PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç değişimi

kdemir43
22/06/2009, 18:30
arabamı aldıktan 3 ay sonra ön gögüste bir şişlik oldu montaJ hatasından kaynaklandığı tespit edilip değiştirildi...şimdide tavanı değiştirmek istiyorlar sarı lekelenmeler oldu arabam yaklasık bir yasında...ürün iadesi talep ettim sizce değiştirirlermi...bunun kriterleri nelerdir

bu arada gögüs sol plastik krisi de yamulttugundan onuda degistirdiler birde arka kapı kolları bozuldu onuda degistirecekler.nereden bulastıjm fiata bi dahamı tövbeler olsun...

Ziyaretçi047
22/06/2009, 21:50
Bu yüzden değişmezler çok zor. Zaten hiçbir şey için değişmezler araya devlette yüksek görevlerde çalışan birini sokmadığınız durumlarda...

Onda da motorun felan arka arkaya 3 kez patlaması lazım sanırım :)

ABNEW
23/06/2009, 00:13
Kemal, tüketici yasaları gereği 1 yıl içinde aynı arıza 3 defa tekrarlarsa ya da yine 1 yıl içinde 5 farklı arıza meydana gelirse bu durumda araç yenilenebilmekte mahkeme sonucu...

EviLDoeR
24/06/2009, 13:24
kemal abi benim arabayı aldığım bayanın başına benzer bir sorun gelmiş..
ilk aldığı araba siyah renkte olup bir süre boyası beyin kıvrımları gibi şekil almaya başlamış.
ilk götürdüğünde boyama teklif edip üste para vermek istemişler ama arabanın anahtarını alıp serviste bırakarak ısrarcı davranınca arabayı servis değiştirmek zorunda kalmış...
hani belki biraz ısrar ve çamura yatma gibi şeyler yaparsan kabul ettirebilirsin gibi geliyor bana