PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Reklam?

zaimkaan
16/06/2009, 08:49
Arkadaşlar dün gece saat on buçuk 11 sıralarında, sitenin ana sayfasında sol tarafta, bir reklam duruyordu. Bi tane hatun resmi, altında bilgileri, tanışmak için tıklayın falan yazıyordu. daha önce hiç görmediğim bir reklam!. dikkatimi çekti bu konudan yönetimin haberi var mı acaba?. şahsi düşüncemdir, bizim sitemizin ortamına pek yakışmayan bir reklamdı bence. Bu sabah girdiğimde aynı reklamı göremedim. Belkide önemsiz bir konu ama merak ettim, ilginiz için teşekkürler.

femoli
16/06/2009, 09:05
Ufak bir açıklama yapayım bazen bu şekilde olabiliyor çünkü google reklamlarına aboneyiz her ne kadarda bu tarz reklamlar yasak listesinde olsada başka bir isim gibi gösterip ara sıra çıkabiliyor..:) Bunu umarım anlyışla karşılarsınız :)

zaimkaan
16/06/2009, 09:28
Ufak bir açıklama yapayım bazen bu şekilde olabiliyor çünkü google reklamlarına aboneyiz her ne kadarda bu tarz reklamlar yasak listesinde olsada başka bir isim gibi gösterip ara sıra çıkabiliyor..:) Bunu umarım anlyışla karşılarsınız :)

Açıklama için teşekkür ederim :). Çok uzun kalmıyor zaten sitede :). Tekrar teşekkür ederim.

erdiyilmaz
16/06/2009, 13:16
Mehmet abinin dedigi gibi google reklami var sol sutunda. Rekabetci reklam filtresi kapsaminda o reklamlari buyuk oranda engelledim ancak, her gun en az 10-15 tane daha farkli reklam gelmeye basliyor. Arkadaslik, dostluk, sohbet sitesi tarzinda site reklamlarinin goruntuleri hos olmayabiliyor.

imdesign
17/07/2009, 10:45
arkadaşLar sadece benmi görüyorum yoksa sizLerde'de çıkıyormu bu soLda arkadaşLık siteLeri. Eğer çıkıyorsa yönetimdeki arkadaşLar googLe rekLamLarına biraz daha dikkat edeLim erkek oLmama rağmen BEN rahatsız oLuyorum böyLe bir aiLe forumuna yakışmıyor

erhan
17/07/2009, 10:57
bu konu ile ilgili daha önce açıklam yapılmıştı aşağıdaki linki incelersen sana yardımcı olacaktır

https://forum.grandepuntotr.com/istek-oneri-sikayet/11892-reklam.html

OzzY
17/07/2009, 12:41
teşekkür ederim ama o Konuyu BiLiyorum.
İnceLeyince bana nasıL yardımcı oLacak. onu anLamış değiLim ? :)
ben tekrar günceLLemek istedim ama o başLığı buLamadım yenisini açtım
Konular birleştirilmiştir, aynı şeyden bahsediyorsunuz, Erdi açıklamasında belirttiği gibi sürekli kontrol altında tutuyo ancak arada kaçaklar oluyo :)

Erdem Bozdağ
17/07/2009, 12:56
nezaman forumu açsam şu rumuz buse istanbul hep çıkıor bende :)

mustafaf
17/07/2009, 14:42
nezaman forumu açsam şu rumuz buse istanbul hep çıkıor bende :)

sende gozu olmasın Erdem :D :D

femoli
17/07/2009, 15:03
Şans valla bende ne zman açsam izmirli ahu çıkıyor :D

imdesign
17/07/2009, 15:44
Şans valla bende ne zman açsam izmirli ahu çıkıyor :D
şans vaLLa abi uzak diyarLarın insanLarına uzak diyarLarın insanLarı çıkıyor banada aLmanya çıkıyo :D

Ryu06
17/07/2009, 16:12
:) çok fazla acık saçık şeyler arada gercı ınsanın gozu de kayıyıor ama :)

anvil
17/07/2009, 16:41
hiç dikkatimi çekmiyo valla. nelere dikkat ediyonuz arkadaşlar :D

Erdem Bozdağ
17/07/2009, 17:14
sende gozu olmasın Erdem :D :D
ahh nerde bende o şans :)

Fatih abi forumu nekadar dikkatli takip ediyoruz anla işte :)