PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande punto tr'nin gelmiş geçmiş en garip buluşmasi....

AGUS
08/06/2009, 01:10
Evet sayın arkadaşlar en garip buluşması diyorum.... çünki bu buluşmada sadece 1 araç vardı... o da bendim... katılan katılmayan katılmayacağını belirterek birçok taş atan tüm arkadaşlara vermiş olduğu emek için teşekkürü ben bir borç bilirim ''İzmir ekibi'' olarak yine üstümüze düşen görevi yapacağımıza eminim çünki bundan sonraki mesajlarda ''haberimiz olsaydı'' diye başlıyacaktır büyük ihtimalle neyse sağlık olsun diyorum ve ''izmir gurubu'' olarak girilmiş olan büyük rehavetten kurtulmanız dileğimle sevgili dostlar....

nacizhane, saygılarımla....

ben mideye indirirken bayağı bir keyif aldım ama bişeyler eksikti sanırım.... :P bu arada speedy La cordelio'nun son fotoları bunlar kimse henüz görmemişti... :) yaylandı jantlandı ve karşınızda....

bu arada belirtmek gerekir belirtilen saatte bornova forumda bulunuldu belirtilen varış noktasında belirtildiği gibi belirtilen aksiyon gerçekleştirildi....

cpeloo
08/06/2009, 02:08
ah be hocam soylesen ben kalkıp gelirdim ankaradan vallaa!!!

AGUS
08/06/2009, 02:09
eyvh. suat'çım :) bunu en başında 1 hafta önceden duyurulan müsait izmir'li arkadaşların düşünmesi lazımdı ama yinede teşekkürler....

OzzY
08/06/2009, 02:59
Bugune kadarki buluşmalarda hiç gelcem diyenlerin tamamı geldimi ki :)

konudaki listede 4 kişi var zaten abi seni ve anılı düş(anıl neden gelmedi biliyosundur) bu 4 kişi içersinden ben gelicem demedim %90 dedim dünde anıla gelemicem dedim kaldı 1 kişi oda oda olur herzaman. foruma gidip beklediğin için tüm forum adına sonsuz teşekkürler. demekki 1 hafta o kdar yeterli değil heleki bu durgun yaz günlerinde :)

femoli
08/06/2009, 09:18
Buluşmanın azı çoğu olmaz sezgin aslanlar gibi gidip mangalını yakıp etleri mideye indirmişsin :D afiyet bal şeker olsun ;)

Her yerde olur gelirim diyip gelmeyen :)

anvil
08/06/2009, 09:37
darısı biz gelinceye :)

punto elx2001
08/06/2009, 11:15
abi olur boyle seyler be, ama haberim olsaydi ve iznime denk gelseydi ta rusyadan geliridim valla.

punto35
08/06/2009, 12:36
abi sen güzelsin yengem güzel kırmızı güzel mangal güzel süpersiniz afiyet bal şeker olsun abicim benim:)nede güzel yemişin öle:D

JASMINE
08/06/2009, 18:50
Buluşma Cumartesi gecesi yine Anıl tarafından iptal edilmişti. Anladığım kadarıyla bu seferde iptal haberi verilmeyen kurban Sezgin olmuş...

ABNEW
08/06/2009, 22:49
Buluşma Cumartesi gecesi yine Anıl tarafından iptal edilmişti. Anladığım kadarıyla bu seferde iptal haberi verilmeyen kurban Sezgin olmuş...

Ben de Yaseminin söylediğini söyleyecektim :)

Sezgin, bence güzel bir gün olmuş sizin için, güneş, mangal,GP...
Teşekkürler resimler için

AGUS
09/06/2009, 01:36
darısı biz gelinceye :)
ayıp ettin abi...

abi sen güzelsin yengem güzel kırmızı güzel mangal güzel süpersiniz afiyet bal şeker olsun abicim benim:)nede güzel yemişin öle:D
anıl'cım saolasın kardeşim benim....

olsun ama bence yasemin ana fikir hani söz meclisten dışarı gerçekten gelemeyecek olan arkadaşların yanında yanı sıra artık siteye bile girmeyen arkadaşların uyanması gerekirdi diye düşünüyorum en nihayetinde.....

Ben de Yaseminin söylediğini söyleyecektim :)

Sezgin, bence güzel bir gün olmuş sizin için, güneş, mangal,GP...
Teşekkürler resimler için

abi reca ben özlemiştim bir kaç tane gp'yi aynı karede resimlemeyi ama gene bizim kırmızı noktaya nasip oldu tek başına resimlenmek... :)

Bugune kadarki buluşmalarda hiç gelcem diyenlerin tamamı geldimi ki :)

konudaki listede 4 kişi var zaten abi seni ve anılı düş(anıl neden gelmedi biliyosundur) bu 4 kişi içersinden ben gelicem demedim %90 dedim dünde anıla gelemicem dedim kaldı 1 kişi oda oda olur herzaman. foruma gidip beklediğin için tüm forum adına sonsuz teşekkürler. demekki 1 hafta o kdar yeterli değil heleki bu durgun yaz günlerinde :)

evet ozan'cım zaten ben anıl'ın neden gelemeyeceğini biliyordum ama bundan 2 hafta öncesinden buluşma buluşma diye tutunan arkadaşların buluşmalara bu kadar ilgisiz kalması çok can sıkıcı....

gustoman
28/08/2009, 17:05
Bugün itibari ile Grande Sport sahibiyim velhasıl 46 gün 14 dakika 36 saniye bekledikten sonra.Haftaya arabamı almayı planlıyorum.Malum plaka işlemleri falan.Burada bir forum olduğu söylenildi bir üye olup tecrübeli GP sahibi arkadaşların yorumların almak istedim.Mesela benzin tüketimi nasıl?( 1,4 T jet) :-)
Teşekkürler.

ABNEW
28/08/2009, 19:01
Ertunç öncelikle hoşgeldin aracın hayırlı olsun şimdiden,

İzmir Grubu haftaya toplanıyor, isterseniz yeni aracınızla siz de katılabilirsiniz buluşmaya:
https://forum.grandepuntotr.com/izmir/12724-izmir-ekibi-haydi-iftara-8.html

T-Jet in yakıt tüketimi kullanıma göre çok değişiyor.Sakin kullanımla ve normal trafikte 7-8lt/100km yi geçmezsiniz.Benim ortalamam 7lt/100km nin üstüne pek çıkmadı...

Keyifli forumlar...

JASMINE
28/08/2009, 21:01
Bugün itibari ile Grande Sport sahibiyim velhasıl 46 gün 14 dakika 36 saniye bekledikten sonra.Haftaya arabamı almayı planlıyorum.Malum plaka işlemleri falan.Burada bir forum olduğu söylenildi bir üye olup tecrübeli GP sahibi arkadaşların yorumların almak istedim.Mesela benzin tüketimi nasıl?( 1,4 T jet) :-)
Teşekkürler.

Ertunç aramıza hoşgeldin. 6 Eylül buluşmamıza bekleriz.

PLaTiNuN
02/09/2009, 15:00
Evet sayın arkadaşlar en garip buluşması diyorum.... çünki bu buluşmada sadece 1 araç vardı... o da bendim... katılan katılmayan katılmayacağını belirterek birçok taş atan tüm arkadaşlara vermiş olduğu emek için teşekkürü ben bir borç bilirim ''İzmir ekibi'' olarak yine üstümüze düşen görevi yapacağımıza eminim çünki bundan sonraki mesajlarda ''haberimiz olsaydı'' diye başlıyacaktır büyük ihtimalle neyse sağlık olsun diyorum ve ''izmir gurubu'' olarak girilmiş olan büyük rehavetten kurtulmanız dileğimle sevgili dostlar....

nacizhane, saygılarımla....

ben mideye indirirken bayağı bir keyif aldım ama bişeyler eksikti sanırım.... :P bu arada speedy La cordelio'nun son fotoları bunlar kimse henüz görmemişti... :) yaylandı jantlandı ve karşınızda....

bu arada belirtmek gerekir belirtilen saatte bornova forumda bulunuldu belirtilen varış noktasında belirtildiği gibi belirtilen aksiyon gerçekleştirildi....

Bende diyorum bu plakayı bi yerden tanıyorum diye :) sezgin hadi bakalım sende beni hatırla :D