PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : jhonson cam filmi

Auto engineeR
03/03/2007, 16:14
autowaxla görüşmüştüm grande puntoya cam filmi için; jhonson marka kullanıyorlar (amerikan) we ön cam hariç toplam 650 ytl ciwarı fiyat wermişlerdi!
az önce ertex otoyla görüştüm we anlaşmalı olduğu bir yerin telefonunu werdi, onlar da aynı markayı kullanıyorlar we 250 ytl fiyat werdiler.7 yıl garantili (çizilmelere karşı).
ne dersiniz?
ankarada film çektirmeyi düşünen kişilerle biraz daha indirim sağlayabiliriz belki de..

matrox
03/03/2007, 16:17
ben bu konuda en iyi 3m diye biliyorum zaten adamların tek yaptığı iş bant,film,streç gibi plastik ürünler bence en iyisi 3m

ama 650 milyon cam filmi için çok para 7 sene garanti yeter bence zaten arabaya 7 sene bineceğinde garanti değildir herhalde :)

250 ye 7 sene garanti yeter bence

Auto engineeR
03/03/2007, 16:19
ewet 3m gerçekten en iyisi denebilir. yalnız bunu nereler uygular, ne kadara uygular..filmi kendimiz alıp iyi bir yerde ne kadara takarlar..
250 ytlye 7 yıl garanti bana da cazip geldi

dagored
03/03/2007, 16:20
bence 250ytl de bi cam filmi için çok para

Auto engineeR
03/03/2007, 16:21
kendimiz max 70-80 ytlye en kalitelisini maledebiliriz. ama uygulaması problem.
fiyatta birşeyler yaparlarsa daha güzel olur tabii

dagored
03/03/2007, 16:22
kardeş ben kendim çekmiştim cam filmini az çok becerebildim de :)
buluşmaya gelirken şu 10 ytl lik cam filmlerinden al bi tane senin arabaya beraber çekelim sen de görürsün nasıl çektiğimi sonra aklına yatarsa kaliteli film alıp kendin çekersin :) boşu boşuna o kadar işçilik parası vermeye değmez

punto-wrc
03/03/2007, 16:25
Çok para yaw... Eğer polislerin bişi demiyeceği garanti olsa düşünülebilir çok kaliteli bişi filen ama malum çıkma riski war... Weririz şimdi okadar parayı etesi günde polis durdurur ne bu kardeşim yasak diip bi çizik attımı bi bardak soğuk suda yetmez.... :D

Auto engineeR
03/03/2007, 16:31
kardeş ben kendim çekmiştim cam filmini az çok becerebildim de :)
buluşmaya gelirken şu 10 ytl lik cam filmlerinden al bi tane senin arabaya beraber çekelim sen de görürsün nasıl çektiğimi sonra aklına yatarsa kaliteli film alıp kendin çekersin :) boşu boşuna o kadar işçilik parası vermeye değmez
:) ok. nerden alabilirim peki??

dagored
03/03/2007, 16:34
:) ok. nerden alabilirim peki??

femoli (mehmet) ten aldım ben de 10 ytl ondan alabilirsin :ok: bi de camsil e ihtiyacımız olacak buluşmadan önce gene haberleşelim ben de getireyim bende biraz kalmıştı onunla arka camı bi daha çekerim düzgün yapamamıştım onu :icon_lol:

femoli
03/03/2007, 16:51
arkadaşlar bu nasıl fiyat böyle para kolaymı kazanılıyor bu ne böyle 650 ytl yapmayın ya yazık vala günah ..

padawantr
03/03/2007, 17:07
femoli (mehmet) ten aldım ben de 10 ytl ondan alabilirsin :ok: bi de camsil e ihtiyacımız olacak buluşmadan önce gene haberleşelim ben de getireyim bende biraz kalmıştı onunla arka camı bi daha çekerim düzgün yapamamıştım onu :icon_lol:

Ya cidden şu işi bi uygulamalı görelim. Ben de becerebilir miyim bilmiyom. Hatta buluşmada kamerayla çekelim de koyalım buraya video'yu...

dagored
03/03/2007, 17:19
Ya cidden şu işi bi uygulamalı görelim. Ben de becerebilir miyim bilmiyom. Hatta buluşmada kamerayla çekelim de koyalım buraya video'yu...

yaparsın yaparsın cidden zor değil sadece dikkat ve sabır :D

PredatoR
03/03/2007, 18:24
bence cam filmi istiyorum. ankaralı arkadaşlardan çektirecek olanlar toplanıp çektirebiliriz. buluşmada çekelim demişsiniz. çok uzun sürmezmiki ?? ben işi uzmanlarına bırakma taraftarıyım. bi kaçırız filan kötü oldumu bilmiyorum valla nasıl olucak :)

x-troy
03/03/2007, 22:12
aslında çok basit ama el becerisi istiyor.. yukarıdan 1-2mm kadar boşluk bırakın ki açıp kapatırken film atmasın:ok:

Auto engineeR
04/03/2007, 01:54
abi madem sen kendi aracının arka camında tekrar uygulayacaksın, o zaman ben sende izlerim we daha sonra kaliteli bir film çekerim.10 ytl boşu boşuna wermeyeyim

dagored
04/03/2007, 07:24
sen bilirsin kardeş :)
ben senin de uygulamayı yapman ve yapıp yapayacağın hakkında bi kanaate varman için demiştim sonuçta izlemesi ile kişinin kendisinin yapması farklı olabilir :)

emre
04/03/2007, 13:45
yaaa bence çok para ben ömür boyu garantili Llumar cam filmini 150 ytl ye yaptırıorum

Misafır
04/03/2007, 14:50
nereden yaptırıyorsun emre ?
hangi firma yapıyor ?

Auto engineeR
04/03/2007, 15:12
sen bilirsin kardeş :)
ben senin de uygulamayı yapman ve yapıp yapayacağın hakkında bi kanaate varman için demiştim sonuçta izlemesi ile kişinin kendisinin yapması farklı olabilir :)

sökülünce hiç iz kalmıyor diyorsan deneyeyim ben de olur mu?

Auto engineeR
04/03/2007, 15:13
yaaa bence çok para ben ömür boyu garantili Llumar cam filmini 150 ytl ye yaptırıorum

abi lumar 3mden sonra gelen en kaliteli film die biliorum. nası we nerde yaptırıosun?!!

emre
04/03/2007, 15:32
maslak atatürk oto sanayi oto orhan yani orhan abide yaptırıorum Llumar cam filmi 150 ytl ye yaptırıorum abi isterseniz götürüyim sizi

Auto engineeR
04/03/2007, 15:44
ist te olsam hemen gelirdim ama ank. dayım malesef!
peki o adam mı direk lumar yapıyor yoksa sen filmi alıp orada mı taktırıosun?

emre
04/03/2007, 16:46
adam Llumar yapıo abi yaf ve güzel yapıo yani ;)

dagored
04/03/2007, 21:20
sökülünce hiç iz kalmıyor diyorsan deneyeyim ben de olur mu?

ben çoooooookkk söküp yeniden yaptım bende iz kalmadı

Auto engineeR
04/03/2007, 23:31
ben çoooooookkk söküp yeniden yaptım bende iz kalmadı

ozaman buradan FEMOLİ abime sesleniyorum! abi buluşmaya gelirken bana 10 ytllilk cam filmlerinden getirirsen sewinirim. ücretini orada weririm ;)

erdiyilmaz
05/03/2007, 03:42
optik görüşte sorun oLuyor mu ucuz fiLmLerde? optik kayma yapıyor diyorLar. özeLLikLe güneşte aşırı sıcakLarda eriyince yani. antaLyada yazın 46-47 dereceLeri gördügümü biLiyorum.
150 ytL'ye var 10ytL'ye var, araLarında çok büyük fiyat farkı var insan şüpheLeniyor biraz da oLsa. ankara'da topLu fiLm yaptıraLım diyen oLursa beni de dahiL edin

Auto engineeR
05/03/2007, 03:47
abi katılıyorum sana.. inanılmaz farklar war.kaliteli filmdeki katmanlar çok daha farklı zaten. ki malzemesi de daha kaliteli.
ben 10 ytllik filmi sadece arabaya film çekme deneyimim olsun diye istiyorum. sonra söküp kaliteli bişi yapcam.
ha topluca güzel bi film çektirelim derseniz düşünelim..

femoli
05/03/2007, 09:39
buluşma ya gelirken bir kaç film getiririm ama renk olayı koyumu açıkmı istersiniz yazın ona göre birde şunu söyliyeyim ben şahinimde 3 sene kullandım mükemmeldi bende arabama aynı filmi çekecem yazık o kadar para vermem öle katman mış göz kaymasıymış yok böle bişi be diğer filmlerle aynı tek farkı biri 15 sene gidemiş buda 2 sene gitsin 2 seneye kadar kim öle kim sağ kala 2 sene soora bir daha çekerim nolcekki... dimi

dagored
05/03/2007, 14:56
buluşma ya gelirken bir kaç film getiririm ama renk olayı koyumu açıkmı istersiniz yazın ona göre birde şunu söyliyeyim ben şahinimde 3 sene kullandım mükemmeldi bende arabama aynı filmi çekecem yazık o kadar para vermem öle katman mış göz kaymasıymış yok böle bişi be diğer filmlerle aynı tek farkı biri 15 sene gidemiş buda 2 sene gitsin 2 seneye kadar kim öle kim sağ kala 2 sene soora bir daha çekerim nolcekki... dimi

kesinlikle Mehmet e katılıyorum

çok sıcakları bilmem ama şimdilik benim filmler görüş sıkıntısı yaratmadı

Mboyaci
14/03/2007, 12:24
adam Llumar yapıo abi yaf ve güzel yapıo yani ;)

Emre bende taktirmak istiyorum.Acık rengi vardir değilmi?
birde bu 150YTL'de iscilik falanda dahil değilmi?
Ayrica taktirmak isteyen varsa beraber gidelim hem indirim yaptiririz belki :)

mesmes61
14/03/2007, 17:52
Arkadaşlar bende bu cam filmi olayını takip ediyorum bir süredir. Gerçekten piyasa çok oynak kaptırabildiğine. Edindiğim kanaate göre bir filme en fazla 80 kağıt verilir gerisi hava parası gibi geliyor bana. Adamlar kaptırabildiğine eğer biraz daha kafam atarsa kendimde denicem. Bence öyle uçuk rakamlar vermeyin yazık. :hmmm:

erdiyilmaz
14/03/2007, 22:53
650 miLyonLardan bahsediLiyor. uzun süre ben de araştırdım. 7 yıL garantiLi 360ytL istediLer. üsteLik arka camı dıştan kapLayacaktı. arka cam bombeLi tek parça oLmaz fiLan demişLerdi. ama içtne yaptırdım tek parça hemde.... fiyatLar çok fazLa degişkenLik gösteriyor.
araştırdıkLarımın 3'te bir fiyatina yaptırdım . şimdi içim rahat gayet memnunum.

alperylm
15/03/2007, 21:49
ben ön cam filmi ile birlikte tüm aracı orta koyulukta 280 e yaptırdım amerikan film tse belgeli ayrıca verilen bir kartla muayeneden geçebiliyorsun 5 yıl çizilme garantili buluşmada aracı gördünüz bu şartları sağlar bulmaya bakın