PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar Lütfen Yardımm :(

tempesty
03/03/2007, 16:02
8W
arkadaşlar 77 hp grande sahibiyim 17'' jant ve lastik almak istiyorum ama kullanan varmıdır ?? gerçektende performansı düşürür yada yakıt tüketimini artırırmı ?? 8W

40 yanak lastik kullansam zorlanırmıyım ?? bu arada orjinal üzerindeki lastikler gerçekten çok ses yapıyor...piyasadaki en sessiz lastiği almak istiyorum bu konuda bana nokian marka lastik önerdiler doğrumudur bunda bilgisi olan varmıdır ki ?? yada ziebart gövde yalıtımı yaptırsam ne kadar yararı olur arkadaşlar yaptıran deneyen varmı ? 8W

son olarak bayiide ''spor paket'' olarak sunulan spoiler maşpiyel yada krom kaplamaları sonradan arabama ekletebileceğim orjinal punto ürünlerini taktırabileceğim ankarada bir yer bilen arkadaş varsa büyük sevaba girecektir :)

bu konularda bilgisi olan puntoya gönül vermiş arkadaşlar varsa lütfen yardımlarını bekliyorum ilgilenenlere şimdiden çok teşekkür ediyorum..:ok:

matrox
03/03/2007, 16:12
arkadaşım forumu incelersen yazdığın bütün konuların cevabını bulacaksın
sessiz lastik istiyorsan www.adac.de den lastik karşılaştırmalarını incelemeni tavsiye ederim ama almanca onuda google tranlate ile halladebilirsin

tempesty
03/03/2007, 16:15
çok teşekkür ederim matrox foruma dün üye oldum daha çok fazla ineceleme fırsatım olmadı..eywallah

Auto engineeR
03/03/2007, 16:17
forumda yapacağın araştırmalar sonucu istediğin bilgilere ulaşabilirsin.
hala merak ettiğin şeyler kalırsa, ilgili konular içinde sorabilirsin.

kilitli

GRANDEPUNTOTR yönetim