PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kapı kolları boyatma ücreti?

llcemll
03/06/2009, 00:35
arkadaslar merhaba puntomun kapı kolları sıyah ve bunları beyaza boyatmak ıstıyorumm ucretıı ne kadar acaba?

somurgen
03/06/2009, 01:08
krom kaplama oneririm. veya boyalıyla değiştir. sonradan boyama atıyo. nekadar ugrassanda orjinal gibi olmuyo.

mustafaf
03/06/2009, 09:00
duzgun bır yerde boyattırırsan bır problem olmaz.kapı kolları halıyle dumduz olmadıgından, zımparalaması zor oluyor.bastan sagma yapılırsa 3 ayda atar boyası.ben yaptıralı yaklasık 14 ay oldu.boyada kalkma felan yasamdım hıc.fıyat konusuna gelınce, kapı kolları, yan aynalar, kalıperler, kampanalar hepsını toplam 120TL ye boyatmıstım...

methko
03/06/2009, 09:45
Dostum bu işi bn arabayı ilk aldıgımda yaptırmıstım serviste yaptırdım araba cıkmadan aynalar ve kapı kolları 10 numara işçilik orjinalin aynısı ve suana kadar tek bir sorun dahi yok 10 numara eger yaptırcaksan serviste yaptırmanı öneririm 100-150 arası değişir son fiyatları nedir bilmiorum ben yaptıralı cok oldu cünkü

imdesign
03/06/2009, 09:47
Dostum bu işi bn arabayı ilk aldıgımda yaptırmıstım serviste yaptırdım araba cıkmadan aynalar ve kapı kolları 10 numara işçilik orjinalin aynısı ve suana kadar tek bir sorun dahi yok 10 numara eger yaptırcaksan serviste yaptırmanı öneririm 100-150 arası değişir son fiyatları nedir bilmiorum ben yaptıralı cok oldu cünkü
sadece ayna ve kapı koLLarımı 150 tL ?
OrjinaLinden boyaLı sının sıfırı Kaç Lira ki?

methko
03/06/2009, 09:55
valla tam hatırlayamadım araba daha cıkmadan bi kaç ekstra seyler daha taktırmıstık servisten orjinal parcalarla beraber onlarıda yaptırmıstık acıkcası net bi rakam deil tam hatırlayamıorum araba cıkarken hepsine toptan ödeme vs yaptık bayagıda zaman oldu hani acıkcası cokta para tutmaz verdiğin 100 tl vs artık neyse 3 asagı 5 yukarı sonuc olarak değio yani görüntüye daha hos bir görüntü yakalıosun

imdesign
03/06/2009, 10:09
tabi görüntüye diyecek yok orası ayrı ama demek istediğim boyatınca 150 tL vermek yerine bi kaç Lira fazLa verip orjinaL den boyaLı taktırmak daha mantıkLı deiLmi...

mustafaf
03/06/2009, 11:55

hocam, sızın aracınız profılınızde dynamıc gorunuyor.zaten dynamıc modellerının kapı kolları ve yan aynaları, fabrıka cıkıslı govde rengınde gelıyor...

methko
03/06/2009, 12:36
ya zaten verdiğim rakamı tam hatırlamıyorum dostum eger uygun olanın o olcagı düşünülseydi ozaman onu yapardık aracı tandıgımız bi bayii ve satışcıdan aldık bunu pas gecmezdi yaptırdıklarımızın hepsini uygun yaptırdık serviste takıldı ama indirimli parçalar ki 100-150 tl dedim 150 demedim :) yok sis farları yoktu kapılar ve aynalar siyah tı aracın onlar arac alındığı gün serviste yapıldı hemen

mustafaf
03/06/2009, 12:44
ya zaten verdiğim rakamı tam hatırlamıyorum dostum eger uygun olanın o olcagı düşünülseydi ozaman onu yapardık aracı tandıgımız bi bayii ve satışcıdan aldık bunu pas gecmezdi yaptırdıklarımızın hepsini uygun yaptırdık serviste takıldı ama indirimli parçalar ki 100-150 tl dedim 150 demedim :) yok sis farları yoktu kapılar ve aynalar siyah tı aracın onlar arac alındığı gün serviste yapıldı hemen

ortada bır yanlıslık var ama, cozemedım...

imdesign
03/06/2009, 13:02
doğru bir anLaşmazLık var araç geLdiğinde bu standart donanım Lar sis, kapı koLLarı, aynaLar vs. geLdiğinde active modeLi gibi idi ama servise indiğindemi bu değişimLer feLan yapıLdı ve sen bunLara az da oLSa bir paramı verdin? yani sis farı kapı koLu ayna vs. bunLarın değişimi için servise paramı verdin? ama zaten bu özeLLikLer o modeLde fix dir nasıL standart oLan bir donanım için nasıL ayrıca para aLdıLar ? bu nasıL bir çeLişKidir?

leon033
03/06/2009, 13:39
mesajındada belirttiği gibi sis farı kapı kolları boyaması sonradan serviste yapılmış..yani arakadaşın arabası bence active modeli sis farı taktırmış kapı kollarını boyatmış ve dynamic görünümüne kavuşturmuş arabayı...

siromar
03/06/2009, 16:55
krom kapı kolları ve aynalar var onları takabilirsin hoş gosteriyor arabayı ama beyaz da nasıl durur bilmyorum. Siyahta cok guzel ama
femolide varsa uygun fiyata verir:)
https://www.eliftuning.com/index.php?gkid=&p=arama&k_id=0&ara=grande+punto
burada resimleri var

methko
03/06/2009, 17:13
aynen dostum arac active modelidir

mustafaf
03/06/2009, 17:19
anlatmak ıstedıgım buydu.profılınızde aracınız dynamıc gorunuyor ve bu durumda profılınız yanlıs oluyor...

llcemll
03/06/2009, 17:34
arkadaslar yorumlar ıcın tessekkurler aracım 2009 model daha yenı zaten orjınal cıkısı dıkız aynalar boyalı sadece 4 kapı kolunu boyatmak ıstıyorum yada nasıl oluosa ıste degıstır dıyenlerde var yapanlar nasıl yaptı nasıl onerıo ve fıyatı nedır onu orenmek ıstedım saolunn..

SONGOLCÜ
10/09/2009, 11:20
valla arkadaşlar ben hafta sonu kapı kollarına ve cam çevresine krom kaplattım çok da hoş oldu.fiyatıda öle okadarda pahalı deil.kapı kolları:55tl cam kenarları 75tl ye oldu.

llcemll
14/09/2009, 00:21
songolcu bey kapı kolarını boyattınız mı 55 e bende beyaza boyatsam sımdı 55 mı tutcak

SONGOLCÜ
16/09/2009, 11:22
songolcu bey kapı kolarını boyattınız mı 55 e bende beyaza boyatsam sımdı 55 mı tutcak
cem cemo kardeş boya falan yok sadece metalik kaplama,takım halinde satılıyor.iç kısmı yapışkan bir madde ile kaplı yapıştır geç okadar.

llcemll
19/09/2009, 00:06
songolcu bey sız nerde yaptırdınız acaba tavsıye edersenız bnde yaptırayım

SONGOLCÜ
24/09/2009, 14:46
songolcu bey sız nerde yaptırdınız acaba tavsıye edersenız bnde yaptırayım
cem kardeş ben antalyada sanayide yaptirdim.bunlar set halinde zaten her sanayide modifiye veya film çekme işleri ile uğraşan herkesden bulabilirsin