PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabama sürtmüşler

anvil
25/05/2009, 15:15
Dün arabaya binerken farkettim. Sağ arka tamponun oraya birisi sürtmüş. Sürttürünce hem tamponu kasmış, hem de bir yerden boya çatlamış. Bugün servise acaba garantiden boyatabilirmiyiz diye gösterdim. Tampon boyası kendiliğinden çatlamaz, o yüzden garantiye sokamayız dediler. Sırf ufak bir çatlak için de kaskoyu bozdurmak istemiyorum. Kaskoyu yapan arkadaş getir kaskoyu deldirmeden boyatırız dedi. Servis harici olduğu için ona da güvenemiyorum. Sakınan göze çöp batar misali nerde bir cinslik var beni buluyor. Sadece Allah daha beterinden saklasın demekle yetinebiliyorum. Bir de kim yaptıysa Allah'ından bulsun diyorum.

keaver
25/05/2009, 15:35
Geçmiş olsun,

Bir süre önce sağ dikiz aynamın alt tarafı, yani ön kapıyla çamurluğun birleştiği yer hasar görmüştü, kaskonun mini onarım hizmetinden yararlanarak Auto King'de yaptırmıştım (Boranlar yönlendirdi). 2-3 cm bir şeydi ama rahatsız ediyordu işte.. Kasko delinmedi, Ekim'de yenilettim ve bir problem olmadı. Hatta şimdi arka tamponda 1 cm kadar boya dökülmesi var, sürekli kontrol ediyorum, büyümeye başlarsa mini onarımdan tekrar yararlanacağım. Tampondaki hasarlar zamanla büyüyebiliyor.. Bence kaskonuz varsa mini onarım için Auto King'i düşünün.

Tekrar geçmiş olsun.

anvil
25/05/2009, 16:00
eski kaskolarımda mini onarım vardı. hiç kullanmamıştım. bu seferkinde yok. şimdi de ihtiyaç duyduk iyi mi? daha önceden hem arka hem ön tamponda boya kalktığından garantiden boyanmıştı. yine öyle bir boya kalkması bekleyecem herhalde.

bu arada forumumuza hoşgeldin.

mustafaf
25/05/2009, 16:34
gecmıs olsun abı. :(

erhan
25/05/2009, 16:46
çok geçmiş olsun. can sıkıcı bir durum

OzzY
25/05/2009, 17:07
geçmiş olsun abi :) bende ön tamponu sürttüm bugun aceleden :(
autoking yolu göründü :)

Shannara
25/05/2009, 17:34
Autoking işinde oldukca iyi izmirdeki bayilerini bizzat dolaştım ve inceledim ... :-) Ayrıca yalnız küçük hasarları değil artık büyük hasarlarıda yapıyorlar aklınızda bulunsun...

poyraz_o
25/05/2009, 17:47
bizim idea nın arka tamponda çatlaklar vardı garantiden boyanmıştı.
bence şansını biraz zorla..

siromar
25/05/2009, 18:24
çok geçmiş olsun,ne yazıkki böyle sürtüp vurup kacanlarla dolu bir memlekette yaşıyoruz

ABNEW
25/05/2009, 20:16
Geçmiş olsun Fatih, bence dışarıda da iyi bir şekilde onarıldıktan sonra problem olmaz...

Ah-MeT
25/05/2009, 21:04
Çok geçmiş olsun fatih abi:( Allah'ından bulur inşallah bunu yapıp kaçanlar...

FeaRLeSsHunTeR
25/05/2009, 22:06
Gecmis olsun =/

berkeraaa
25/05/2009, 22:38
binbir emek ve zorlukla aldığımız , gözümüz gibi baktığımız üstüne toz konmasın diye park ederken düşündüğümüz araçlarımıza birileri vurup kaçıyor ve öyle pis bir durumdurki elimizden hiçbirşey gelmiyor...

tombalak
25/05/2009, 23:26
Geçmiş olsun sizinkisine benzer bir olay benimde başım geldi arka tamponu boyatalı bir gün olmuştu ve park ettiğim yerde birisi arkadan çıkarken sol köşeyi güzece sürterek çıkmış.. hala aynı duruyor dokunmadım hiç... Tekrar geçmiş olsun...

OzzY
26/05/2009, 00:34
Autoking işinde oldukca iyi izmirdeki bayilerini bizzat dolaştım ve inceledim ... :-) Ayrıca yalnız küçük hasarları değil artık büyük hasarlarıda yapıyorlar aklınızda bulunsun...
eskisinemi gittiniz yenisinemi? benim kapıdaki ufacık sürtük için komple kapı koyu oldu...
tamponda sorun olmaz diye düşünüyorum ancak başka biyerini kesinlikle boyatmam autokingde...

plastro
26/05/2009, 02:19
çok geçmiş olsun fatih bey

Shannara
26/05/2009, 13:17
eskisinemi gittiniz yenisinemi? benim kapıdaki ufacık sürtük için komple kapı koyu oldu...
tamponda sorun olmaz diye düşünüyorum ancak başka biyerini kesinlikle boyatmam autokingde...

Bornova daki yerlerine gittim. Bizim müşterilerimizde gayet memnun şimdiye kadar hiç şikayet olmadı.

OzzY
26/05/2009, 13:35
yeni yere yani :)
ben eskisinden memnundum ama şimdi kapıya bakınca sinirlenmeme neden oluyolar.

Linos
26/05/2009, 14:14
Geçmiş olsun üstad... :( Umarım bu son olur!

demon
26/05/2009, 14:39
Geçen gün biriside benim arka sol kapıya tamponu sürtmüş geçmiş. İyiki büyük değil. Pasta cila ile hallolabilecek birşey. Memleket gerçekten ********lerle dolu.

keykavus
26/05/2009, 14:58
Geçmiş olsun saygıdeğer kardeşim. Can sıkıcı oluyor ama yapacak bir şey yok canın sağolsun, benim arabaya da mahalledeki çocuklar çiviyle emek geçmişler. Ben de götürdüm boya dediler ve vazgeçtim. Öyle binmeye karar verdim, sakındıkça bir şeyler oluyor. Senin sağlığın her şeyden önemli boş ver gitsin. Saygı ve selamlarımla.

monster_89
26/05/2009, 16:40
geçmiş olsun gerçekten can sıkıcı bi durum. bende aracı alalı daha 20 gün olmuştu. arkadaşların dükkanında oturuyoruz. arabada önümüzde duruyor. kokoş bi ablamızın teki cipiyle geldi ve cipin arkada takılı olan lastiğini geldi arabaya oturttu. önde ufak bi çizik oldu. bende sırf gıcıklığına gittim yanına "napıyorsun fln nolcak şimdi" demeye. o da özür dileyeceğine "e artık nazar boncuğu olsun bu da" demezmi!! orda farklı şeyler diyesim geldi ama saygımda ve bayan oluşundan diyemedim. üstelik eve gelince annemden öğrendim ki bu kişi sigortacıymış ve biz kaskoyu onlara yaptırıyormuşuz:D

OzzY
26/05/2009, 20:56
geçmiş olsun gerçekten can sıkıcı bi durum. bende aracı alalı daha 20 gün olmuştu. arkadaşların dükkanında oturuyoruz. arabada önümüzde duruyor. kokoş bi ablamızın teki cipiyle geldi ve cipin arkada takılı olan lastiğini geldi arabaya oturttu. önde ufak bi çizik oldu. bende sırf gıcıklığına gittim yanına "napıyorsun fln nolcak şimdi" demeye. o da özür dileyeceğine "e artık nazar boncuğu olsun bu da" demezmi!! orda farklı şeyler diyesim geldi ama saygımda ve bayan oluşundan diyemedim. üstelik eve gelince annemden öğrendim ki bu kişi sigortacıymış ve biz kaskoyu onlara yaptırıyormuşuz:D
böyle diyen birisini hayatta bırakmam çağırırım polisi uğraşır...

SERDAR_AJZ
26/05/2009, 21:05
fatiha bi geçmiş olsun.araba bide siyah olunca böyle vuruk kırık daha bi can sıkıcı oluyo..

JASMINE
27/05/2009, 21:43
Çok geçmiş olsun Fatih. Bu son hasarınız olsun inşallah.

Bende 15 gün önce bagaj kapağını çarptım. Mini onarımdan Auto King'de olabileceği söylendi. Götürdüm bagaj kapağını komple boyamamız gerekiyor dediler. Açıkçası renk biraz sorunlu olduğu için Auto King'den vazgeçtim. Serviste yaptırıcam mecburen :(