PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : H&r yay

Ryu06
18/05/2009, 23:12
Mrblar.Aracıma hr veya eibach marka yay takmayı dusunuorum daha once takmıs yada sorun yaşayan varmı. yada takabılırsın sorun yasamazsın ben kullandım dıen arkadaslar varmı :)

birde eibaclar puntolarda sorun yasatmıormus herhalde eibachlarda 3.5 luk mu 5 lık mı ıyı olur?

arac t jet uzerınde 17 orjınal jant ve 45 yanak lastık var

poyraz_o
19/05/2009, 00:03
forumda kullanan arkadaşlar vardı..
çok memnundular.
hatta kimisi.
diğer marka yayarı atıp yerine H&R almışlardı.
Arkaaşlar gelince daha iyi bilgi verirler...
Kaçlık düşündüğünü jant ve tekerle oynayacakmısın onuda yazarsan arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar...

Ryu06
19/05/2009, 01:01
forumda kullanan arkadaşlar vardı..
çok memnundular.
hatta kimisi.
diğer marka yayarı atıp yerine H&R almışlardı.
Arkaaşlar gelince daha iyi bilgi verirler...
Kaçlık düşündüğünü jant ve tekerle oynayacakmısın onuda yazarsan arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar...

tşkler saol
dedıgın bılgılerıde yazdım eyw

SRKN
19/05/2009, 14:36
Slm benimde aracımda 17" jant var lastiklerde aynı 205/45/17 ve 3.5 luk H&R kullanıyorum her açından çok menunum tavsiye ederim.Ama yay alırken dikkat edin sizin aracınız benzinli benimki dizel olduğu için dizel versyonunu aldım.Çoğu tuning mağzası genelde işi bilmeyen amatör yerler fark edmez abi al tak ikiside aynı desede araçların ağrlıkları ve salınımları farklı olduğundan yaylarda şekil olarak birebir aynı olmaına uymasına rağmen yayın arababın ağırlığına göre esneme oranı vs herşey farklı neticede üretimde araçların ağırlık dağılımları vs herşey hesaplanarak üretiliyor kutunun yanıda yazıyor zaten uyan modeller ve dizel versyon olup olmadıgı yani size tavsiyem 3.5 luk H&R alıp gönül rahatlığı ile sürtmeden arabanın konforundan çok fazla bişey kaybetmeden kullanabilirisiniz ama dediğim gibi benzinli araçlara uygun olanı alın eğer çevrenizde güvenebilceğiniz bildiğiniz bir firma yoksa bu konuda isterseniz size yardımcı olurum aldığım yere yönlendiririm.

Ryu06
19/05/2009, 22:05
Slm benimde aracımda 17" jant var lastiklerde aynı 205/45/17 ve 3.5 luk H&R kullanıyorum her açından çok menunum tavsiye ederim.Ama yay alırken dikkat edin sizin aracınız benzinli benimki dizel olduğu için dizel versyonunu aldım.Çoğu tuning mağzası genelde işi bilmeyen amatör yerler fark edmez abi al tak ikiside aynı desede araçların ağrlıkları ve salınımları farklı olduğundan yaylarda şekil olarak birebir aynı olmaına uymasına rağmen yayın arababın ağırlığına göre esneme oranı vs herşey farklı neticede üretimde araçların ağırlık dağılımları vs herşey hesaplanarak üretiliyor kutunun yanıda yazıyor zaten uyan modeller ve dizel versyon olup olmadıgı yani size tavsiyem 3.5 luk H&R alıp gönül rahatlığı ile sürtmeden arabanın konforundan çok fazla bişey kaybetmeden kullanabilirisiniz ama dediğim gibi benzinli araçlara uygun olanı alın eğer çevrenizde güvenebilceğiniz bildiğiniz bir firma yoksa bu konuda isterseniz size yardımcı olurum aldığım yere yönlendiririm.

tmm tşker ederım yardımcı oldugunuz ıcın

punto fun
21/05/2009, 01:50
arkadaşlar hepinize selam

femoli
21/05/2009, 09:41
oo merhaba hasancım hoşgeldin ....:)

Atahan arkadaşın dedği gibi corsa yayı yok dizel yayı senin araca olur diyenlere bakma aracın direk orj versiyonunu al sonradan sorun yaşamamak için ..