PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande Punto'ya Blow Off Takılabilir mi?

smh09
18/05/2009, 13:47
Arkadaşlar ben bu konuda biraz araştırma yaptım.bu sistem turbo araçlarda kullanılıyor.subaru larda ise orjinal geliyor.ben bu sistemi aracıma yapmak istiyorum.normal benzinli araçlara da yapılıbiliyormu.bilgisi olan arkadaşlarımdan cvb bekliyorum...:poster_s:

OzzY
18/05/2009, 14:52
aracınızda turbo olmadığı için sadece elektronik blow off taktırabilirsiniz. sadece ses için yani.

ferojan
18/05/2009, 16:46
Disel araçlara takılabiliniyor ancak subaru evo gibi turbo sesi çıkaracağını bekleme. Benzinli araçlarada Ozzy nin dediği gibi elktrnk taktırırsın oda baya pahalıya kaçar. Disele takınca bile çok az bi ses çıkıyor çünkü motor devri düşük. Hiç bulaşma yani işin açığı ona vereceğin parayla kendine bi xzenon kit alabilirsin mesela...

siromar
18/05/2009, 23:12
bi ara cihan cok ugraşmıştı taktırmak için ama sonra kimseye önermedi. Ama onun ki dizel oldugu icin turbo var arabasında. cihan sadece tjete öneriyordu. Senin arabanda turbo olmadıgı icin blow off takamazsın. Eger ses almak istiyorsan elektronik blow-off taktırabilirsin. 230 tl idi konya'da eger istersen yardımcı da olabilirim.

Ryu06
18/05/2009, 23:19
kesinlikle o işe gırmene gerek yok elect. blow off sesı cok bellı oluyor parana yazık gerek yok rezil olmaya . aracındakı turbon ne kadar buyukse o kadar saglam blow off sesı alırsın . subaru gıbı aracların turboları kocaman oldugu ıcın sesı de cok fazla cıkmaktadır.

smh09
22/05/2009, 11:40
bilgilerinizi paylaştıgınız için hepinize tşk edrm arkadaşlar..

Ziyaretçi047
22/05/2009, 13:49
kesinlikle o işe gırmene gerek yok elect. blow off sesı cok bellı oluyor parana yazık gerek yok rezil olmaya . aracındakı turbon ne kadar buyukse o kadar saglam blow off sesı alırsın . subaru gıbı aracların turboları kocaman oldugu ıcın sesı de cok fazla cıkmaktadır.

Elektronik taktığım için bir rezil oluyorum ki sorma :)

imdesign
22/05/2009, 15:43
Elektronik taktığım için bir rezil oluyorum ki sorma :)
iLk taktırdığında övüyordun çok güzeL gerçeğini aratmıyor diye benide özendirdiniz JSV nin kini aLdım taktıramıyorum şimdi :) not: neden taktırmıyorsunuz derseniz aLet ucuz taktırmak kabLo vs. pahaLı :D

siromar
22/05/2009, 15:52
iLk taktırdığında övüyordun çok güzeL gerçeğini aratmıyor diye benide özendirdiniz JSV nin kini aLdım taktıramıyorum şimdi :) not: neden taktırmıyorsunuz derseniz aLet ucuz taktırmak kabLo vs. pahaLı :D
Cihan Kinaye yapmış gibi, ne rezil olacam anlayana aşkolsun diyor bence :)

smh09
23/05/2009, 16:48
abi bu sistem bu kadar insanı rezilmi ediyor yaa;(demekki elektronik olanlara pek güvenmemek gerek..