PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 yiyos, gidiyos :D

narkoz30
14/05/2009, 20:54
4 yiyos, gidiyos :D

https://i.sabah.com.tr/2009/05/14/631845194617.jpg

https://kafa.bobiler.org/upload/photographs/159416281f.jpg

https://kafa.bobiler.org/upload/photographs/159423291F.jpg

Başkan Aziz Yıldırım yarın yapacağı toplantıda Aragones'in görevine son verildiğini resmen açıklayacağı öğrenildi.

Sarı-lacivertliler, İspanyol teknik adama 3 milyon Euro tazminat ödeyecek.

Bu gece olağanüstü toplanması beklenilen Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ve yöneticilerin oybirliğiyle İspanyol teknik adamın görevine son vermesi bekleniyor. İspanyol çalıştırıcının ligin kalan 3 maçında takımın başında olmayacağı, sarı-lacivertlileri sahaya antrenör Zafer Önder Özen'in süreceği öğrenildi. Başkan Yıldırım'ın İspanyol'la masaya oturup tazminat konusunu en ekonomik şekilde halletmesi görüşünde birleşildi. Aragones'e en az 3 milyon Euro ödeneceği bildirildi. Öte yandan yönetim, final sonrası hocadan habersiz takıma izin verdi.

GİDENE 'GÜLE GÜLE' DENECEK

Teknik direktörün yanı sıra futbolcular da Fenerbahçe'deki 'temizlik operasyonu'ndan nasibini alacak. Takımdan ayrılmak isteyen hiç kimseye zorluk çıkarılmayacak. Sözleşmesi sona eren Lugano, Volkan ve Selçuk'a da yapılan son teklifler baz alınacak. Volkan ve Selçuk'un tekliflere prensipte 'evet' dediği, bu nedenle sözleşmelerinde sorun çıkmayacağı belirtiliyor.

Takımdan Josico, Maldonado, Can, Burak, Gürhan ve Volkan Babacan'ın da gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Fenerbahçe'nin teknik direktör adaylarının başında Brezilyalı Scolari geliyor. İtalyan Mancini ve Trabzonspor'dan istifa eden Ersun Yanal da sarı-lacivertlilerin gündemindeki diğer isimler.

Metin Şentürk görür, Fener göremez!

Fortis Türkiye Kupası finali sonrası Beşiktaşlılar'ın internette yaptıkları espriler Fenerbahçeliler'i çok kızdıracak cinsten Fenerbahçe'nin 26 yıldır her Türkiye Kupası finalinden sonra klasikleşen geyikler, yine internetin en çok okunan sayfaları oldu. Taraftarlar kupa coşkusunu sokaklara çıkarak yaşarken, internette de Beşiktaşlılar esprilerle Fenerliler'i kızdırdı.

İşte o geyikler:

* Bana Türkiye Kupası'nı anlatsana dede!

* Bu kupayı Metin Şentürk görür, Fener göremez

* Kupa yaz 1907'ye gönder Kayahan'dan 'Bana yine hüsran' cebine gelsin!

* Fenerbahçeliler Türkiye Kupası'nı neden gri hatırlıyor? Çünkü en son gördüklerinde TV siyah-beyazdı!

alıntı sabah

kukart
14/05/2009, 21:15
Sen (=FBliler) hiç Renkli TV de Türkiye Kupası gördünmü
Tribünlerden bir pankart :)

femoli
15/05/2009, 10:12
:D:D: gerçekten süper ..

narkoz30
15/05/2009, 10:30
Ben FB liyim Hem doğuştan Hem Fanatik :D Ancak BJK nin de hakkını vermek lazım hiç utanmam yüksünmem spor bu abicim kazanmayı bildiğin gibi kaybedip üzülmeyi de bileceksin adamlar hakkıyla yendi şimdi dalga geçmeleri ise işin esprisi ayrıca o dalga konusunda da bayaa haklılar.
Hatırlarsanız Adnan polata Tüm feneriler saati göstermişlerdi bir zamanlar 9 :45 hadisesi vardı bu da futbolun içinde olan bir hicivdir. :) Mafya meselesine çevirmeye gerek yok trilyonluk eşeklerimiz gücenmiyorlarsa sonuçtan biz niye gücenelim demi yani Aziz babamız saolsuın başımızdan eksik olmasın o yeter.
Seneye daha farklı şeyler olabilir zaten dede de gidiyor umarım fenerin yolu seneye açık olur bu sene gönlüm sivasın şampiyon olmasından yanaydı ama o da zor görünüyor.
Futbol holiganizm nedeniyle çoğu zaman insanları eğlendirme ve keyif verme görevini üzüntüye çevirebiliyor maganda kurşunlarından ölen insanlarımızı rahmetle anıyorum.
Sevinmeyi bilmeyi öğrenecek kütür seviyesine geldiğimiz günleri ne yazık ki ömrümüz görmeye yetmeyecek bunun da üzüntüsünü yaşıyorum.
Ayrıca BJK li tarafların silahlı kutlama gösterilerini de şiddetle kınıyorum ( finalden dolayı) FB olsa onu da kınarım ki tüm kulübümüz kınıyor.

bad cat
15/05/2009, 13:43
maşallahımız var :D

Fuzuli
15/05/2009, 15:33
4 yiyene 1 penaltı bedava :)
Ben en çok bunu sevdim..

kadoku
15/05/2009, 16:38
Çok ince espriler :) yine makus talihimizi yenemedik, Kupanın ucundan tuttuk ama yine alamadık bence biz bu kupayı ilelebet alamıycaz ne hikmetse bu İzmir bize uğursuz geliyor belki kupa finali İnönüde olursa Bjk ye karşı o zaman alırız :) ayrıca dalga geçmektede sonuna kadar haklılar.

Finali kaybettiğimize hem üzüldüm hemde sevindim kazansaydık Dede kalıcıydı Bjk lileri hakederek kazandıkları bu kupa için kutluyorum, en azından bu yıl kupa şampiyonunu hakemler belirlemedi. Yanlız hakemin verdiği penaltıda çok komikti sıkıysa öyle bir penaltıyı maç 1-1 yada 2-1 iken verseydi bakalım o zaman ben o hakemi alnından öperdim ;)